2724

Ten swop zakończył się
25.03.2023 - 21:00

🎉 Zwyciężczyni

beaflame
beaflame 178540

Najbliższe oferty

kruszynka0 100500
frambuesa 95004

Swop wyruszył w drogę do Clouder ❤️

logo LunaMoon

O marce

Gdybyśmy w kilku słowach mieli wyjaśnić genezę powstania Lunamoon, zgodnie odpowiemy: z miłości do świec. Brzmi banalnie? Nie dla nas! Płomień ognia, również ten zamknięty bezpiecznie w granicach naszych świec, ma dla nas wymiar magiczny. Uwielbiamy tę niesamowitą atmosferę, którą wokół siebie tworzy. Ogień towarzyszył człowiekowi od zarania dziejów i jest integralną częścią rozwoju ludzkości, a świece wynoszą jego rolę na zupełnie nowy poziom. Zmysł węchu jest jednym z najważniejszych w ludzkim ciele, a zapachy otaczają nas przez całe życie, na każdym jego etapie i w każdej sytuacji. Towarzyszą nam w chwilach podniosłych i w tych całkiem zwyczajnych. Stają się tłem niezapominanych wspomnień. Relaksują, odprężają, budują niepowtarzalną atmosferę, orzeźwiają i pobudzają do działania lub wręcz przeciwnie, otulają niczym ulubiony sweter i wyciszają. Łącząc fascynację płomieniem z miłością do wyjątkowych zapachów stworzyliśmy nasze dopieszczone w każdym calu produkty: świece sojowe zamknięte w szkle pochodzącym z polskich hut. Wybór szkła idealnego, które spełni nasze standardy i odpowiadać będzie nam jakością, było sztuką trudną, lecz zakończyło się sukcesem. Obecnie w naszym asortymencie znajdziecie ponadczasową biel oraz czerń, które bez trudu wpasują się w każde wnętrze delikatnie podkreślając jego wyjątkowość. Przyświeca nam duch minimalizmu, lecz dla pragnących urozmaicenia mamy dobrą wiadomość. W naszym sklepie znajdziecie również wyjątkowe świece oprawione szkłem w kolorze roku ogłaszanym przez Instytut Pantone, który z powodzeniem wyznacza trendy, za którymi podąża współczesny świat.

Dlaczego nasze świece są tak wyjątkowe? Stworzone zostały z bezpiecznego dla alergików wosku sojowego, który podczas spalania nie dymi oraz nie emituje szkodliwych toksyn. Ponadto wosk jest w 100% pochodzenia naturalnego, podlega biodegradacji, nie był testowany na zwierzętach, nie zawiera pochodnych ropy naftowej, jest wolny od pestycydów czy herbicydów. To, co jednak naprawdę wyróżnia nasze produkty to oryginalne kompozycje zapachowe stworzone przez najlepszych perfumiarzy. Powiadają, że o gustach się nie dyskutuje, ale jesteśmy przekonani, że wśród naszego asortymentu każdy Klient odnajdzie zapach idealny. Dla siebie. Dla swoich bliskich. Dla swojego domu.

NASZ CEL, TO OTULIĆ TWÓJ DOM ZAPACHEM.

Produkty w tym swopie

Lunamoon

Bransoletka

BRANSOLETKA – MIŁOŚĆ
SZMARAGD symbolizuje piękno i harmonię. Otwiera serce na głęboką i silną miłość przynoszącą spokój. Cementuje uczucie – to dzięki niemu rozkwitają przyjaźń i miłość. Szmaragd uosabia bezwarunkową miłość partnerską, ale przywraca również wiarę we własne możliwości i leczy zranione serce.

RUBIN jako symbol władzy od wieków jest utożsamiany z siłą i energią. W naszej bransoletce pojedynczy rubin ma za zadanie wzmacniać moc pozostałych kamieni, przyciągać powodzenie i pomagać w podejmowaniu mądrych decyzji.

Bransoletka zapakowana w różowe pudełeczko ze złoceniami, idealne do wręczenia na prezent.

Kamienie naturalne zostały nawleczone na sznurek odporny na działanie wody i warunków atmosferycznych. Zapięcie pokryte jest 24-karatowym złotem i umożliwia dopasowanie rozmiaru bransoletki do indywidualnych potrzeb. Bransoletka jest subtelna i elegancka, idealnie prezentuje się solo oraz w zestawie z inną biżuterią. Produkt został stworzony w małej polskiej manufakturze. 

Zobacz cały opis

Opinie & Recenzje

Przeczytaj opinie i recenzje Użytkowniczek o podobnych produktach tej marki.

Jesteś teraz w kimś zakochana?

Tak 84%
Szukam miłości 16%

Powiedz nam co myślisz!