SoycoO marce
SoycoŚwieca sojowo-kokosowa
swopshop

Soyco to połączenie natury i piękna. Wyjątkowa receptura zamknięta w eleganckiej formie, doskonale komponuje się w domowych wnętrzach. Ma ona także zbawienny wpływ na nasz organizm. Naturalne składniki potrafią zdziałać cuda, jeżeli są one odpowiednio dobrane. Zwracamy szczególną uwagę na wysoką jakość naszych wyrobów. Korzystamy tylko z bawełnianych, organicznych i w pełni wegańskich knotów, wolnych od ołowiu. Podczas produkcji wykorzystujemy tylko naturalne olejki eteryczne oraz specjalnie dobraną mieszankę wosków. Nie stosujemy stabilizatorów, barwników, ulepszaczy i upiększaczy do świec. Ręcznie wylewane świece sojowo-kokosowe to unikalny produkt na naszym rynku.

Wierzymy w społeczną odpowiedzialność biznesu dlatego kontrolujemy, aby nasi dostawcy przestrzegali zasad ochrony praw człowieka i zrównoważonego rozwoju. Jako polska marka dbamy o krajowy rozwój przedsiębiorczości, wykorzystując szkło z naszych hut. Świece zapachowe Soyco doskonale nadają się do aromaterapii – sztuki poprawy psychicznego i fizycznego samopoczucia za pomocą naturalnych olejków eterycznych. Wielu producentów wykorzystuje zwyczajne olejki zapachowe. Jednak, aby aromaterapia była skuteczna, niezbędne są w pełni naturalne składniki. Jako nieliczni przy produkcji świec wykorzystujemy czyste olejki eteryczne. Korzystając z nich na co dzień, przywrócisz harmonię, relaks i wewnętrzy spokój. Wybierz świecę dostrojoną do pory dnia i ciesz się efektami, które wniesie do Twojego życia aromaterapia.
soyco.pl

Soyco

No. 3 Brisky Sour
Żyjemy szybko, często zapominając o swoich potrzebach. Gdy dajesz z siebie sto procent każdego dnia, nie zapomnij o tym, co jest najważniejsze – o Twoim zdrowiu. Olejki z pomarańczy i cedru nie tylko przyspieszają regeneracje organizmu, ale także pozwalają się nieco wyciszyć. To soczyste połączenie zapachowe jest korzystne nie tylko dla ciała, ale i dla ducha.

Dbając o Twoje zdrowie, podczas produkcji świecy wykorzystujemy tylko organiczne składniki. Nasza filozofia zakłada, że tylko to, co naturalne ma korzystny wpływ na nasz organizm. Dbamy też o nasz dom – Ziemię. Kontrolujemy, aby nasi dostawcy przestrzegali wszelkich zasad ochrony praw człowieka i zrównoważonego rozwoju.

Nuty zapachowe: Pomarańcza, Cedr
Zaw. olejków eterycznych: 9%
Pojemność: 365 ml
Wosk: sojowo – kokosowy
Olejki eteryczne: 100% naturalne
Knot: certyfikowany z bawełny organicznej
Ręcznie wylewane: Tak
Wegańskie: Tak
KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.


Pokaż wszystkie chmurki (39)

Komentarze

Dresscloud
Dresscloud • rok temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
kwiatpaproci
kwiatpaproci • rok temu
aaa cudo! musi pięknie pachnieć! 💛🧡💛
Viki28
Viki28 • rok temu
Zapach musi być świetny 😊
domkapodomka
domkapodomka • rok temu
Jak w końcu zabraknie swopów od SOYCO, to będzie smutno ten zapach musi dorównywać pozostałym, nie ma innej opcji jestem ciekawa która C. zgarnie świecę tym razem
byKadia
byKadia • rok temu
Świetne połączenie zapachowe
Jasia
Jasia • rok temu
Bardzo jestem ciekawa tego zapachu!
taktojamarta
taktojamarta • rok temu
Ale cudo!!! 😍
madziek1
madziek1 • rok temu
Będzie walka

#18670°

swop
kwiatpaproci
kwiatpaproci 184481
2. dastiina 170000
3. clarkyss 158068

Czy świeca o zapachu pomarańczy i cedru jest dla Ciebie?
Tak, cudo!
Nie moje zapachy

Dresscloud
Dresscloud • rok temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
kwiatpaproci
kwiatpaproci • rok temuaaa cudo! musi pięknie pachnieć! 💛🧡💛
Viki28
Viki28 • rok temuZapach musi być świetny 😊
domkapodomka
domkapodomka • rok temuJak w końcu zabraknie swopów od SOYCO, to będzie smutno ten zapach musi dorównywać pozostałym, nie ma innej opcji jestem ciekawa która C. zgarnie świecę tym razem
byKadia
byKadia • rok temuŚwietne połączenie zapachowe
Jasia
Jasia • rok temuBardzo jestem ciekawa tego zapachu!
taktojamarta
taktojamarta • rok temuAle cudo!!! 😍
madziek1
madziek1 • rok temuBędzie walka