Jaka jest historia DC?

Tiffany

Hej!

Właśnie wpadło mi do głowy, że okropnie chciałabym poznać historię powstania tego portalu. Chodzi mi tutaj o pierwszy pomysł, plan, wyobrażenie i oczekiwania.
Bardzo jestem ciekawa na czym (przy tworzeniu portalu) zależało Wam najbardziej, czy były jakieś pomysł, które nigdy nie zostały zrealizowane? Co Was zaskoczyło pozytywnie lub negatywnie.
Ogólnie wszystkie takie "smaczki twórców". No i może podzielicie się jakimiś zmianami, które nas czekają?

Wy dziewczyny jesteście ciekawe?
@Dresscloud opowiesz nam jakąś historię?

Lusia0422

Tez jestem ciekawa 😄

jelita69

Polecam obserwować DC na instagramie, czasem kilka story w typie „dc od kuchni” się pojawia. Nie ukrywam, również jestem ciekawa całej histori powstania portalu ❤️❤️

marcel066

Sama jestem tego ciekawa. 💓

Tiffany
jelita69 • 6 miesięcy temu
Polecam obserwować DC na instagramie, czasem kilka story w typie „dc od kuchni” się pojawia. Nie ukrywam, również jestem ciekawa całej histori powstania portalu ❤️❤️

@jelita69 obserwuję i bardzo chętnie oglądam. Ale wiadomo- zawsze to za mało i jestem ciekawa samych początków.

Dresscloud

Historia DressCloud jest baaaardzo długa i momentami skomplikowana. Głównie to ciężka praca od rana do nocy i często mieliśmy mocno pod górkę. Ale warto to wszystko przejść, tak po prostu miało być, abyśmy nabrali doświadczenia, wiedzy, sił. To jest temat na dłuższą rozmowę, dlatego myślimy, że gdy będziemy mieć więcej czasu, wtedy wszystko Wam opowiemy. To miłe, że interesuje Was historia DC.

kruszynka0

Mnie początkowo nazwa wprowadziła w błąd, byłam przekonana, że to kolejny portal jak vinted, czy szafa. Tymczasem jest to istna kopalnia wiedzy, z bardziej rodzinną atmosferą, aniżeli na wizazu.

BlackWitch

Pierwsze konto miałam kilka miesięcy po powstaniu DC jakieś 6 lat temu. Dowiedziałam się o nim na Vinted. Też myslalam ,że będzie to podobny portal do tych z ubraniami ,ale okazało się, że zabawa jest tutaj przednia, można wygrać fajne upominki i są świetne użytkowniczki. Uwielbiam DC za to ,że nikt nie pluje tu jadem i nie ma tego wszedobylskiego hejtu.
Dużo się pozmienialo. Przede wszystkim logo ikonki i wiele innych rzeczy
Chętnie zobaczylabym zrzuty ekranu na początku i teraz tak dla porównania

taktojamarta

Ja jetem tutaj od niedawna i jetem bardzo ciekawa historii DC, ponieważ dopiero około miesiąca temu w ogóle dowiedziałam się o DC

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.