swopshop

Cześć, jestem Weronika. Stworzyłam WeriJewellery z myślą o kobietach, które chcą każdego dnia czuć się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Nie znajdziesz u mnie gotowych modeli czy konkretnych rozmiarów. Tworzę autorskie kombinacje na bazie najlepszej jakości kryształów i kamieni naturalnych. Koraliki wybieram tylko te permanentnie wykończone - by kolor i błysk zostały jak najdłużej. Mogę stworzyć dla Ciebie coś wyjątkowego i niepowtarzalnego - chętnie wysłucham Twoich potrzeb i zrobię wszystko od początku do końca tak jak sobie zażyczysz.

WeriJewellery

Owoce morza ❤️
To zestaw dwóch, perfekcyjnie do siebie pasujących pierścionków. Pierwszy z nich został wykonany z fioletowych koralików i kamienia naturalnego - amazonitu. Amazonit to kamień pomagający radzić sobie ze strachem i zmartwieniami, pomaga odzyskać spokój w ciężkich czasach, przywraca nadzieję, wiarę i optymizm, gdy człowiek czuje się osamotniony. Drugi pierścionek w centrum ma naturalną muszelkę Kauri, a wykończony został delikatnymi morskimi koralikami. Oba pierścionki wykonane są na elastycznej gumce, dzięki czemu pierścionki są naprawdę wygodne. Preferowany obwód palca - 57-59mm.

KUP MNIE

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.

Pokaż wszystkie chmurki (10)

Komentarze

Dresscloud
Dresscloud • 5 dni temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
Jasia
Jasia • 4 dni temu
Śliczne pierścionki, bardzo mi się podobają 😍❤️💗🌸💍🍬🐚💙

#19100°

swop

Testowanie produktów jeszcze nigdy nie było takie proste! Dowiedź się jak możesz zacząć testować i załóż zupełnie darmowe konto.


Nosisz biżuterię handmade?
Tak i to bardzo chętnie!
Nie

Dresscloud
Dresscloud • 5 dni temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
Jasia
Jasia • 4 dni temuŚliczne pierścionki, bardzo mi się podobają 😍❤️💗🌸💍🍬🐚💙