Lady of NatureO marce
Lady of NaturePerfumy
swopshop

Jesteśmy małą manufakturą, która tworzy bezpieczne, wegańskie Perfumy, Naturalne Wegańskie Perfumy do Wnętrz oraz Świece sojowe o unikatowych zapachach inspirowanych przyrodą i wspomnieniami. Tworzymy dla kobiet takich jak my – nowoczesnych, świadomych, ciekawych świata, które chcą żyć blisko natury. Chcemy dzielić się oryginalnymi, niespotykanymi mieszankami, które przywodzą na myśl ciepłe wspomnienia.

Nasza marka jest stworzona z myślą o dziewczynach, które nie chcą kupować kosmetyków testowanych na zwierzętach, doceniają wegańskie formuły, poszukują czegoś wyjątkowego, niszowego inspirowanego naturą. Każda świeca i buteleczka perfum wychodzi z naszej manufaktury starannie opracowana naszymi rękami. Nasze produkty wypuszczamy w niewielkich partiach – pod Wasze zamówienia – dzięki temu nie tworzymy góry niepotrzebnych śmieci. Dbamy o naturę i staramy się, żeby nasza firma była coraz bardziej less waste. Brzmi dobrze? Przekonaj się jak pachnie!

Lady of Nature

Wieczór na Łące, wegański zapach, ręcznie wykonany dla Ciebie, Cruelty Free

Nasze perfumy są handmade, co oznacza,że wytwarzamy je na Twoje indywidualne zamówienie. Zapach Wieczór na Łące, powstał podczas jednej z czerwcowych nocy. Wtedy właśnie, po wizycie na tłocznej od wszelkiego życia łące, zostały złożone podstawowe Akordy.

Miał oddawać dźwięk trzmieli i pszczół zapylających pośpiesznie kwiaty, przed zachodem słońca. Delikatny, świeży, dziewczęcy, podkreślający zapach osoby, która go nosi. U każdej z naszych testerek po użyciu dominowała inna nuta. Na ten tajemniczy zapach składają się wyczuwalne nuty: owoców, trawy i kwiatów. Swoim ciepłym zapachem przywodzą na myśl letnie, beztroskie wieczory spędzone na łące. Sielankę Jest to zapach uniwersalny, który zawsze polecamy na prezent, bardzo kobiecy. Pamiętaj, że perfumy Lady of Nature, charakteryzują się tym, że na początku, przez kilka minut, są dość mocne. Dopiero po 5-10 minutach, w zależności od osoby układają się zgodnie z naszym założeniem.

Mieszaj nasze perfumy ze sobą!
Na skórę, psiknij wybrany zapach i od razu dobierz drugi lub trzeci, zanim zapach zacznie pracować. Szczególnie polecamy mieszanki dla ocieplenia z Tiramisu, Stawem o Poranku – uzyskaj intrygujący zapach, którego nikt inny nie będzie miał! Zapach idealny zarówno dla nastolatek jak i dojrzałych kobiet. Świetnie sprawdzi się na co dzień jako dopełnienie dziennych stylizacji.

Wyczuwalne nuty
trawa
owoce z sadu
kwiaty łąkowe

* PRODUKT WEGAŃSKI * NIESPRZEDAWANY W CHINCH PRZEZ ŻADEN Z POWIĄZANYCH PODOMIOTÓW
Świeży produkt – Nasze perfumy produkujemy ręcznie w małych partiach, pod zamówienia klientów. Ze względu na małą ilość chemii i konserwantów chcemy, żeby produkt docierał do Was jak najświeższy i miał możliwie długą datę ważności


50ml
KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.


Pokaż wszystkie chmurki i recenzje (7)

Komentarze

Dresscloud
Dresscloud • rok temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
Jasia
Jasia • rok temu
Ten zapach mógłby być dla mnie! Trawa i kwiaty na łące brzmią bardzo zachęcająco.
Viki28
Viki28 • rok temu
To musi byc cudowny zapach 😊

#18900°

swop
dream
dream 125258
2. edytaj7 109360
3. dastiina 99999

Chciałabyś pachnieć łąką?
Tak ♡
Nie lubię naturalnych zapachów

Dresscloud
Dresscloud • rok temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
Jasia
Jasia • rok temuTen zapach mógłby być dla mnie! Trawa i kwiaty na łące brzmią bardzo zachęcająco.
Viki28
Viki28 • rok temuTo musi byc cudowny zapach 😊