Prezent na bierzmowanie

clarkyss

W piątek idę na bierzmowanie siostry mojego chłopaka. I tak pomyślałam, że nie wypada iść z pustymi rękoma. Dlatego chcę się was zapytać co mogę kupić na taką okazję?

kngslk

ja dostałam od mojego świadka pamiątkę bierzmowania - takiego aniołka i do tego coś słodkiego
nie wydaje mi się, że na tą okazję robi się jakieś specjalne prezenty, raczej właśnie takie pamiątki

Fixation

Ja kupiłabym jakąś delikatną, srebrną bransoletkę albo coś słodkiego.

rena442

Ja w tamtym roku byłam świadkiem siostry i kupiłam bransoletkę Lilou Myślę, że to bezpieczny prezent

TheDream

A ja pierwsze słyszę, że z okazji bierzmowania daje się prezent

vivix

Ja kuzynowi chłopaka który był jego świadkiem dalam czekoladki

owieczka

Ja nie dostałam nic, bratu jako świadek też nic nie kupowałam. Ostatnio byłam u siostry to widziałam, że dostała skromny bukiecik kwiatów, chyba jakies czekoladki. Jakoś tej okazji nigdy nie kojarzyłam z koniecznością wręczania prezentów, dla mnie chodzi bardziej o obecność w tym ważnym (dla niektórych) dniu...

Estrella

Ja jak miałam bierzmowanie to dostałam od mojego świadka Brewiarz i kwiaty a od mamy ozdobną świecę co prawda to było kilka lat temu ale z tego co wiem to teraz też raczej nie robi się z tej okazji jakiś wielkich prezentów. Kwiaty, może jakiś słodycz i wystarczy

CichooBadz

Ja dostałam zawieszkę na naszyjnik stanowczo wystarczy coś skromnego

Sister

Też mi się wydaje, że z tej okazji nie robi się jakichś specjalnych prezentów, ale jeśli już, to chyba fajnie by było, żeby było to coś związanego z wiarą. A kwiaty też myślę, że będą ok - chyba najbezpieczniejsze.
Jeżeli wiesz, jaką patronkę wybrała, to możesz poszukać w katolickiej księgarni jakiegoś obrazka, albo małej książeczki o niej. To chyba byłby dobry upominek z tej okazji i raczej niedrogi.

Hronoratka

Ja dostałam piękny medalik od babci. Na Twoim miejscu postawiłabym właśnie na jakąś zawieszkę na naszyjnik albo po prostu czekoladki.

Deserto

U mnie w rodzinie czy wśród znajomych nie daje się prezentów na bierzmowanie. Nawet świadek nie daje, ani rodzice.. więc gdybym szła na bierzmowanie kogoś z rodziny chłopaka też bym raczej nic nie dawała.. ewentualnie jakąś bombonierkę/kwiaty.

paoleandra

Ja dostałam od świadkowej bransoletkę - taką jakby gumową, tak śmiesznie zapinaną - a na niej wisiały dwa delikatne krzyżyki. Baaardzo delikatny i fajny prezent

misia1703

Myślę że coś słodkiego wystarczy bo raczej to nie okazja do prezentów.

clarkyss

To myślicie że bukiecik jakiś mały, skromny wystarczy?

kngslk
clarkyss • 2 lata temu
To myślicie że bukiecik jakiś mały, skromny wystarczy? :)

pewnie

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.