Książki w swopach ! :)

gilgotka

Witajcie kochane Clouders !

Już jakiś czas temu wpadłam na pewien pomysł, ale nie byłam do końca przekonana czy dzielić się nim na forum. Jednak kiedy wczoraj zobaczyłam, że kiedy pojawił się obrazek do wygrania w swopie i spotkało się to z aprobatą postanowiłam jednak pomysłem się podzielić.

Wiem, że jest tu wiele osób, które kochają czytać i oczywiście każda z nas która tutaj jest kocha lub przynajmniej bardzo lubi kosmetyki.
Ostatnio będąc w Empiku wybrałam się do półki z książkami o pielęgnacji, o stylu, o dbaniu o siebie i ciało i tak sobie wtedy pomyślałam, że fajnie by było gdyby pojawiły się książki w swopach właśnie o takiej tematyce. Nie odbiegałoby to od podstawowej idei strony, a wręcz przeciwnie bo mogłybyśmy pogłębiać nie tylko naszą kolekcję kosmetyków, ale i wiedzę na ich temat i pielęgnacji.

Ja mogę powiedzieć ze swojego doświadczenia, że czytanie takich książek niesamowicie wciąga i zachęca do działania.

Co wy na taki pomysł dziewczyny ?

I co na to nasza kochana administracja ?

nazwa001

Super

pyniorek

świetny pomysł

MissSilly

Ja powiem tyle - genialny pomysł! Raz na jakiś czas dla odmiany jak najbardziej może być, sama książek do czytania nie kupuję, po jednym przeczytaniu po prostu nie wrócę, inaczej sprawa się ma z różnymi poradnikami. I tak właśnie myślę - urodowe super, inne bez sensu, trochę kot w worku

LanDrynkA

Bardzo dobry pomysł

gilgotka
MissSilly • 4 lata temu
Ja powiem tyle - genialny pomysł! Raz na jakiś czas dla odmiany jak najbardziej może być, sama książek do czytania nie kupuję, po jednym przeczytaniu po prostu nie wrócę, inaczej sprawa się ma z różnymi poradnikami. I tak właśnie myślę - urodowe super, inne bez sensu, trochę kot w worku ;)

Też mam tę książkę i uwielbiam A najlepsze jest to, że od kiedy zaczęłam stosować się do zaleceń tej książki to moja buzia nabiera zdrowego wyglądu i ja faktycznie czuję się lepiej !
Tak bardzo się cieszę, że wiele z was jest za tym pomysłem. Mam nadzieję, że administracja rozpatrzy zatem pomysł pozytywnie.

@Dresscloud a co wy o tym myślicie ?

AnaisRoue

Jestem za

Sonrisaa

Jeśli byłyby ciekawe to czemu nie

diabollo

spoko pomysł

sandra1312

tak, to fajny pomysł

Patriz

Popieram!

Endrietta

Jestem za

wera1903

popieram! uwielbiam czytać ❤

AnnKa

świetny pomysł

Karolla

Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł.

GlamRock

My się nakręcamy a DC znów milczy

Kochani Admini co Wy na taki pomysł? Książki tematyczne w Swopach
@Dresscloud

hostka92

Moim zdaniem jest to rewelacyjny pomysł. Szczególnie, że takich ksiażek jest teraz masa i wcale nie kosztują dużo. Swop zawierający jakiś kosmetyk i ksiażkę o ciekawej tematyce byłby prawdziwym hitem

ove3

ja jestem bardzo zaaa

fabuleuxx

jestem za, rewelacyjny pomysł!

Aniaaa

Jestem za !

eveliina96

ja również jestem za

1 2 3 4

albo założ konto i udzielaj się na forum.