Dresscloud
Dresscloud
4803 miesiące temu

KONKURS: Wygraj kosmetyki FEEDSKIN (WYNIKI)

Cześć Clouders❤️

Mamy dla Was walentynkowy konkurs, w którym do zgarnięcia są kosmetyki FEEDSKIN ❤️
Wygrywają 2 osoby!

FeedSKIN to bogata i różnorodna dieta dla każdego typu cery.
INNOWACYJNE RECEPTURY – nowoczesne składniki aktywne w wyjątkowych połączeniach, bez dodatków zapachowych.
Optymalne stężenia składników nie prowadzą do niezgodności z innymi produktami i konieczności wykluczania Twoich ulubionych kosmetyków.

A co dokładnie jest do wygrania?

❤️ Simple Makeup Remover Płyn micelarny 190ml
Bazowy płyn micelarny pozwala usunąć makijaż twarzy i oczu. Do stosowania w przypadku nawet najbardziej wrażliwej cery. Pozostawia skórę oczyszczoną bez uczucia ściągnięcia i przesuszenia.

❤️ Red Syndrome Serum na naczynka 30ml
Serum w formie lekkiej emulsji do stosowania przy każdym typie cery, również wrażliwej. Redukuje widoczne pajączki i wspomaga regenerację skóry przy trądziku różowatym. Rutyna zmniejsza rumień, zaczerwienienia i widoczność naczynek. Wzmacnia skórę skłonną do teleangiektazji, zmniejszając jej wrażliwość. Azeloglicyna oraz inulina poprawiają nawilżenie i wzmacniają barierę ochronną. Betulina przyspiesza regenerację, a kwasy (laktobionowy i fitowy) zmniejszają szorstkość, poprawiając strukturę i wygląd skóry.


Co trzeba zrobić?
Napisz czym jest dla Ciebie miłość ❤️

Konkurs trwa od 14.02.23 do 24.02.23, wyniki ogłosimy 25.02.23
Sponsorem nagród jest FEEDSKIN
Paczki zostaną wysłane przez DressCloud drogą pocztową.


Dużo miłości Wam życzymy, każdego dnia, nie tylko w Walentynki ❤️
Buziaki,
Zespół DressCloud*******
Wyniki konkursu

Cześć kochane! Przychodzimy z wynikami konkursu. Powiemy szczerze, że ciężko było nam wybrać tylko 2 osoby, bo każda z Was na swój sposób tak pięknie opisała miłość.
Nagrody wędrują do: @mysweet i @cami

A my szykujemy dla Was już kolejny konkurs na początek marca - wiecie z jakiej okazji?

Ściskamy,
DC
KONKURS: Wygraj kosmetyki FEEDSKIN (WYNIKI)
Heylovely
Heylovely
6.25k3 miesiące temu

Super konkurs, choć pytanie nieco ciężkie.

pati2211
pati2211
1.69k3 miesiące temu

Super 😍😍

Kamilabea
Kamilabea
5.41k3 miesiące temu

Miłość jest w tedy gdy bardziej martwisz się o tę drugą osobę niż o siebie. Kiedy patrzysz w parę oczu na przeciwko i widzisz w nich dobro i szczerość. Gdy osoba, na której Ci zależy jest dla Ciebie wszystkim i czujesz,że jesteś w stanie zrobić dla tego uczucia wszystko. Gdy chcesz się budzić i zasypiać tylko z tym wyjątkowym ktosiem.
Miłość to najszczersze, najczystsze uczucie, które często doprowadza mnie do pozytywnej skrajności 💜

Cudownych walentynek wszystkim😘

Venus300
Venus300
7.82k3 miesiące temu

Miłość jest dla mnie wzajemnym szacunkiem, szczerością ale też szczęściem które się odczuwa przebywając razem 🥰. Z partnerem najważniejsze jest żeby nie patrzeć na siebie lecz w tym samym kierunku ❤️.

majathebee
majathebee
9973 miesiące temu

Miłość jest dla mnie więzią między dwoma osobami, które szanują się nawzajem i darzą sympatią. Więź nie tylko między partnerami, ale też rodziną czy dobrymi przyjaciółmi. Miłość to możliwość bycia przy drugiej osobie dokładnie takim, jakim się jest, bez udawania. Wiedza, że ma się w kimś oparcie i zawsze zostanie się wysłuchanym. Poczucie bliskości, które nie znika, gdy nie widzimy drugiej osoby przez długi czas. A przede wszystkim miłość to wybór, aby przy danej osobie trwać, z własnej chęci, a nie obowiązku ❤️

Alicja95
Alicja95
4.46k3 miesiące temu

Ciężko zdefiniować uczucie miłości..

