Który bank? Eurobank?

lichee

Zmieniam bank, do tej pory miałam w PKO BP, ale nie jestem zadowolona. Opłata wynosi 8 zł, chyba wszystkie banki, które obeszłam mają nizszą cenę i lepsze oferty.
Byłam w PKO SA, Eurobanku i PBS banku.
Najlepszą ofertę ma Eurobank, wychodzi na to, że za konto nie płacę nic, jedynie za kartę 4.90 zł, ale jeżeli bym tej karty nie miała, konto mam za free... Tak przynajmniej zrozumiałam, .
Czy któraś z Was ma tam konto i mogłaby powiedzieć, gdzie jest haczyk ? Bo coś mi się nie chce wierzyć w tą ofertę. Za darmo przelewy, wypłaty i wpłaty w banku, żadnej minimalnej kwoty przelewu przychodzącego gwarantującego bezpłatne konto...

Może jakiś inny bank mogłybyście polecić? Od razu mówię, że nie interesuje mnie konto, gdzie jest jakaś minimalna kwota przelewu przychodzącego co miesiąc.

mysweet

Ja polecam BNP Paribas - żeby mieć wszystko za darmo musisz zrobić zakupy kartą za 300 złotych. Ja mam konto maksymalne i mam wszystko za darmo, bo się uczę (nie muszę wydawać nawet 300 złotych), a mój Narzeczony też ma wszystko za darmo, ale jeśli wyda właśnie te 300 zł.

lichee

No właśnie, niedługo skończę 26 lat, więc konta studenckie i tego typu odpadają Bo do tego czasu, sama mam darmowe.

sailor

Ja mam TMUB. Mam tam wszystko darmowe i brak jakichkolwiek limitów. Także ten mogę polecić.

mysweet
lichee • rok temu
No właśnie, niedługo skończę 26 lat, więc konta studenckie i tego typu odpadają :D Bo do tego czasu, sama mam darmowe.

@lichee Mój Narzeczony nie jest studentem Aby mieć wszystko darmowe musi wydać jedynie 300 zł.

xooxoo

Nie mam konta w żadnym z wymienionych przez Ciebie banków. Mam w Santanderze, robię tam opłaty, więc nie płacę za kartę. Opłaty za prowadzenie konta nie mam. Mam też w Getingu i nie płacę za nic. Więc gdybym miała coś polecić, to właśnie te dwa banki.

Janettt
lichee • rok temu
No właśnie, niedługo skończę 26 lat, więc konta studenckie i tego typu odpadają :D Bo do tego czasu, sama mam darmowe.

mysweet • rok temu
@lichee Mój Narzeczony nie jest studentem ;) Aby mieć wszystko darmowe musi wydać jedynie 300 zł.

ale za jednym zamachem czy obojętnie ile transakcji wykona i czy płaci kartą czy przez internet?

vianna

Mam mBank i jestem zadowolona. Konto darmowe, karta darmowa, bankomaty Euronet są praktycznie wszędzie. Najbardziej cieszą mnie właśnie te bankomaty bo nie jestem ograniczona jak np. mój chłopak, który płaci wyciągając pieniądze z innego niż swój. Często mam bardzo fajne okazje, żeby kupić coś z rabatem albo dostać zwrot

mysweet
lichee • rok temu
No właśnie, niedługo skończę 26 lat, więc konta studenckie i tego typu odpadają :D Bo do tego czasu, sama mam darmowe.

mysweet • rok temu
@lichee Mój Narzeczony nie jest studentem ;) Aby mieć wszystko darmowe musi wydać jedynie 300 zł.

Janettt • rok temu
ale za jednym zamachem czy obojętnie ile transakcji wykona i czy płaci kartą czy przez internet?

@Janettt Musi w miesiącu po prostu zapłacić 300 złotych tą kartą (może jednorazowo, a może kilka razy po mniejszych kwotach)

Kamirai

Ja polecam Millennium i konto 360. do 26 roku życia wszystko masz za darmo, wystarczy, że raz w miesiacu zaplacisz kartą (nie ma progu, to mogą być chusteczki...). po 26 roku życia musi miesięcznie wpłynąć min. 1000 zł na konto i raz trzeba zapłacić kartą, też nie ma progu. Nie trzeba jak w innych bankach wydawać 100/200/300 zł, żeby nie było opłat. Karta też nie jest dodatkowo płatna.
Poza tym konsultanci millennium są niesamowici, zgłaszasz coś, ledwie klikniesz ok, a oni już dzwonią, a jak bezpośrednio dzwonisz, to odbierają od razu. Przerobiłam kilka banków, ale ten jest zdecydowanie najlepszy Mój narzeczony też się tam przeniósł z mbanku Bo Millennium nie ma też prowizji w bankomtach w całej Europie. I to dla niego było ważne, bo on często ma delegacje. I prowizja rzeczywiście nie nachodzi, a przy płatności kartą za granicą ściąga po prostu saldo wg aktualnego w danym dniu kursu.

