15 Rocznica ślubu

pannamaria

Dziewczyny potrzebuję pomocy co można kupić na 15 rocznicę ślubu.Zostaliśmy z mężem zaproszeni na niedziele więc jest mało czasu.Zakup przez internet odpada.Liczę na waszą pomoc,podsuńcie mi jakieś pomysły.

Sister

Hm, przyszły mi do głowy bilety do teatru. Jeżeli znasz mniej więcej gust osób, do których się wybierasz, to możesz podpytać, jakie mają plany na dany dzień i taki bilet im zafundować.
To taka luźna sugestia, ogólnie to nie mam pojęcia Chyba też zależy, kim Ci ludzie dla Was są.

pannamaria
Sister • 2 lata temu
Hm, przyszły mi do głowy bilety do teatru. Jeżeli znasz mniej więcej gust osób, do których się wybierasz, to możesz podpytać, jakie mają plany na dany dzień i taki bilet im zafundować. To taka luźna sugestia, ogólnie to nie mam pojęcia :D Chyba też zależy, kim Ci ludzie dla Was są.

takie wyjścia raczej odpada mają małe miesięczne dziecko,które jest karmione piersią.Idziemy do szwagra czyli brata mojego męża

nazwa001

Zazwyczaj jak nie mam pomysłu to kupuję kosz prezentowy z winem i słodyczami lub kawami i herbatami. Jeśli wolałabyś coś bardziej przydatnego i znasz gust jubilatów to może coś do domu - obraz, lampę?

majalis

Albo na przykład romantyczne pudło, w którym znalazłby by się świece, olejek do masażu i do kąpieli, zestaw do fondue i inne?

pannamaria

szukałam w necie i 15 lat małżeństwa to są to kryształowe gody to może coś w szklanki coś do kuchni,jak myślicie?

paulinoowo

ale to powiedz jeszcze jaka kwote chcesz przeznaczyć

paoleandra

A po ile mają lat? Może będzie łatwiej coś dobrać

Fabuleux

Może jakieś filiżanki piękne i dobra kawa lub wino które wypiją jak skończy karmić ? Albo wyjście do spa z np. rocznym terminem ważności, że jak dzidziuś trochę podrośnie komuś podrzucą na chwilkę i skoczą na chwile przyjemności.

rena442

Ja bym poszła na łatwiznę i dała bon prezentowy do jakiegoś sklepu typu DUKA . Sami kupiliby sobie to, czego potrzebują

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.