Fitatu

Karolinnaa

Witajcie, czy miał ktoś do czynienia z aplikacją fitatu? Myślicie, że pozwoli ona schudnąć? Chciałabym kontrolować swoje kalorie jak i makro, dlatego też zainstalowałem sobie tą aplikację i od jutra będę ją testować.
Ktoś ma i może coś więcej o niej powiedzieć?

ksanaru

tej nie znam , ja chcąc kontrolować minimum kaloryczne i makro używałam apki MyFitnessPal i mogę polecić, bardzo fajnie liczyła , @paoleandra chyba tez ją poleci

Cormi

Kiedyś tego używałam zachęcona filmikiem Nataliebeautyyy ( https://www.youtube.com/watch?v=Is46XZiZ4tw ok 7:10). Niestety za dużo nie mogę o tym powiedzieć, bo już nie pamiętam niczego z tej apki Ale z tego co kojarzę to była dosyć prosta w obsłudze i nawet fajnie działała, z tym że ja nie miałam głowy do wpisywania tam każdego posiłku, no i też nie chciałam dokładnie wszystkiego ważyć co jem, a jednak to precyzyjne podawanie wagi jedzenia jest bardzo znaczące.

sailor

A znacie jakąś apkę z ćwiczeniami?

paoleandra

Teraz też korzystam z Fitatu, dla mnie spoko opcja, o ile wyliczyłaś sobie ile powinnaś jeść żeby schudnąć.

aporanek
sailor • 9 dni temu
A znacie jakąś apkę z ćwiczeniami?

Ja miałam kilka razy "Schudnij w 30 dni" (Lose Weight in 30 days), spoko ćwiczenia, co 4 dni dzień przerwy, można zwiększać lub zmniejszać ilość wykonywanych powtórzeń. Niestety nigdy nie udało mi się osiągnąć tych 30 dni i zaczynam później znów na nowo.

Cormi

@sailor ja miałam "ABS Workout - Home Workout, Tabata, HIIT". I naprawdę byłam z niej bardzo zadowolona, tylko po jakichś 2 tyg jednak przegrałam z lenistwem...

sailor

@aporanek "Schudnij w 30 dni" miałam, jednak poległam po kilku dniach
@Cormi o tym jeszcze nie słyszałam. Będę musiała spróbować.

1
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.