Przeczytaj recenzję produktu Soyco z swopa #1867

15.06.2020 | jusstinkaa


Opis producenta

No. 3 Brisky Sour Żyjemy szybko, często zapominając o swoich potrzebach. Gdy dajesz z siebie sto procent każdego dnia, nie zapomnij o tym, co jest naj... Rozwiń

KUP MNIE

Opinia użytkowniczki

Świeca Brisky Sour od marki Soyco skradła moje serce! ❤

Zawiera czyste olejki eteryczne z pomarańczy i cedru. Ja jestem fanką obu, więc taka kompozycja idealnie trafiła w mój gust. Spodziewałam się, że pomarańczka będzie grała w tym duecie pierwsze skrzypce, ale okazało się, że cedr jest tak samo intensywny jak ona, a chwilami mam wrażenie, że jest nawet intensywniejszy. Przez to wydaje mi się, że nie jest to zapach dla każdego, gdyż cedr ma specyficzny aromat. Mi jednak ta kompozycja odpowiada w 100%. Świeca na sucho ma bardzo mocny i wyrazisty zapach. Po odpaleniu delikatnie traci na intensywności. Akurat w tym przypadku uważam to za wskazane, gdyż tak jak pisałam - cedr jest charakterystyczny i dla osób wrażliwszych na mocne zapachy, mógłby przyprawiać o ból głowy, gdyby było go czuć z taką intensywnością jak wprost ze słoika. Pięknym aromatem Brisky Sour można się cieszyć jeszcze długi czas po zgaszeniu, co również mnie miło zaskoczyło!
Świeca posiada dwa knoty co sprawia, że wosk równomiernie się topi i nie tworzy się w nim tunel. "Basen" tworzył się po jakichś 2 godzinach, maksymalnie 3.

Świeca zamknięta została w szklanym pojemniku z grubym dnem i korkową zatyczką. Jej pojemność to 365ml. Przyszła do mnie zapakowana w kartonowym pudełku wypełnionym wełną drzewną. Dodatkowo była jeszcze w środku schowana w lniany woreczek, przy którym znalazłam karteczkę z informacjami takimi jak: skład świecy, porady jak poprawnie ją palić oraz środki ostrożności, które należy zachować podczas palenia.

To było moje pierwsze spotkanie z naturalną świecą oraz marką Soyco i śmiało mogę rzec, że na pewno nie ostatnie! ❤


Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.


Pokaż wszystkie chmurki (33)