swopshop

Chcemy, żebyś uwierzyła, że możesz wszystko. Wykorzystaj swoją moc, oczaruj świat! Dajemy Ci małą pomoc:-) Skuteczną i bezpieczną odżywkę do rzęs MoLash®

MoLash

MoLash® to skuteczna odżywka stymulująca wzrost rzęs, która je wydłuża, zagęszcza, wzmacnia oraz widocznie poprawia ich kondycję.

Popularna na całym świecie formuła odżywki do rzęs cieszy się uznaniem kobiet, które chcą mieć piękne, naturalne rzęsy i super moc zniewalającego spojrzenia. Już po 3 tygodniach stosowania odżywki MoLash® zobaczysz, jak Twoje rzęsy nabiorą mocy – staną się wyraźnie pogrubione i wzmocnione, a po 3 miesiącach będziesz zaskoczona ich długością i spektakularną gęstością. MoLash® to produkt najwyższej jakości – nie tylko skuteczny, ale również bezpieczny – powstał dzięki połączeniu najnowszej technologii i wielu badaniom okulistycznym i dermatologicznym. Zaawansowana formuła MoLash® przyspiesza naturalny wzrost rzęs i wzmacnia je od nasady, dzięki czemu rzęsy stają się długie oraz mocne oraz zapobiega również ich wypadaniu. Dzięki czemu rzęs jest zawsze więcej. Stosuj codziennie przez okres 3-8 tygodni, a następnie 2-4 razy w tygodniu dla podtrzymania efektu. Jedno opakowanie to aż 5 ml preparatu – wystarczy na pełna kurację, czyli 3 miesiące stosowania oraz rozpoczęcie fazy podtrzymującej efekt.
5 ml

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Przeczytaj opinie o tym produkcie.

Zobacz wszystkie (16)

MoLash

Kredka do oczu MoLash® Eyeliner jest łatwa w użyciu dzięki wyjątkowo miękkiej strukturze, co pozwala sprawnie nakreślić kształt oka. Umożliwia rysowanie precyzyjnych kresek za jednym pociągnięciem ręki, co sprawi, że spojrzenie nabierze wyrazistości, głębi i tajemniczości a Ty uzyskasz jeszcze więcej mocy.
Zaawansowana formuła gwarantuje trwały makijaż przez wiele godzin.

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Przeczytaj opinie o tym produkcie.

Zobacz wszystkie (16)
Dresscloud
Dresscloud • rok temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!

#14680°

swop
Janettt
Janettt 82925
2. vianna 50001
3. paoleandra 46868

Masz już swoją ulubioną odżywkę do rzęs?
Tak ♡
Nadal szukam :(

Dresscloud
Dresscloud • rok temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!