zużywamy razem - akcja denkowanie! STYCZEŃ - DBAMY O BUZIĘ!

kngslk

Hej dziewczyny! Wiem, że wiele z was nadal walczy z ogromnymi zapasami, niezużywanymi próbkami i tak dalej. Ja jestem już na dobrej drodze, ale do braku zapasów też mi nadal brakuje. Pomyślałam, że może zrobimy tutaj akcję zużywamy razem? Wiem, że był kiedyś podobny temat z próbkami i bardzo dobrze się tu przyjął! Dajcie znać, czy ktoś z was byłby chętny do wspólnej motywacji! Proponuję coś w stylu miesięcznych akcji np. - w miesiącu x dbamy o włosy - odkopujemy produkty z zapasów do włosów, wszystkie zapomniane saszetki, oleje. W miesiącu y np. dbamy o ciało - szczególnie zwracamy uwagę na peelingi, balsamowanie i masaż ciała. Podobne akcje mogą być z próbkami, woskami/świecami, dbaniem od wewnątrz - czyli np. picie dziennie ziół, suplementów. Akcja ma na celu porządek w zapasach, organizację, wyrzucenie przeterminowanych kosmetyków, zużycie resztek, nie kupowanie produktów, których zapas mamy największy.

Czekam na was odzew, czy są jakieś chętne .

GRUDZIEŃ - zużywamy saszetki! jednorazowe maseczki, odżywki do włosów, sole do kąpieli, próbki i wszystko co można podciągnąć pod tą kategorię!
Przy okazji pomyślcie o tym, ile śmieci generują takie jednorazowe kosmetyki (a maseczki w płachcie x2) i spróbujcie znaleźć swoich ulubieńców w większych (może szklanych) opakowaniach!
STYCZEŃ - wspólnie wybrałyśmy kategorię "organizujemy kolorówkę". Wyrzucamy wszystko co jest nieświeże i stare. Co w dobrym stanie, ale nie używamy oddajemy komuś, kto zużyje. Ogarniamy szczególnie daty ważności i robimy porządny rachunek sumienia. Nie dokupujemy do zapasów. Mile widziane zdjęcia toaletki, miejsca na przechowywanie kosmetyków i ciekawe pomysły na ich organizację. Jeżeli chcecie można się podzielić listą "zapasów", które zostały po organizacji. Zaczynamy od Nowego Roku.
LUTY - wspólnie wybrałyśmy kategorię "dbamy o paznokcie" - dla każdego oznacza to co innego. Stosujemy odżywki, wcieramy olejki, może zaczynamy jakąś suplementacje (najlepiej po badaniach i kontakcie z lekarzem). Dla chętnych: odstawiamy hybrydy, odstawiamy żele, robimy miesiąc przerwy. Mile widziane porządki w zapach z kategorii paznokcie . Kremujemy ręce i paznokcie!
MARZEC -maseczkujemy - zużywamy wszystkie maseczki z zapasów! Czekam na zdjęcia pustych saszetek, malejących zapasów, pustych opakowań itd . Dodatkowo zachęcam do tworzenia domowych maseczek i dzielenia się przepisami!
KWIECIEŃ - (głosowanie strona 26/27) ponownie wygrały maseczki! Do dzieła!
MAJ - (głosowanie strona 43)dbamy o ciało! masaż, peeling, szczotkowanie na sucho! Domowe peelingi, maski, oleje! Dzielcie się przepisami, efektami! Może czas na lekko opalające kosmetyki?
CZERWIEC - (głosowanie strona 50!) dbamy o włosy! maski, odżywki, oleje, wcierki, peelingi, płukanki! wszystko idzie w ruch!
LIPIEC - DBAMY O STOPY I DŁONIE
SIERPIEŃ - ponownie wybrałyście w głosowaniu maseczki!
WRZESIEŃ - zużywamy zapachy - wody toaletowe, mgiełki, perfumetki, dezodoranty, odświeżacze powietrza, itp! dorzucamy woski, saszetki zapachowe i wszystko co wam się kojarzy w tym temacie!
PAŹDZIERNIK - ponownie, bezkonkurencyjnie wygrały maseczki
LISTOPAD - niewielką przewagą wygrały peelingi! 😍
GRUDZIEŃ - (głosowanie, strona 92) w grudniu wspólnie zużywamy próbki! świąteczne czyszczenie szafek ze wszystkich saszetek!
STYCZEŃ 2020 (str.99)
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA ZAANGAŻOWANIE, TO JUŻ ROK WSPÓLNEGO ZUŻYWANIA
W styczniu dbamy o buzię! zużywamy i organizujemy wszystko! kremy, pianki, żele, peelingi! przyznać się, ile macie otwartych kremów do buzi?! dziękujemy @ksanaru za propozycję kategorii, która wygrała bezkonkurencyjnie

