Skóra niemowlaka kontra słońce

Mouinice

Cześć wszystkie mamy Chciałam zapytać jakimi kosmetykami przeciwsłonecznymi pielęgnujecie skórę Waszych dzieci. Mój syn skończył 6 miesięcy, dlatego pytam o kremy typowo dla takich maluchów.

sailor

Generalnie starałam się nie wystawiać Młodej na słońce w tym wieku. Teraz kupuje po prostu kremy z filtrem 50 i myślę że to wystarczy.

Blondiee

Przede wszystkim kremy z wysokim filtrem. Jeśli chodzi o firmę to już kwestia indywidualna, która najlepiej się sprawdzi.

wenkka

Dzieci co prawda nie mam, ale pamiętaj, żeby zwracać uwagę, czy krem chroni nie tylko przed UVB, ale też przed UVA. Fajna ściąga jest tutaj https://pantabletka.pl/filtr-przeciwsloneczny-analiza-opinia/

mysweet

Ja z doświadczenia polecę ten - https://allegro.pl/oferta/mustela-sun-spf50-mleczko-do-twarzy-i-ciala-200ml-8295383933?fromVariant=6953837218 Nie mam swoich dzieci, ale jestem nianią i to mleczko świetnie się sprawdza u malucha, którym się opiekuję. Dodatkowo co ważne - chroni przed UVB (SPF50+) i UVA (PPD25). No i można go używać od 1 dnia życia dziecka. Wiadomo, że nie powinno się takich brzdąców wystawiać na słońce, ale to nie jest takie proste Trzeba by było nie wychodzić z domu.

Konwalia
mysweet • 4 miesiące temu
Ja z doświadczenia polecę ten - https://allegro.pl/oferta/mustela-sun-spf50-mleczko-do-twarzy-i-ciala-200ml-8295383933?fromVariant=6953837218 :) Nie mam swoich dzieci, ale jestem nianią i to mleczko świetnie się sprawdza u malucha, którym się opiekuję. Dodatkowo co ważne - chroni przed UVB (SPF50+) i UVA (PPD25). No i można go używać od 1 dnia życia dziecka. Wiadomo, że nie powinno się takich brzdąców wystawiać na słońce, ale to nie jest takie proste xD Trzeba by było nie wychodzić z domu.

Zgadzam się, świetne mleczko u mojej córci bardzo dobrze się sprawdza.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.