swopshop

„Pretty Little Weddings” to marka stworzona przez wedding plannerkę Basię Tomczak. Jako konsultant ślubny nie tylko organizuje dla swoich Par wymarzone wesela, ale stworzyła ona swój autorski produkt - luksusowy notes ślubny Pretty Little Planner, dzięki któremu każda przyszła Panna Młoda zaplanuje samodzielnie swój najważniejszy dzień.

Pretty Little Weddings

Gratulacje! Właśnie znalazłaś swój wymarzony ślubny planner!
Twój własny konsultant ślubny! Planner jest uniwersalny – bez konkretnych dat! Zaplanujesz z nim ślub w 2020, 2021 roku itd. Autorski projekt Pretty Little Weddings – edycja limitowana!

Luksusowy notes do planowania ślubu – pierwszy taki produkt stworzony przez profesjonalnego wedding plannera! 196 stron, format B5 – poręczny, ale jednocześnie jest w nim wystarczająco miejsca na wszelkie zapiski 12 arkuszy miesięcznych na dowolne miesiące – zaczynasz przygotowania kiedy chcesz! – po 2 strony na każdy miesiąc Arkusze tygodniowe do każdego miesiąca – po 6 stron na każdy miesiąc 4 arkusze z różowo złotymi naklejkami do personalizacji plannera!

Gruba szyta oprawa + okucia w kolorze rose gold + satynowa tasiemka Ekskluzywna jakość papieru o gramaturze 120g Check-listy, tabele i harmonogramy do planowania ślubu Porady i wskazówki konsultanta ślubnego, czyli moje – ułatwią Ci cały proces Koperta do przechowywania dodatkowych dokumentów, wizytówek i ulotek Zawsze jest zapakowany na prezent! Pisali o nim m.in.: Harper’s Bazaar Polska, Magazyn WESELE i Claudia Ślub Więcej o Pretty Little Planner przeczytasz tu i tu. Obejrzysz go tutaj! Masz pytania? Pisz na planner@prettylittleweddings.pl Wejdź na stronę Pretty Little Planer i zapoznaj się z opiniami zadowolonych PM, które już planują z Pretty Little Planner!

Ten swop zostanie wysłany do zwyciężczyni bezpośrednio od firmy Pretty Little Weddings

KUP MNIE

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.
Dresscloud
Dresscloud • 2 dni temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!

#18090°

swop

Testowanie produktów jeszcze nigdy nie było takie proste! Dowiedź się jak możesz zacząć testować i załóż zupełnie darmowe konto.


Ten planner pierwszy raz zobaczyłam ...
na DressCloud
w innym miejscu

Dresscloud
Dresscloud • 2 dni temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!