Świąteczny prezent dla dzieci

marcelinab

Halko, halko! Dziewczyny, odwieczny problem. Nie mam pomysłu na prezenty świąteczne dla dzieci, których w rodzinie jest 6. Nie mam kompletnie już pomysłów. W tamtym roku dla najstarszej dziewczynki kupiłam książkę- zniszcz ten dziennik, dla najmłodszej duuuużą tablice do pisania markerem i kredą. Jeżeli chodzi o chlopców to kupiłam jenga, puzzle i gry planszowe. Jeżeli chodzi o fundusz dla każdej osoby chciałabym zamknąć się w granicy 50zł, natomiast dla mojej chrześnicy w granicy max 200 zł..

Pomóżcie! Zainspirujcie mnie Co wy kupiłyście/chcecie kupić?

Janettt

Może jakieś kubki z markerami (takie specjalne), żeby mogli sobie sami ozdobić
Zależy też w jakim wieku są dzieciaczki.
na ten moment chyba tylko to mi przychodzi do głowy niezbyt drogiego

Malinowa92

Ile dzieciaki maja lat? Ile lat ma Twoja chrzesnica?

kngslk

a nie lepiej zwyczajnie zapytać rodziców co by się przydało? chyba to lepszy pomysł niż setna zabawka

marcelinab

Jeżeli chodzi o wiek to 6,7, 8 i 12. moja chrzesnica ma 8

marcelinab
kngslk • 2 lata temu
a nie lepiej zwyczajnie zapytać rodziców co by się przydało? chyba to lepszy pomysł niż setna zabawka :)

No właśnie nie bardzo Nie mam takiej możliwości

Zagmatwana

Może gra 5 sekund albo double ? Najlepsze jak już są takie gry żeby cała rodzina mogła grać. Albo jakieś gry z granny edukacyjne typu ( quiz o Polsce, dva razy dva) Dla 12 to ja bym już szła v bardziej dorosły prezent niż zabavka ( jakaś bransoletka, żel pod prysznic)

Kicia124

Dla chrzesnicy może domek dla lalek np drewniane są takie ładne które jak dziecko wyrośnie można powiesić na ścianie i jest półka. Albo kuchnia drewniana, wózek dla lalek, lalka Barbie. Dla innych jakieś gry, puzzle, zabawki drewniane, play doh. Fajne też na allegro zamawiałam taki tort i rzeczy różne do niego i się ozdabialo ten tort, babeczki. Dla chłopaków to fajne jakieś zestaw majsterkowicza, samochodziki, tory jakieś, Lego, wędka i rybki do łowienia, sztuczny piaske też fajna sprawa. Poszukaj w necie jest dużo fajnych rzeczy

mysweet

Ja opiekuję się dzieckiem w wieku 2 lat i czasami też jego bratem, który ma 5 lat i kupuję im wspólny prezent w postaci opakowania puzzli z autami, w którym są cztery różne zestawy puzzli (od łatwych, po te trudniejsze) Moja chrześniaczka z kolei ma ponad roczek i dostanie kucyka pony, który rzuca kolorowymi piłeczkami.

marcelinab

jeja, dziewczyny! dziękuję za pomysły

nazwa001

Dla chrześniaka męża (4,5 roku) kupiliśmy tor do samodzielnego złożenia (można robić różne kombinacje) z dwoma podswietlanymi samochodzikami, które robią świetny efekt w nocy a dla jego starszego brata (11 lat) zegarek sportowy mlodziezowy (ze stoperem, budzikiem i podswietleniem)

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.