zużywamy razem - akcja denkowanie! LIPIEC - dbamy o włosy & owocowelove!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.
_______________________________________________
Na pomoc w organizacji zapasów przyszły dziewczyny @ksanaru i @alex ! Zgodnie z pomysłem dziewczyn powstała aplikacja na telefon, która umożliwia nam organizację zapasów. Do apki dodajemy swoje kosmetyki, które mamy w zapasach, możemy sobie wpisać tam również datę ważności! Nie dość, że pod ręką mamy wszystkie kosmetyki, to na zakupach wystarczy jedno spojrzenie i wiemy, że nie potrzebujemy 5 odżywki do włosów! Można też zaznaczać produkty, które są obecnie w użyciu. Wszystko jest przejrzyste i czytelne. Aplikacja nazywa się "moja kosmetyczka" i jest obecnie do pobrania w sklepie google.
Link do apki: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.katomsoft.my_beautician
_____________________________________________

2018
XII- zużywamy saszetki!

2019
I - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę".
II - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie".
III -maseczkujemy
IV - (s. 26/27) ponownie wygrały maseczki!
V - (s. 43) dbamy o ciało!
VI - (s. 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!
VII- dbamy o stopy i dłonie
VIII - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!
IX - zużywamy zapachy, dziękujemy @madziek1 za propozycję kategorii!
X - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki
XI - zużywamy peelingi, dziękujemy @madziek1 za propozycję kategorii!
XII - (s. 92) wspólnie zużywamy próbki!

2020
I - pielęgnacja twarzy, dziękujemy @ksanaru za propozycję kategorii
II - (s.116) -pielęgnacja ciała
III- (s.123/124) - dbamy o włosy! zostajemy w temacie kosmetycznym, ale z racji dużej ilości chętnych organizujemy też otoczenie!
IV- (s.137) - w głosowaniu wygrały maseczki! Ponadto w tym ciężkim okresie, za propozycją @icecold relaksujemy się i dbamy o siebie!
V- (s.150) - pielęgnacja ciała! peelingi, szczotkowanie, balsamy!
VI - (s. 159) - pielęgnacja twarzy!
VII - (s.168) - dbamy o włosy i kategoria @madziek1 owocowelove! kosmetyki o zapachu owoców!

LadyFlower

Z marcowych porządkach w kosmetykach została mi kolorowe i postaram się ją ogarnąć na dniach. Dwa produkty do włosów były zużyte i dwa zostają. Zaraz biorę się za sumowanie marcowego denka.

gosiulek91

Mi w marcu udało sie ogarnac dość sporo, ale jest jeszcze kilka rzeczy, które chciałabym skończyć i będę kontynuować w kwietniu. Dziś w ramach relaksu mam zamiar posprzątać szafki w kuchni

Z włosowych produktów udało mi sie skończyć jedynie szampon, odżywkę i maskę.

hangled

U mnie przez przeprowadzkę poszło tak sobie - jeżeli chodzi o włosowe denko, to tylko dwie saszetki. Za to oczyściłam maila z niepotrzebnych subskrypcji, oddałam wielki worek ubrań, przejrzałam kolorówkę i zostawiłam tylko to, czego naprawdę używam. Sprzedałam też te książki, które zabierały mi miejsce w biblioteczce. No i dodałam trochę starych zdjęć. Dużo lżej się teraz czuję, ale następny miesiąc wciąż będzie pełen organizacji.

Sherifka89

3 i 4 dziś maseczka do włosów i na twarz

kngslk

#1.

icecold

U mnie dziś całkiem przyjemny relaksujący dzień . Byliśmy na spacerze (bo u nas wolno chodzić na spacery, nie można się zatrzymywać , trzeba omijać ludzi i chodzić w miejsca gdzie jest mało ludzi), bo pogoda jest piękna, słoneczko i tak 14-15 stopni na dworze (w weekend ma być 20 stopni!) . Teraz robimy szkołę , tzn ja jestem nauczycielką A potem planuję przygotować pyszny obiad, a wieczorem długa kąpiel i na pewno maseczka I poczytam trochę , obecnie "Kolory Pawich Piór" Jojo Moyes.
Staram się zaglądać do wiadomości tylko raz dziennie, głównie wieczorem , żeby nie dołować się cały dzień

madziek1
icecold • 3 miesiące temu
U mnie dziś całkiem przyjemny relaksujący dzień . Byliśmy na spacerze (bo u nas wolno chodzić na spacery, nie można się zatrzymywać , trzeba omijać ludzi i chodzić w miejsca gdzie jest mało ludzi), bo pogoda jest piękna, słoneczko i tak 14-15 stopni na dworze (w weekend ma być 20 stopni!) . Teraz robimy szkołę , tzn ja jestem nauczycielką :) A potem planuję przygotować pyszny obiad, a wieczorem długa kąpiel i na pewno maseczka :) I poczytam trochę , obecnie "Kolory Pawich Piór" Jojo Moyes. Staram się zaglądać do wiadomości tylko raz dziennie, głównie wieczorem , żeby nie dołować się cały dzień :)

Ja też ograniczam jak mogę wszelkie informację. Na spacery nie chodzę, bo mam to szczęście, że mam ogród i robimy dużo porządków. Też czytam, robię zdjęcia i segreguję różne rzeczy. Ostatnio wciągnęłam się w serial na Netfixie i dużo rzeczy poszło w odstawkę Teraz, jak siedzę w domu, to większość maseczek robię rano, wieczorem już mi się ie chce

madziek1

Jeśli chodzi o marcowe porządki, to nie byłam zbyt sumienna, zaczęłam wiele rzeczy na raz i niewiele skończyłam. Jedynie porządek w książkach udało mi się ogarnąć od początku do końca. Lubie sprzątać i dlatego w kwietniu tez będę ogarniać różne tematy, zwłaszcza te na komputerze.

madziek1

Maseczka #1

Myszowata

#1

Carollinax

Ojeju 🥰 ja niestety mało z moich maseczek mogę używać w tym momencie. Miałam masę z kwasami i oczyszczających. A jestem w ciąży i jest to zdecydowanie nie wskazane. Wiec z maseczkami stoję 😂 udało mi soe za to skończyć Żel do twarzy i balsam ❤️

Sherifka89

#2

Karolinnaa

#1

Nurbanu19

Moje marcowe denko włosowe. 🙂

mysia302

#1 , #2 i #3

andzi28

Moje denko marcowe - dbamy o włosy. 💇‍♀️

andzi28

1 zużyta maseczka 🙂

icecold

Maseczka #1 z Mariona dyniowa

lubietox3

1. + pierwszy trening na macie w tym miesiącu

aporanek

#1 jedna połówka

albo założ konto i udzielaj się na forum.