Nadmierne pocenie się pod pachami

CichooBadz

Cześć dziewczyny
Dopadło to i mnie pomimo, że nigdy nie miałam z tym problemu. Ostatnio zwiększyłam aktywność fizyczną ale nie sądzę żeby to było przyczyną. Macie może jakieś domowe sposoby ? Sprawdzone nietypowe kosmetyki ? Proszę o pomoc bo strasznie źle się z tym czuję.

Zagmatwana

spróbuj używać Ałun, ale może nie ten w formie kostki ale w formie żelu lub proszku.

Musialam

Mi dobrze sprawdził się bloker z Ziai. Używany według zaleceń zahamował pocenie się... No i cena przystępna, bo kosztuje około 10 zł o ile dobrze pamiętam

AnaisRoue

Ja na nadmierną potliwość polecam Etiaxil, używam już go od lat i nigdy mnie nie zawiódł. Smarujesz się nim raz na 3-5 dni i przez tyle dni nie pocisz się wcale. Można go kupić a aptece za około 40-50 zł. Drogi jest ale starcza na kilka miesięcy.

kociku

Ja również polecam Etiaxil. Przeszłam przez kilka blokerów (m.in. Ziaję, Medispirant, Antidral) i zdecydowanie Etaxil u mnie wygrywa. Pozostałe wywoływały u mnie mocne podrażnienie skóry

Helusqa
Musialam • 2 lata temu
Mi dobrze sprawdził się bloker z Ziai. Używany według zaleceń zahamował pocenie się... No i cena przystępna, bo kosztuje około 10 zł o ile dobrze pamiętam :)

Oo dziękuję wypróbuje ❤️

Kamirai
Musialam • 2 lata temu
Mi dobrze sprawdził się bloker z Ziai. Używany według zaleceń zahamował pocenie się... No i cena przystępna, bo kosztuje około 10 zł o ile dobrze pamiętam :)

Helusqa • 2 lata temu
Oo dziękuję wypróbuje ️

Uważałabym z nim, wiele osób podrażnia. Skuteczności nie można mu odmówić, ale mnie po nim tak swędziała skóra, że to była masakra. I zt tego co czytałam, nie tylko ja mam z nim takie doświadczenia. Od siebie polecam Aquaselin i Triple dry. Są równie skuteczne co Ziaja, a delikatne, można je nakładać nawet świeżo po depilacji.

dariadariu

Polecam DeoKryształ. Kupisz go w aptece lub Eko sklepie. Jest bezwonny i blokuje pocenie się. Mi bardzo pomógł

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.