Świnoujście- co zobaczyć?

niki2907

W ten weekend wybieram się do Świnoujścia chciałabym zobaczyć, zwiedzić jak najwięcej! Jeśli jesteś z okolicy, byłaś, słyszałaś o czymś fajny w tym miejscu czy gdzieś w okolicy napisz. Szukam atrakcji, dobrych barów, kawiarni, klubów, sklepów, galerii handlowych no dosłownie wszystkiego! Noclegu także. Macie jakiś nocleg w dobrej cenie? Piszcie wszystko co wam wpadnie do głowy. Z góry dziękuję !

kamilja

pół godziny drogi obok, w Międzyzdrojach, jest Muzeum Figur Woskowych, ale nie wiem czy to dla ciebie jeszcze "w okolicy" czy już nie w każdym razie byłam, polecam

naaatka

jedynie up!

StylOli

up !

bow90

Ja byłam w Świnoujściu dwa razy Miasto tak bardzo mi się spodobało, że nigdzie nad polskim morzem nie podobało mi się tak jak tam Są małe minusy jest strasznie dużo Niemców oraz fakt, że jest drogo, bo ceny są robione pod nich.
Co warto zobaczyć ? Oczywiście Stawa Młyny najpiękniejsze miejsce Świnoujścia.

Polecam też zobaczyć latarnię morska najwyższą na polskim wybrzeżu oraz punkt widokowy, z którego można podziwiać miasto. Wiem, że do zwiedzenia są też różne forty np anioła itp dla wielbicieli historii ale akurat mnie to nie interesowało Sama przeprawa promem z jednej części miasta na drugą jest też fajną sprawą No i oczywiście warto zobaczyć Międzyzdroje, które są blisko.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.