Joga, jak zacząć?

Testuje

Hej zastanawiam się nad jogą. Nigdy tego nie robiłam więc na początek coś dla nowych. Potrzebowałabym by wzmocniło to moje mięśnie głównie rąk i pleców, ale też by było dużo rozciągania. Znacie jakieś darmowe filmy dla początkujących? Chciałabym ćwiczyć w domu. Macie jakieś doświadczenia z tym?

carlax

Ja nie mam doświadczeń, ale również planuję rozpocząć! I to już od dłuższego czasu tak się za to zabieram.

Testuje
carlax • rok temu
Ja nie mam doświadczeń, ale również planuję rozpocząć! I to już od dłuższego czasu tak się za to zabieram. :D

Może uda nam się zacząć

Helusqa

Spróbuj napisać na YouTube joga dla początkujących 😋

Fixation

Polecam kanały Yoga with Adrienne i Sarah Beth Yoga Znajdziesz tam ćwiczenia dla początkujących albo na konkretne partie ciała.

Testuje

@Helusqa no wpisywałam tak ale no chciałam wiedzieć kogo możecie polecić
@Fixation oo dzięki na pewno popróbuje ich

Tiffany

Szczerze mówiąc polecam zacząć od filmików po polsku bo w jodze bardzo ważne są szczegóły, których po angielsku można nie zrozumieć. Zobaczyłam to jak przeszłam właśnie z ang na polskie filmiki. Najczęściej oglądam Małgorzatę Mostowską, chyba najbardziej znana. Ale na pewno jest dużo innych kanałów.
Ale wymieniona wyżej Yoga with Adrienne też jest super, ma sporo bardzo spokojnych i relaksujących sesji.

Testuje
Tiffany • rok temu
Szczerze mówiąc polecam zacząć od filmików po polsku bo w jodze bardzo ważne są szczegóły, których po angielsku można nie zrozumieć. Zobaczyłam to jak przeszłam właśnie z ang na polskie filmiki. Najczęściej oglądam Małgorzatę Mostowską, chyba najbardziej znana. Ale na pewno jest dużo innych kanałów. Ale wymieniona wyżej Yoga with Adrienne też jest super, ma sporo bardzo spokojnych i relaksujących sesji. :)

Dzięki sprawdzę tez

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.