Jednak taka dojrzała miłość to możliwość bycia przy drugim człowieku takim jakim się jest naprawdę. To wyciągnięta dłoń zawsze, gdy jest źle i chęć podzielenia się radosnymi nowinami. To szczerość, która nie znika, bez kontrolowania tego co mówimy, bo mamy świadomość, że zawsze zostaniemy wysłuchani.
Ciągłe patrzenie w tym samym kierunku i wspólne marzenia do których spełnienia dążymy.
To codzienność, która bierzemy na klatę. To kłótnie, których nie kończymy trzaskaniem drzwiami, a porozumieniem przed snem, aby kolejny dzień powitać na nowo.

kpoperka
kpoperka
3.77k3 miesiące temu

nagroda pewnie wspaniała,ale nie mam cery naczynkowej,więc odpuszczam

izvsza
izvsza
1.61k3 miesiące temu

Miłość trudno jest jednoznacznie zdefiniowac. Milosc jako uczucie, ktore żywimy nie tylko do życiowego partnera, ale także dzieci, najbliższej rodziny, przyjaciół czy nawet do siebie samego (a moze przede wszystkim?) to dla mnie wynik końcowy wielu czynnikow takich jak: stuprocentowa akceptacja drugiej osoby takiej jakiej jest - ze wszystkimi jej wadami, zaletami, z całym bagażem doświadczeń. To również poczucie bezpieczeństwa, bez którego nie sposob normalnie funkcjonować. To także pewność, że ta druga osoba nas nie skrzywdzi i będzie stała zawsze po naszej stronie i trzymala za reke kiedy zajdzie taka potrzeba. Miłość to także mądrość - trzeba druga osobę kochać mądrze, mimo jeśli dla samych nas jej wybory są niezrozumiałe. Miłość to również wzajemny szacunek. Miłość to partnerstwo i przyjaźń. Milosc to tez wolnosc - kiedy mozesz byc tak naprawde soba przy drugiej osobie. Wszystkie te składowe tworzą jedna całość, ten obraz miłości, który tak naprawdę dla każdego z nas jest inny. I to właśnie jest w tym piękne.

nler4ik
nler4ik
103 miesiące temu

L.O.V.E - L is for life and what is life without love😌
Właśnie, moim zdaniem prawdziwa miłość - to kiedy zostajesz sobą, jesteś szczerą, nie udajesz, nie próbujesz zapomnieć wszystkie swoje interesy, hobby i stać częścią drugiej osoby. Prawdziwa miłość - to kiedy macie podobne względy na życie, kiedy marzycie o tym samym. Prawdziwa miłość - to kiedy radzicie sobie z trudnościami, z sytuacjami kiedy jesteście zmęczeni, ale nie przestajecie wspierać wzajemnie siebie. Prawdziwa miłość - to po prostu miłość, kiedy nie boli, kiedy nie płaczesz, nie martwisz się, a jesteś po prostu szczęśliwą🫶🏼

ursa
Nieznany profil
6903 miesiące temu

Miłość to nie tylko słowa dwa.
To jest jak dar który najbardziej cenię.
Zdania swojego nie zmienię.
Miłość do zwierząt i natury.
Miłość to też dbanie o bliskich, nie tylko o siebie.
Jest jak żar radości który w sercu gości.

strzalkaa18
strzalkaa18
13 miesiące temu

Dla mnie Miłość, to jedna z najważniejszych cech w życiu człowieka. To dzięki niej wyrażamy swoje uczucia, które kierujemy w stronę najważniejszych i najbliższych osób. Miłość nie jest tylko pojęciem zakochanych, ale też wyrazem szacunku i pokazaniu jak bardzo zależy nam na naszej rodzinie, przyjaciołach, zwierzątkach. To również akceptacja wad i zalet człowieka. Miłość jest uczuciem, które się czuje, da się je pokazać i powinno być traktowane jak najbardziej szczerze. Jeśli w miłości nie ma szacunku, szczerości, to wtedy nie nazywa się miłość. Dla mnie jest to więc piękne uczucie, do którego trzeba podejść na poważnie. ❤️❤️

