swopshop

Idea powstania marki BeeYes, to produkty pszczele zastosowane w kosmetykach i suplementach diety w profesjonalnej formie skierowanej do Klientów, którzy interesują się zdrowym trybem życia, chcący korzystać z darów natury. Pragnieniem naszym jest wypromowanie zalet jadu pszczelego, propolisu, mleczka pszczelego, czy pyłku kwiatowego, prezentując je w sposób innowacyjny, wyrabiając solidną i uznaną markę.

BeeYes

Orientalny Balsam do Masażu – PRANAYAMA – Propolia
Balsam do masażu „Tysiąca i jednej nocy”.
Relaksujący balsam do masażu Propolia® przywróci energię życiową, nadając skórze upojny, orientalny zapach. ” Prana ” oznacza siłę życiową w języku sanskryt (wywodzi się z hinduizmu). Odkryj na nowo swoją pranę podczas masażu.

Pranayama – w praktykach jogi to technika opanowania oddechu, mająca na celu jego maksymalne spowolnienie i zrytmizowanie. To kontrola oddechu, którego efektem ma być spokój umysłu i równowaga układu nerwowego.

Orientalna odmiana balsamu – PRANAYAMA wyróżnia się zastosowaniem oleju z Kamelii, pochodzącej z Japonii. Olejek ten jest doskonały przy problematycznej skórze, bogaty w nasycone kwasy tłuszczowe, witaminy: A, B oraz E oraz skwalan. Jest lekki i szybko się wchłania.

Główne składniki aktywne: Wosk Propolisowy, olejki z Kamelii, Kokosa i Babassu.

100% wszystkich składników jest pochodzenia naturalnego
98% wszystkich składników pochodzi z upraw ekologicznych

Balsam do masażu PRANAYAMA to najlepszy kosmetyk BIO 2019 we Francji! – Meilleur BIO 2019
Posiada certyfikat BIO i EcoCert.

50 ml butelka typu airless

KUP MNIE

Zobacz, co piszą nasze Użytkowniczki o podobnych produktach.

Pokaż wszystkie chmurki (298)