zużywamy razem - akcja denkowanie! WRZESIEŃ - ZUŻYWAMY ZAPACHY!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki! jednorazowe maseczki, odżywki do włosów, sole do kąpieli, próbki i wszystko co można podciągnąć pod tą kategorię!
Przy okazji pomyślcie o tym, ile śmieci generują takie jednorazowe kosmetyki (a maseczki w płachcie x2) i spróbujcie znaleźć swoich ulubieńców w większych (może szklanych) opakowaniach!

STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę". Wyrzucamy wszystko co jest nieświeże i stare. Co w dobrym stanie, ale nie używamy oddajemy komuś, kto zużyje. Ogarniamy szczególnie daty ważności i robimy porządny rachunek sumienia. Nie dokupujemy do zapasów. Mile widziane zdjęcia toaletki, miejsca na przechowywanie kosmetyków i ciekawe pomysły na ich organizację. Jeżeli chcecie można się podzielić listą "zapasów", które zostały po organizacji. Zaczynamy od Nowego Roku.

LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie" - dla każdego oznacza to co innego. Stosujemy odżywki, wcieramy olejki, może zaczynamy jakąś suplementacje (najlepiej po badaniach i kontakcie z lekarzem). Dla chętnych: odstawiamy hybrydy, odstawiamy żele, robimy miesiąc przerwy. Mile widziane porządki w zapach z kategorii paznokcie . Kremujemy ręce i paznokcie!

MARZEC -maseczkujemy - zużywamy wszystkie maseczki z zapasów! Czekam na zdjęcia pustych saszetek, malejących zapasów, pustych opakowań itd . Dodatkowo zachęcam do tworzenia domowych maseczek i dzielenia się przepisami!


KWIECIEŃ - (głosowanie strona 26/27) ponownie wygrały maseczki! Do dzieła!

MAJ - (głosowanie strona 43)dbamy o ciało! masaż, peeling, szczotkowanie na sucho! Domowe peelingi, maski, oleje! Dzielcie się przepisami, efektami! Może czas na lekko opalające kosmetyki?

CZERWIEC - (głosowanie strona 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!

LIPIEC - DBAMY O STOPY I DŁONIE

SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!

WRZESIEŃ - głosowanie strony 68/69 -> zużywamy zapachy - wody toaletowe, mgiełki, perfumetki, dezodoranty, odświeżacze powietrza, itp! dorzucamy woski, saszetki zapachowe i wszystko co wam się kojarzy w tym temacie!

mysia302

U mnie w tym miesiącu słabo z maseczkami

kkosarska
mysia302 • 1 miesiąc temu
U mnie w tym miesiącu słabo z maseczkami :(

Ja myślałam, że będzie lepiej, ale totalny brak czasu...

CichooBadz

Mam sporo do nadrobienia. Dziś przyszła kolej na Bielenda

CichooBadz
beataa1995

kkosarska

Be Beauty dziś

kkosarska
Kurczaczek80

Poszła kolejna maseczka z biedronki, tym razem lisek bez szału, ale wyróbowana

Sherifka89

moja czwarta

Sherifka89
icecold

A ja dziś byłam na zebrach.... tzn byłam zebrą maseczka , którą już kiedyś miałam i ją polubiłam , więc fajnie było do niej znów wrócić, a to za sprawką pewnej miłej osóbki o imieniu Bożenka

icecold
Sesil95

4 i 5

aporanek

#8 - wystarczyło mi jej na drugie użycie

mysia302
mysia302 • 1 miesiąc temu
U mnie w tym miesiącu słabo z maseczkami :(

kkosarska • 1 miesiąc temu
Ja myślałam, że będzie lepiej, ale totalny brak czasu...

@kkosarska to prawda...ostatnią maseczke robiłam chyba w tamtym tygodniu :/

lubietox3

7.

lubietox3
Kurczaczek80

Moja kolejna zużyta maseczka, tym razem do stóp

Kurczaczek80
wenkka

U mnie dopiero 2...

wenkka
icecold

A dziś miałam ochotę na coś wyjątkowego, więc sięgnęłam po maseczkę całą w serduszka z Muju , która do tego pięknie pachnie. Już kiedyś ją używałam i byłam nią zachwycona, więc cieszę się, że dzięki Bożence znów mogłam do niej wrócić

icecold
Bernixd

Miałam zużywać swoje zbiory, a dokupiłam jeszcze kilka 😂 Słabo widzę to denkowanie😂😂

aporanek

#9 - zostały mi już tylko 2 maseczki w saszetce, do końca miesiąca już ich nie będzie

vianna

Dziś znalazłam trochę czasu na tą

vianna
aporanek

Chciałam zrobić dziś maskę BeBeauty i taki glut jeden duży mi się zrobił z niej, że nawet na twarz nie udało mi się jej nałożyć, data ważności jest jeszcze rok ważna. Miała któraś z was podobnie z tą albo innymi maseczkami?

arxbella
aporanek • 1 miesiąc temu
Chciałam zrobić dziś maskę BeBeauty i taki glut jeden duży mi się zrobił z niej, że nawet na twarz nie udało mi się jej nałożyć, data ważności jest jeszcze rok ważna. Miała któraś z was podobnie z tą albo innymi maseczkami? :?

Mi się z nią nigdy nic nie stało, ale może jest to spowodowane złą temperaturą przechowywania lub może mieć jakiś mikro uraz przez które dostało się powietrze.

1 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 74
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.