mysweet
Nieznany profil
7.5k3 miesiące temu

Czym jest dla mnie miłość? ❤️

Kiedyś myślałam, że miłość to takie uczucie jak w bajce Disney'a pt. "żyli długo i szczęśliwie",
przekoloryzowany świat, zero problemów i na okrągło słodkie "ciuciu, ciuciu" 😅,
myślałam, że znajdę swojego księcia na białym koniu i już nigdy nie zdarzy się nic złego,
że już zawsze będę bezpieczna, a wszystkie dotychczasowe troski znikną.
Dziś wiem, że miłość tak naprawdę to szczęście i smutek;
rozstania i powroty;
śmiech i płacz 😭;
rozmowy i cisza;
słońce i deszcz ☔;
troski i beztroska;
zdrowie i choroba;
wspólna kawa z rana i jej brak ☕;
dobre jedzenie i kebab na mieście 🥙;
kwiaty i sztuczne badyle w wazonie;
wesołe piosenki i smutne piosenki;
piękne słowa i raniące słowa 🤬;
otwartość, ale i zamknięcie;
pożądanie, ale czasami i brak chęci;
naładowana bateria i brak energii;
bujanie w obłokach, ale i codzienne problemy, z którymi trzeba się mierzyć, ale...
w miłości chodzi o to, żeby być RAZEM i RAZEM pokonywać świat - każdego dnia ❤️

dastiina
dastiina
7.71k3 miesiące temu

Myślę, że w życiu zakochać można się trzy razy...

💖Pierwsza miłość to ta młodzieńcza, kiedy poznajemy czym ona jest i potrafi się skończyć po krótkim czasie.
💔Druga to ta, kiedy najbardziej cierpimy i ona uczy nas tego czego w życiu chcemy a czego nie.

To kształtuje nasze emocje, podejście do życia, to kim jesteśmy....

💕Trzecia to najważniejsza, ta prawdziwa i... możemy się bronić przed nią, ale ona nas dopadnie i wtedy wiemy, że to jest to... mimo, że tak naprawdę jej nie szukaliśmy! Moim zdaniem charakteryzuje ją przyjaźń jak i namiętność, która połączona jest w jedno! Wzajemną wiarę w siebie, akceptację, wspólne radości, pasje, a nawet jeśli ich wspólnych nie mamy - to staramy się nimi wzajemnie zarazić. Radość, że ta druga osoba jest, że motywuje nas do bycia lepszym człowiekiem, pozwala być sobą i nie wstydzić się swoich prawdziwych emocji.

Oczywiście, każdy z nas kocha inaczej, jego droga do miłości jest inna. Czasem ta pierwsza jest i tą ostatnią. Każdy ma inne pojęcie miłości i to jest piękne. ♥️

cami
cami
6.43k3 miesiące temu

Uważam, że miłość do kogoś zaczyna się od miłości do samego siebie, dlatego aby pokochać kogoś najpierw należy pokochać samego siebie. Za wszystko i pomimo wszystko. To przede wszystkim z samym sobą spędzimy całe swoje życie. 🤍

Dopiero dojrzała miłość do samego siebie może być mocnym fundamentem prawdziwej, silnej więzi z drugą osobą.

Tak więc miłość to szacunek i szczerość ale także asertywność i dbanie o swoje granice. Poznawanie swoich zalet ale i wad. Wiara w samego siebie, która pozwala budować poczucie własnej wartości i tożsamość nie tylko na podstawie zewnetrznego wyglądu. To także znalezienie chwili dla samego siebie. Przebaczenie samemu sobie swoich błędów. Pielęgnowanie swoich umiejętności i hobby. Dbanie o samorozwój. 🤍

bialewydmy
bialewydmy
4.76k3 miesiące temu

Miłość jest dla mnie:
jajecznicą robioną w każdą niedzielę
graniem sześciogodzinnym w planszówki, bo lubi
troską, czy na pewno ma rękawiczki
błyskiem w oku na zdanie "zamawiamy pizze?"
dziwnymi nickami na messengerze

Ale też
wiarą w to, że każda kłótnia nas do siebie zbliża,
że wyciągamy z niej naukę,

Mobilizacją, by być wciąż lepszą wersją siebie.

Bo wierzymy, że miłość to stały proces, który wciąż trwa

Magdazm
Magdazm
13 miesiące temu

Miłość to dla mnie ciągle dbanie o drugą osobę. Nie chodzi tu o drogie prezenty, spontaniczne wyjazdy czy kolację na mieście co weekend. Uwielbiam drobnostki, które w ciągu ciężkiego dnia przypominają o tym, że druga osoba myśli o Tobie nawet w ogromnym wirze obowiązków: kolacja zostawiona w lodówce z karteczką „dla Magdy” gdy wracam późno wieczorem z pracy, nie mając siły na nic, a reszta domowników już smacznie śpi, kupienie w sklepie ulubionego słodycza bez pytania, wiadomość zostawiona przy biurku by umilić dzień w pracy, czy nawet wysłanie tiktoka, który rozśmiesza do łez. Takie małe rzeczy pokazują, że dbamy o siebie nie tylko od wielkiego święta, ale w codziennym życiu, mimo tego że żyjemy w ciągłym biegu. Dzięki tym drobnostkom niepotrzebne są mi klejnoty, drogie atrakcje czy nowe torebki, a i tak czuję się jak księżniczka i mam nadzieję, że to samo dotyczy mojego Księcia!