kkosarska

fajna akcja ale ja to chyba średnio sumienna jestem w tym temacie

Chloreek

Mnie właśnie najbardziej motywowało w poprzednim wątku to codzienne wstawianie zdjęć ze zuzyciami, a nie przetrzymywanie próbek przez miesiąc

kngslk
Chloreek • rok temu
Mnie właśnie najbardziej motywowało w poprzednim wątku to codzienne wstawianie zdjęć ze zuzyciami, a nie przetrzymywanie próbek przez miesiąc :)

@Chloreek śmiało możesz dodawać tutaj dziennie zdjęćia

Chloreek
Chloreek • rok temu
Mnie właśnie najbardziej motywowało w poprzednim wątku to codzienne wstawianie zdjęć ze zuzyciami, a nie przetrzymywanie próbek przez miesiąc :)

kngslk • rok temu
@Chloreek śmiało możesz dodawać tutaj dziennie zdjęćia :D

Jutro wyciągam moje pudło z saszetkami ❤️

NowWhat

Chętnie się dołączę, bo za dużo różnych próbek i miniaturek zgromadziłam Teraz będę miała większą motywację, i postaram się chociaż raz na kilka dni coś zużyć

margaret19

Ja od początku roku uzbierałam 4 pudła różnych nieużywanych kosmetyków. A w tym kilkanascie żeli czy balsamow. Już nawet nie wspomnę o maseczkach !!!!

kamilja

świetny temat! może uda mi się zużyć nieco więcej niż zazwyczaj, a wiele rzeczy czeka na przetestowanie i zużycie

moniqueee

Co prawda nie mam dużo próbek, ale jednak od dłuższego czasu leżą, więc może coś się z nimi dziać, więc z chęcią dołączę

moniqueee

Aaaa! No i zagłosowałam w ankiecie. ❤

dream

zagłosowane!!

Dell

Głos oddany

kngslk

u mnie dziś dwie saszetki, na dniach pojawia się opinie w chmurkach

kngslk
smerfetka3

też od jakiegoś czasu staram się zużywać zapasy (których mam naprawdę sporo) i szło mi całkiem nieźle, ale ostatnio znowu nakupiłam mnóstwo kosmetyków... pora wrócić do systematycznego zużywania i zrobić odwyk od zakupów! Zaraz wyciągam jakąś saszetkę

ruduu

Przyłączam się!
Mam mnóstwo kosmetyków na wykończeniu i jakoś nie mogę ich zużyć. :/ W kupie raźniej więc może mi się uda.
W ankiecie zagłosowałam i już dziś zabieram się za zużywanie.

aporanek

Użyłam dziś całej próbki mleczka do ciała

ruduu

Ja skończyłam żel pod prysznic i żel do mycia twarzy!

kngslk
aporanek • rok temu
Użyłam dziś całej próbki mleczka do ciała :D

o, też ją kiedyś miałam, muszę poszukać

NowWhat

Pierwsza maseczka zużyta

smerfetka3

Plan został wdrożony w życie, melduję zużycie pierwszej saszetki

smerfetka3
aporanek

I maseczka w saszetce poszła w ruch!

1 2 3 4 5 6 7 110

albo założ konto i udzielaj się na forum.