wakacje Malta

blackline

Planujemy wybrać się na Maltę ze względu na tanie bilety lotnicze (400zł w obydwie strony). Czy, któraś z Was jest w stanie polecić naprawdę dobry i czysty hotel? Opinie w internecie są bardzooo zróżnicowane a czas goni..

TheDream

Najlepiej jest szukać na Booking.pl masz tam realne opinie, czasem ludzie wstawiają zdjęcia jak wygląda hotel

blackline

@TheDream niestety ale nie zgodzę się z Tobą. Znalazłam sporo pozytywnych opinii na temat hotelu w Portugalii do którego mieliśmy lecieć. Na szczęście udało się nam trafić na bloga jakiejś pary, która była tam 8 m-c wcześniej....
Opinie bez porównania...

rosenthal

booking.com ma przekłamane informacje. Niedawno chciala rodzicom zarezerwować hotel w Chorwacji. informacje na booking a stronie hotelu drastycznie się różniły, więc łatwo było wpasc w coś , czego sie nei chciało a na miejscu dopłacac kupę szmalu.

wenkka

A mnie booking jeszcze nie zawiódł. Tak samo mój chłopak korzysta z tego portalu czasem nawet parę razy w tygodniu i wszystko bez zarzutów.
W zeszłe wakacje zresztą booking sobie u nas mega zaplusował - mieliśmy zarezerwowane noclegi w Armenii, dzień przed wyjazdem z Gruzji do Armenii dostaliśmy telefon od bookingu, że nasz ormiański host nie może nas przyjąć, bo ma awarię wody. Sytuacja była patowa, bo mieliśmy beznadziejny dostęp do internetu, a za kilka godzin już w ogóle byliśmy offline, połączenia kosztowały miliony monet, a angielski wcale nie jest takim międzynarodowym językiem, jak się może wydawać. I tu booking pokazał się z jak najlepszej strony - wysłał nam nową ofertę, nawet w lepszym standardzie. Mieliśmy tylko ją zaklepać. Pokoje były trochę droższe, ale po przesłaniu na portalu rachunku z kwotą, którą zapłaciliśmy, booking zwrócił nam różnicę między 1. noclegiem, a tym co faktycznie zapłaciliśmy. Nie ukrywam, ze uratowal nam tyłeczki.
Koledze chłopaka tak samo - mial zaplanowany weekend w Pradze przez booking, okazało się jednak, że są tam jakieś mistrzostwa i zero kontaktu z hostem, zwrocili się do bookinga i znaleźli im apartament o podobnym/lepszym standardzie i tak samo pokrył różnicę.

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.