zużywamy razem - akcja denkowanie! STYCZEŃ - DBAMY O BUZIĘ!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki! jednorazowe maseczki, odżywki do włosów, sole do kąpieli, próbki i wszystko co można podciągnąć pod tą kategorię!
Przy okazji pomyślcie o tym, ile śmieci generują takie jednorazowe kosmetyki (a maseczki w płachcie x2) i spróbujcie znaleźć swoich ulubieńców w większych (może szklanych) opakowaniach!
STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę". Wyrzucamy wszystko co jest nieświeże i stare. Co w dobrym stanie, ale nie używamy oddajemy komuś, kto zużyje. Ogarniamy szczególnie daty ważności i robimy porządny rachunek sumienia. Nie dokupujemy do zapasów. Mile widziane zdjęcia toaletki, miejsca na przechowywanie kosmetyków i ciekawe pomysły na ich organizację. Jeżeli chcecie można się podzielić listą "zapasów", które zostały po organizacji. Zaczynamy od Nowego Roku.
LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie" - dla każdego oznacza to co innego. Stosujemy odżywki, wcieramy olejki, może zaczynamy jakąś suplementacje (najlepiej po badaniach i kontakcie z lekarzem). Dla chętnych: odstawiamy hybrydy, odstawiamy żele, robimy miesiąc przerwy. Mile widziane porządki w zapach z kategorii paznokcie . Kremujemy ręce i paznokcie!
MARZEC -maseczkujemy - zużywamy wszystkie maseczki z zapasów! Czekam na zdjęcia pustych saszetek, malejących zapasów, pustych opakowań itd . Dodatkowo zachęcam do tworzenia domowych maseczek i dzielenia się przepisami!
KWIECIEŃ - (głosowanie strona 26/27) ponownie wygrały maseczki! Do dzieła!
MAJ - (głosowanie strona 43)dbamy o ciało! masaż, peeling, szczotkowanie na sucho! Domowe peelingi, maski, oleje! Dzielcie się przepisami, efektami! Może czas na lekko opalające kosmetyki?
CZERWIEC - (głosowanie strona 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!
LIPIEC - DBAMY O STOPY I DŁONIE
SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!
WRZESIEŃ - zużywamy zapachy - wody toaletowe, mgiełki, perfumetki, dezodoranty, odświeżacze powietrza, itp! dorzucamy woski, saszetki zapachowe i wszystko co wam się kojarzy w tym temacie!
PAŹDZIERNIK - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki
LISTOPAD - niewielką przewagą wygrały peelingi! 😍
GRUDZIEŃ - (głosowanie, strona 92) w grudniu wspólnie zużywamy próbki! świąteczne czyszczenie szafek ze wszystkich saszetek!
STYCZEŃ 2020 (str.99)
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE, TO JUŻ ROK WSPÓLNEGO ZUŻYWANIA
W styczniu dbamy o buzię! zużywamy i organizujemy wszystko! kremy, pianki, żele, peelingi! przyznać się, ile macie otwartych kremów do buzi?! dziękujemy @ksanaru za propozycję kategorii, która wygrała bezkonkurencyjnie

ankaraax

Też zaczęłam zużywać

ankaraax
qwzxz

Podpinam wątek do ulubionych i zaczynam zużywać z Wami wszystkie próbki

aporanek

Użyłam i już wyrzuciłam

Sherifka89

wczoraj wieczorem kolejna maseczka zużyta .. Eveline polecam

Sherifka89
Sherifka89

Kolejna próbka w pudle z denkiem krem od Cera

Sherifka89
kkosarska

Ale mnie ten post zmotywował do zużywania tony próbek.

Kolejna próbka - krem garnier.

kkosarska
Sherifka89

u mnie wczoraj nowa świąteczna maseczka od bebeayty

Sherifka89
Chloreek

Naszykowalam już sobie saszetki do zużycia wieczorem 💪

Chloreek
Sherifka89

kolejna zdenkowana maseczka w grudniu - Bielenda silver detox

Sherifka89
Cormi

Ja już trochę próbek mam za sobą i przygotowałam sobie co nieco na następne dni. Pochwalę się wynikami na koniec miesiąca

kngslk

super dziewczyny, ciszę się! ja też zużywam, ale nie mam czasu na zdjęcia, a co dopiero chmurki odkładam wszystko, postaram się nadrobić

kkosarska

Ziaja zielona oliwka - próbka Zużyta na 2 razy

kkosarska
kamilja

Nareszcie udało mi się dodać chmurkę z częścią użytych kosmetyków w ramach akcji
https://dresscloud.pl/u/663225-zestaw-kosmetykow-saszetki-peeling-perelki-maska/

kamilja
Sherifka89

pierwsze denko wczorajszego dnia

Sherifka89
aporanek

Skończył mi się balsam do rąk i ciała-różowy i właśnie będę zużywać ten drugi, jest go połowa na chwile obecną

Sherifka89
aporanek • rok temu
Skończył mi się balsam do rąk i ciała-różowy i właśnie będę zużywać ten drugi, jest go połowa na chwile obecną xD

ja wczoraj cudowną maseczkę jeszcze zdenkowałam dzis o niej w chmurce będzie kilka zdań

Sherifka89
Yuniku

Ja co prawda zdjęcia nie zrobiłam, ale melduję, że zużyłam wszystkie saszetki z solą do kąpieli, aby umilić sobie kąpiel i przy okazji pozbyć się ich nadmiaru. Użyłam też płatki pod oczy, bo leżały bardzo długo i czekały na użycie

marcelinab

ale świetny pomysł! przyłączam się. głos do ankiety oddany

aporanek

i jeszcze spray do włosów!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 112

albo założ konto i udzielaj się na forum.