swopshop

Zainspirowani siłą kobiet stworzyliśmy wyjątkowe produkty. Miłośniczki naszych lakierów hybrydowych pokochały je za profesjonalną formułę, równe pokrycie, bezpieczeństwo oraz niezawodnie trwały efekt. Z dumą możemy powiedzieć, że Semilac wyzwala energię, dodaje pewności siebie i poprawia samopoczucie kobiet na całym świecie.

Semilac

256 LAKIER HYBRYDOWY UV HYBRID SEMILAC PLATINUM VIOLET

Semilac Platinum Violet 256 – nawet najcichsza noc może być dobrawiona lekkim szaleństwem! A najlepiej, jeśli trzymamy je w ryzach kobiecej barwy! Spontaniczne porywy serca, szczera radość wspólnej zabawy i korzystania z życia - wszystko zamknęliśmy w Semilac Platinum Violet 256. Ten kolor mocnej drobiny bez zbędnego zachęcania porwie do tańca wszelkie fiolety i roże z oferty Semilac!
7 ml

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Semilac

012 LAKIER HYBRYDOWY UV HYBRID SEMILAC PINK CHERRY

Inspiracja:
Słyszymy świergot ptaków wśród kamiennych ogrodów. Widzimy bezszelestnie poruszającą się gejszę wśród jasnych kwiatów. Czujemy jedwabne kimono i nieskazitelny porcelanowy makijaż. Kraj kwitnącej wiśni kusi i nęci azjatyckimi smakami, barwami i kształtami .

Wiśniowy lakier do paznokci jest jednym z naszych barwnych faworytów. Nie jest tak klasyczny, jak czerwony lakier, jednak nie można mu odebrać eleganckiego wyrazu i skrywanej w sobie gracji. Dlatego tak chętnie wybierają go Panie, które każdego dnia pokazują całą sobą, że mają w sobie klasyczne piękno!

Charakterystyka:
Aksamitny odcień wiśni z domieszką fuksji w tle.
Krycie koloru – pełne.
7 ml

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

Semilac

Zestaw 7 eleganckich ołówków z logo Semilac. Niezależnie czy spiszesz nimi wspomnienia, kartkę z zakupami czy testament, nigdy Cię nie zawiodą!

KUP MNIE Przeczytaj recenzję

#13250°

swop
tymbark123
tymbark123 201007
2. gosche 193654
3. andzia1418 104350

Lubisz nosić na paznokciach kolory lakierów z tego swopa?
Tak *.*
Nie, nie moja bajka

Brak komentarzy.