lichee

Dzięki dziewczyny

A co z tym Eurobankiem, naprawdę nikt nie ma tam konta?

kamilja

w mBanku mam darmowe konto/przelewy/kartę, brak prowizji przy wypłacie ze wszystkich bankomatów przy wypłacie min. 100zł. warunkiem jest dokonanie 3 płatności kartą w sklepach na łączną kwotę 100zł, inaczej płacę za kartę chyba 5zł (tylko raz mi się zdarzyło za nią zapłacić). nie jestem tylko pewna, jak z minimalną wysokością wpłat na konto, bo to mój główny bank i tam przychodzi wypłata, więc ten warunek zawsze spełniam, jeśli jest. wszystko da się załatwić przez internet, więc to dość mobilny bank, nie trzeba często pojawiać się w placówce.

ann

Również mam konto w mBanku już od wielu wielu lat i jestem zadowolona. Również muszę wydać 300 zł, aby konto było darmowe, za kartę nie płacę nic Fajną opcją są również "mOkazje" - zwroty na konto przy zakupie czegoś z dedykowanego linku, czasami zdarzy mi się z nich skorzystać

Fabuleux

Polecam Mbank ! Bardzo mocno

kamilja
ann • rok temu
Również mam konto w mBanku już od wielu wielu lat i jestem zadowolona. Również muszę wydać 300 zł, aby konto było darmowe, za kartę nie płacę nic :) Fajną opcją są również "mOkazje" - zwroty na konto przy zakupie czegoś z dedykowanego linku, czasami zdarzy mi się z nich skorzystać :)

o tak, mOkazje to fajna sprawa nie oszczędza się milionów, ale zawsze wychodzi nieco taniej

frambuesa

@lichee Kochana ja mam PKO bo tak samo jak Ty i w tamtym miesiacu przeszłam na darmow konto na takich samych zasadach jak reszta dziewczyn i moja mam tez to zrobiła ☺️ Idzieszdo banku mowisz że chcesz przejsc na konto za free i od razu Ci przekształcają bez zadnych zmian ☺️ I mam do wydania w miesiacu 300 zł karta i tyle ☺️

kitekatu

Ja mam w eurobanku ale ja mam konto prestige I z tego co widzę to już go nie ma. Nie pamiętam jakie dokładnie były warunki ale ja trafiłam na promocję i mam konto za zero i kartę też za zero jeśli wykonam ileś tam transakcji i faktycznie nie pobierają mi żadnych opłat. Minus jest taki że płaci się za wypłaty z innych bankomatów chyba że wyplacasz min. 100 zł to wtedy jest za darmo a u mnie w mieście nie ma żadnego ich bankomatu do tego mam fajną czarną kartę która nie ma wpisanego nazwiska więc może jej używać mój mąż nie martwiąc się że mu powiedzą że to nie jego karta I w eurobanku jest jeszcze program że jak płacisz kartą za rozrywkę to możesz dostać do 720 zł zwrotu na rok. Mam też konto w Santander ale zakładałam go jeszcze w WBK i też mam za darmo jeśli w miesiącu zapłacę kartą min. 5 razy. I też mają mało bankomatów ale za to z innych można wypłacać blikiem
Edit: z ciekawości sprawdziłam umowę i żeby mieć konto za darmo musiałam miejsc wply na konto min. 1500 zł z tytułu wynagrodzenia lub min. 4000 zł jakiegokolwiek przelewu. Poza tym mam debet na koncie 600 zł nieoprocentowany przez 10 dni i czasem się przydaje znalazłam też kod polecający i chociaż nie wiem co mogę z tego mieć to będzie mi miło jeśli go użyjesz 542775070

Rocksy

Ja równie z polecam BNP Paribas. Mam konto optymalne, płaci się tylko za korzystanie z bankomatów innych firm (ale ja nigdy nie wybieram gotówki bo nie mam wpływów, częściej sobie wpłacam na poczcie albo w banku). Nie ma żadnych wymagań odnośnie wpływów na konto ani płacenia kartą. I aplikacja na telefon wg mnie jest całkiem ok.

aporanek

Ja polecam ING, nie płacisz za prowadzenie konta, jeśli chcesz mieć kartę to musisz zrobić miesięcznie obrót 200 zł i wtedy jest darmowa. Ja zrezygnowalam z karty i używam po prostu aplikacji banku i korzystam z Blika, bardzo wygodna opcja.

monikove

Mój brat ma konto w Inteligo PKO i sobie chwali. Za kartę płaci ok. 5 zł

Karsno

Ja mam w Santanderze i też nic nie płacę za konto.

1 2

albo założ konto i udzielaj się na forum.