swopshop

Zainspirowani siłą kobiet stworzyliśmy wyjątkowe produkty. Miłośniczki naszych lakierów hybrydowych pokochały je za profesjonalną formułę, równe pokrycie, bezpieczeństwo oraz niezawodnie trwały efekt. Z dumą możemy powiedzieć, że Semilac wyzwala energię, dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie kobiet na całym świecie.

Semilac

083 LAKIER HYBRYDOWY SEMILAC BURGUNDY WINE

Inspiracja:
Jeżeli historia może mieć smak, a smak historię, to nic jej tak nie opowie jak butelka uczciwego burgundzkiego wina. Czuć w nim hardość tutejszych ludzi, cierpkość średniowiecznych bitew i ciepło francuskiej aury. Trzy dominanty najszlachetniejszych szczepów winorośli.

Charakterystyka:
Melanż intensywnego, głębokiego fioletu z wyraźnym, wiśniowym odcieniem wzbogacony o subtelne, granatowe drobinki.
Krycie koloru – pełne.

Cienką warstwę Semilac® Color zaaplikuj na utwardzoną warstwę Semilac® Base, a następnie utwardź przy pomocy lampy UV. Nie aplikuj bezpośrednio na płytkę paznokcia. Możesz powtórzyć aplikację Semilac® Color w celu osiągnięcia satysfakcjonującego efektu. Stylizację zakończ nakładając i utwardzając Semilac® Top.

7ml

KUP MNIE

Przeczytaj opinie o tym produkcie.

Semilac

639 LAKIER HYBRYDOWY SEMILAC CAT EYE 3D PINK

Jeden z najbardziej ujmujących kobiecością lakierów hybrydowych z kolekcji Semilac Cat Eye 3D. To dostojność dojrzałego różu wzbogaconego zawsze pożądanym złotem. Dla wzmocnienia efektu doprawiliśmy całość lżejszą barwą miedzi – i najbardziej uwodzicielski efekt kociego oka 3D mamy podany na tacy!

Aplikacja Semilac Cat Eye 3D jest prosta i nie będzie stanowić problemu dla osób, które potrafią wykonać poprawnie manicure hybrydowy.1. Przed nałożeniem Semilac Cat Eye 3D należy przygotować paznokcie (tak samo, jak w przypadku wykonywania manicure klasycznego, hybrydowego czy metodą żelową). W pierwszej kolejności usuwamy skórki, nadajemy płytce pożądany kształt, matowimy ją i odtłuszczamy Semilac Cleanerem. 2. Na tak przygotowane paznokcie nakładamy cienką warstwę Semilac Base, którą później utwardzamy w lampie (czas utwardzania zależny jest od mocy posiadanej lampy). 3. Jeśli efekt kociego oka ma ozdobić nasz ulubionym kolor lakieru hybrydowe-go Semilac, kładziemy cienką warstwę kolorowego produktu na bazę i utwar-dzamy ją pod lampą. W celu uzyskania lepszego krycia możemy nałożyć dru-gą warstwę lakieru hybrydowego Semilac i również utwardzić ją w lampie. Na tak pomalowane paznokcie nakładamy Semilac Cat Eye 3D, przykładamy magnes na 2-3 sekundy i tworzymy zdobienie. Gdy efekt jest dla nas satys-fakcjonujący, utwardzamy go pod lampą. 4. W celu zabezpieczenia efektu kociego oka, nakładamy jeden z topów do la-kierów hybrydowych Semilac i utwardzamy go w lampie.Semilac Cat Eye 3D można aplikować na wszystkie lakiery hybrydowe z oferty Semi-lac. Najlepszy efekt kociego oka uzyskamy jednak nakładając Semilac Cat Eye 3D na czarny lakier hybrydowy UV Hybrid Semilac Black Diamond 031.

7 ml

KUP MNIE

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.

Pokaż wszystkie chmurki (11)

Semilac

TRZY-FAZOWY OLEJEK DO PAZNOKCI SEMILAC SPA FOR WOMEN ROMA AFFECTION 754
Zniszczone paznokcie? Po hybrydzie możesz zabrać je do SPA! Semilac poleca preparat zapewniający kompleksową regenerację dla paznokci i skórek. Codzienne korzystanie z tej unikalnej mieszanki wygładzi i zmiękczy skórki oraz idealnie nawilży paznokcie. Regeneracja to podstawa! Produkt wellness przeznaczony do regularnej pielęgnacji, bogaty w nawilżające i regenerujące składniki – witaminę E, olejek JOJOBA oraz wyciąg z kwiatu japońskiej wiśni. Szczególnie zalecany do cienkich, miękkich i kruchych paznokci.

7ml

KUP MNIE

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.

Pokaż wszystkie chmurki (30)
Dresscloud
Dresscloud • 11 miesięcy temu
Powiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
mysia302
mysia302 • 11 miesięcy temu
😍😍😍
Kicia124
Kicia124 • 11 miesięcy temu
Cudowny
Janettt
Janettt • 11 miesięcy temu
cudowne kolorki
kkosarska
kkosarska • 11 miesięcy temu
Wow! uwielbiam Semilac!
Kamirai
Kamirai • 11 miesięcy temu
nie używam hybryd, ale zestaw super, kolor burgundy wine to jest to

#14220°

swop
Bellezza
Bellezza 124612
2. pati2211 108700
3. dastiina 99999

Zimą i jesienią na moich paznokciach goszczą paznokcie w kolorach ...
jasnych
ciemnych

Dresscloud
Dresscloud • 11 miesięcy temuPowiedz nam, co myślisz o tym swopie. Znasz produkty i polecasz? Masz pytania? Śmiało, komentuj!
mysia302
mysia302 • 11 miesięcy temu😍😍😍
Kicia124
Kicia124 • 11 miesięcy temuCudowny
Janettt
Janettt • 11 miesięcy temucudowne kolorki
kkosarska
kkosarska • 11 miesięcy temuWow! uwielbiam Semilac!
Kamirai
Kamirai • 11 miesięcy temunie używam hybryd, ale zestaw super, kolor burgundy wine to jest to