Alverde
Bilou
ORLY

Alverde

Intensywnie pielęgnująca, oczyszczająca pianka do mycia skóry normalnej i mieszanej. Pianka Alverde Beauty & Fruity zapewni świeży i zdrowy wygląd skóry. Organiczna woda z dodatkiem naturalnych owoców jabłek i limonek redukuje błyszczenie skóry, tonizuje i odświeża. Usuwa wodoodporny makijaż w partiach twarzy i oczu. Produkt wegański.

150ml

Przeczytaj recenzję

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.


Pokaż wszystkie chmurki (795)

Bilou

Sól do kąpieli Bilou osłodzi Twój dzień niezwykłą wonią zapachową Frosty Mint. Zanurz się w kremowej piance i rozkoszuj się kuszącym zapachem miętowych lodów z błękitnymi jagodami. Dla miłej kąpieli i dodatkowej dawki dobrego samopoczucia. Made with Love & Passion. Produkt wegański.

80g

Przeczytaj recenzję

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.


Pokaż wszystkie chmurki (42)

ORLY

CALCIUM SHIELD . ODBUDOWUJĄCA ODŻYWKA Z WAPNIEM DO SŁABYCH I CIENKICH PAZNOKCI
Formuła preparatu została wzbogacona o wapń, dzięki czemu kosmetyk natychmiastowo wzmacnia słabe i cienkie paznokcie oraz przyspiesza ich wzrost. Dodatkowo tworzy ochronną powłokę zabezpieczającą przed uszkodzeniami mechanicznymi. Efekt? Grubsze, mocniejsze i bardziej elastyczne paznokcie. Jak stosować? Nałóż jedną warstwę jako podkład pod lakier ORLY lub zaaplikuj dwie warstwy jako samodzielny produkt. Powtarzaj kurację co tydzień.

9 ml

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.


Pokaż wszystkie chmurki (68)

Komentarze

Dresscloud
Dresscloud • 2 lata temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
TheDream
Nieznany profil • 2 lata temu
Pianka i sól muszą cudownie pachnąć Nie miałam żadnego z tych produktów, ale chętnie bym wypróbowała, zwłaszcza sól do kąpieli
madziek1
madziek1 • 2 lata temu
Bardzo ciekawe produkty 😍

#14780°

swop
Anja174
Anja174 50000
2. ksanaru 33333
3. beataa1995 33000

Wolę kosmetyk do mycia twarzy w postaci ...
pianki
żelu

Dresscloud
Dresscloud • 2 lata temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
TheDream
Nieznany profil • 2 lata temuPianka i sól muszą cudownie pachnąć Nie miałam żadnego z tych produktów, ale chętnie bym wypróbowała, zwłaszcza sól do kąpieli
madziek1
madziek1 • 2 lata temuBardzo ciekawe produkty 😍