Czy Vinted stanie się całkowicie płatne?

xkyokox

Wiele z nas na kochane DC trafiło właśnie z powyższego portalu. Dziś pojawiła się oficjalna informacja o wprowadzeniu płatności za podbicie/wybicie przedmiotu na stronę główną/początek katalogu. Co sądzicie o tych zmianach?
Mi przypomina się historia szafy.pl, która nałożyła na użytkowniczki 10% prowizję za sprzedaż i właśnie wtedy pojawił się nowy, konkurencyjny portal, który zgarnął im użytkowniczki, a szafa praktycznie umarła. Tak oto historia zatoczyła koło, wszystko wskazuje na to, że Vinted już niedługo stanie się płatnym portalem (w innych krajach już jest płatne).
Nie powiem, jak dla mnie jest to kolejna porażka Vinted i zaczęłam już wystawiać ubrania znów na szafie i olx. Jak tam Wasza sprzedaż używanych ciuchów?

Ageczii
frambuesa • 3 lata temu
Dziewczyny jak Wam idzie sprzedaż jak są te płatne podbicia ? Chciałam wrócić na vinted, ale nie wiem czy jest sens :(

Pobijam pytanie, mam dużo ciuchów i nie wiem czy je tam wystawić, czy jest sens

Kosti
frambuesa • 3 lata temu
Dziewczyny jak Wam idzie sprzedaż jak są te płatne podbicia ? Chciałam wrócić na vinted, ale nie wiem czy jest sens :(

u mnie dużo się pogorszylo..

Jednafiga

@frambuesa ja próbowałam się przez jakiś czas rozkręcić ale to jakaś masakra, chyba jedną rzecz sprzedałam. W te oferty nawet nikt nie wchodził a zawsze miałam duży ruch na koncie :/

szanowna

czasem uda mi się coś tam sprzedać, ale w ogólnym rozrachunku - zmiany na minus

Janettt

dziewczyny - mam pytanie odnośnie szafa.pl - jak jest z tą weryfikacją? (bo widziałam coś chyba wspominałyście o szafie)
zwracają na konto bankowe te 9zł? Czy na konto na szafie i stamtąd można wypłacić z powrotem na konto bankowe czy jak to jest?

1 2 3 4

albo założ konto i udzielaj się na forum.