2777

Ten swop zakończył się
26.05.2023 - 21:00

🎉 Zwyciężczyni

mysweet
mysweet 209957

Najbliższe oferty

Nurbanu19 125364
Heylovely 98766

Swop wyruszył w drogę do Clouder ❤️

logo LunaMoon

O marce

Gdybyśmy w kilku słowach mieli wyjaśnić genezę powstania Lunamoon, zgodnie odpowiemy: z miłości do świec. Brzmi banalnie? Nie dla nas! Płomień ognia, również ten zamknięty bezpiecznie w granicach naszych świec, ma dla nas wymiar magiczny. Uwielbiamy tę niesamowitą atmosferę, którą wokół siebie tworzy. Ogień towarzyszył człowiekowi od zarania dziejów i jest integralną częścią rozwoju ludzkości, a świece wynoszą jego rolę na zupełnie nowy poziom. Zmysł węchu jest jednym z najważniejszych w ludzkim ciele, a zapachy otaczają nas przez całe życie, na każdym jego etapie i w każdej sytuacji. Towarzyszą nam w chwilach podniosłych i w tych całkiem zwyczajnych. Stają się tłem niezapominanych wspomnień. Relaksują, odprężają, budują niepowtarzalną atmosferę, orzeźwiają i pobudzają do działania lub wręcz przeciwnie, otulają niczym ulubiony sweter i wyciszają. Łącząc fascynację płomieniem z miłością do wyjątkowych zapachów stworzyliśmy nasze dopieszczone w każdym calu produkty: świece sojowe zamknięte w szkle pochodzącym z polskich hut. Wybór szkła idealnego, które spełni nasze standardy i odpowiadać będzie nam jakością, było sztuką trudną, lecz zakończyło się sukcesem. Obecnie w naszym asortymencie znajdziecie ponadczasową biel oraz czerń, które bez trudu wpasują się w każde wnętrze delikatnie podkreślając jego wyjątkowość. Przyświeca nam duch minimalizmu, lecz dla pragnących urozmaicenia mamy dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziecie również wyjątkowe świece oprawione szkłem w kolorze roku ogłaszanym przez Instytut Pantone, który z powodzeniem wyznacza trendy, za którymi podąża współczesny świat.

Dlaczego nasze świece są tak wyjątkowe? Stworzone zostały z bezpiecznego dla alergików wosku sojowego, który podczas spalania nie dymi oraz nie emituje szkodliwych toksyn. Ponadto wosk jest w 100% pochodzenia naturalnego, podlega biodegradacji, nie był testowany na zwierzętach, nie zawiera pochodnych ropy naftowej, jest wolny od pestycydów czy herbicydów. To, co jednak naprawdę wyróżnia nasze produkty to oryginalne kompozycje zapachowe stworzone przez najlepszych perfumiarzy. Powiadają, że o gustach się nie dyskutuje, ale jesteśmy przekonani, że wśród naszego asortymentu każdy Klient odnajdzie zapach idealny. Dla siebie. Dla swoich bliskich. Dla swojego domu.

NASZ CEL, TO OTULIĆ TWÓJ DOM ZAPACHEM.

Produkty w tym swopie

LunaMoon

Świeca sojowa

Świeca sojowa Kwiat Lei
Nasza świeca – zapach egzotycznych kwiatów w Twoim domu. Połączenie świeżej bergamotki i kwiatu pomarańczy prowadzi do samego serca kompozycji, w której ukryto plumerię, zwaną również Kwiatem Lei. Jej intensywny i przyjemny zapach otoczono bukietem z gardenii i jaśminu. Akordy kremowej wanilii, ambry, piżma i paczuli tworzą trwałą bazę dla tej wyjątkowej mieszanki egzotycznych nut, otulając pomieszczenie zapachem wymarzonych wakacji. 

Wosk - we wszystkich naszych świecach wykorzystywane są w 100% woski naturalne, ekologiczne 

Szkło - produkowane jest w polskiej hucie a nasze pojemniki mogą być wykorzystane do ponownego użytku . Żyj zasadą zero waste.

Knot - bawełniany, naturalny niebielony posiadają certyfikat Vegan Friendly, a ich forma wykonania idealnie współpracuje z naturalnym woskiem.

Zapach - olejki/zapachy selektywnie dobrane najlepszej jakości , które posiadają CERTYFIKAT ZGODNOŚCI IFRA.

Design - ponadczasowa black and white to klasyka, która zawsze jest modna i pasuje do każdego wnętrza. Naszą świecą udekorujesz każde pomieszczenie. Dodatkowo inspirować się będziemy kolorami roku Instytutu Panton.

Czas palenia - przy prawidłowym użytkowaniu świecy to 40 H.
Waga 200 G.

Zobacz cały opis

Opinie & Recenzje

Przeczytaj opinie i recenzje Użytkowniczek o podobnych produktach tej marki.

Tęskniłaś za LunaMoon w swopie?

Oj taaak! ♡ 64%
Nie lub nie znam tej marki 36%

Powiedz nam co myślisz!