Ambasadorki Everydayme

ralpf

Hej dziewczyny.
Właśnie zarejestrowałam się na Everydayme jako ambasadorka, ale kompletnie nie mam pojęcia na czym to polega, może wiecie coś na ten temat?

majra

Działa tak jak większość takich platform do testowania . Kiedy pojawi się w panelu jakaś nowa kampania wystarczy wypełnić ankietę i czekać na wyniki. Jeśli się dostaniesz to otrzymasz produkt do testowania oraz próbki do rozdania. Twoim zdaniem jest testować oraz rozmawiać o produkcie. Później z tych rozmów piszesz raporty i już.

martaako

Dokładnie jest tak jak napisała majra Ja też jestem ambasadorką na tej platformie i bardzo polecam. Testowałam już Aussie i Blend-A-Med i byłam bardzo zadowolona, a raporty wcale nie zabierają zbyt dużo czasu A często można wypróbować jakieś produkty, których normalnie by się nie kupiło bo coś tam.

niebowa

az z ciekawości sama się zarejestruje

Sarmalis

Też jestem tam ambasadorką, trafiło mi się testowanie Blend-a-Med, bo w sumie przez kilka lat do niczego się nie zgłaszałam

nazwa001

ja jestem tam zarejestrowana ponad rok a jeszcze mi się nigdy nie udało do niczego dostać

majra
nazwa001 • 9 miesięcy temu
ja jestem tam zarejestrowana ponad rok a jeszcze mi się nigdy nie udało do niczego dostać :(

Nie przejmuj się mi też nie . Siostrze udało się tylko do Aussie

mermaidall

ja dostałam Blend-a-Med, wcześniej kapsułki do prania

AnaisRoue

Teraz można się tam zgłaszać na testowanie różnych ich produktów, w każdym tygodniu jest coś innego

ove3

ja się zarejestrowałam już dawno i nie dostałam żadnego potwierdzenia do bycia ambasadorką nie wiem o co chodzi nie mogę sie logowac nie mam żadnych ankiet

1
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.