lubietox3
lubietox3
3.62k3 miesiące temu

Miłość to przepiękne uczucie.
Dla mnie to moja druga połóweczka,
która rozumie mnie bez słów.
Wspólne dzielenie dobrych,
ale też złych chwil, wsparcie,
szacunek, które buduje tą relacje każdego dnia.
Miło mieć kogoś takiego i to wielkie szczęście,
gdy moja miłość dodaje mi skrzydeł każdego dnia!

edytaj7
edytaj7
523 miesiące temu

Prawdziwa Miłość jest wtedy gdy jesteśmy razem gdy jest dobrze i gdy źle. A zwłaszcza, gdy jest źle, gdy Los rzuca nam kłody pod nogi. Bo gdy jest dobrze to łatwo kochać. A gdy pojawiają się pierwsze problemy to związek się rozpada. Jeśli kochamy się, dajemy sobie wzajemnie wsparcie, siłę. A wtedy da się rozwiązać każdy problem. Jestem mężatką 18 lat. Nieraz naprawdę nie możemy na siebie patrzeć, są kłótnie. Bo każde z nas jest inne. Ale nigdy nie kończymy dnia w gniewie. Miłość ma dla mnie oblicze mego męża. Bo jeśli nadal wytrzymuje moje napady złości to chyba mnie kocha....❤❤🥰

unreallove
unreallove
14.48k3 miesiące temu

Czym dla mnie jest miłość?
Miłość to najpiękniejsze uczucie na świecie, ale nie jest ona tylko uczuciem, to bardzo duża i ciężka praca. Miłość jest trudna, ale też piękna, dlatego trzeba o nią dbać, starać się i pielęgnować.
Miłość jest uczuciem, które żyje w naszych sercach.
Miłość jest potężna, ale powinna być też cierpliwa, wyrozumiała i powinna umieć wybaczać.
To akceptacja, troska o drugą osobę i bycie z nią na dobre i na złe.
Miłość to silna więź, głębokie uczucie i pożądanie.

alicja166
alicja166
3.1k3 miesiące temu

Miłość, Kiedyś ktoś powiedział " Czym by było życie bez miłości..." ... Jednak dla mnie miłość, to pojęcie bardzo rozbudowane.
Miłość kojarzy mi się z tym wierszykiem : "Gwiazdy mówią mi dobranoc, księżyc żegna mnie do snu, Ty zasypiasz w domu swoim,a ja jestem właśnie tu. pod okienko Twoje niosą me uczucia, żebyś zawsze wiedziała, ze chociaż daleko zawsze będę z Tobą". Ten wiersz mówił mi mój tata, gdy musiał wyjeżdżać w delegację do pracy. Jak byłam mała nie rozumiałam do końca co oznacza to uczucie, którym jest miłość. Teraz już wiem i już rozumiem.
Ja miłość widzę codziennie w swoim domu, kiedy wstaję wcześniej rano, aby z miłości do swoich bliskich przygotować im posiłek, zrobić cos miłego co wywoła uśmiech na ich twarzy.
Widzę kiedy dzwoniąc do swoich przyjaciół staram się zawsze ich wysłuchać i wspomóc w dobrych i ciężkich chwilach.
Widzę codziennie mojego psa który na mój widok cieszy się jakby mnie parę lat nie widział, bo to dla mnie też jest miłość.
Widzę też tą miłość która została utracona, kiedy każdego dnia moja mama odwiedza tatę na cmentarzu i widzę, jak ta właśnie miłość daje jej siłę do dalszego życia bez swojej drugiej połówki.
Miłość poczułam w chwili poznania swojego męża, bo do pierwszego wejrzenia wiedziałam, ze Nim będzie.
Miłość to wzajemny szacunek dla ludzi, jednak co chciałabym najbardziej przekazać.
Nie wiedziałam, dopóki sama nie zrozumiałam, że miłość to pokochanie samej siebie, swojej osoby za to kim jesteśmy, jak wyglądamy, gdy my pokochamy samych siebie, to Nasza miłość będzie przelewana dalej, aż zrobi się taki piękny łańcuszek wypełniony miłością.

1 2 3
albo dołącz do nas i udzielaj się na forum.