✩ Kalendarz urodzinowy Clouders ✩

mysweet

Urodziny to wyjątkowa chwila dla każdej z nas - tym bardziej, gdy możemy cieszyć się nią z innymi Clouders Wcześniej (w 2016 roku) miałyśmy specjalną Akcję Listów do Clouders pod opieką naszej kochanej i niezastąpionej @doughnut, ale w tym roku jej już nie ma i nie będzie, dlatego też myślę, że ten wątek będzie nam bardzo przydatny! Stworzymy w nim kalendarz urodzin Clouders i gdy będziemy chciały komuś zrobić urodzinową niespodziankę wystarczy, że zajrzymy do wątku, sprawdzimy kiedy dokładnie wybrana przez nas Clouders ma urodziny, a następnie poprosimy ją w wiadomości prywatnej o adres do korespondencji Jeśli macie ochotę, aby data Waszych urodzin pojawiła się na liście - piszcie śmiało pod tym wątkiem!

UWAGA! UWAGA! UWAGA! NIE ODPOWIADAM NA WIADOMOŚCI PRYWATNE - ŻADNE! Wszystkie pytania, wątpliwości, prośby o dodanie lub usunięcie z kalendarza umieszczamy tutaj, na forum. Wiadomości, które i tak trafią do mojej skrzynki będą usuwane, a Wasze pytania, wątpliwości i prośby nie zostaną przeze mnie rozpatrzone - także to Wasz wybór

ZGŁOSZENIA:
• Możecie dopisać się w każdym momencie, niezależnie od miesiąca, pory roku czy pory dnia, ale proszę róbcie to w komentarzach - nie w prywatnej wiadomości!
• Aby mieć możliwość dopisania do kalendarza trzeba: być AKTYWNYM członkiem DressCloud tj. dodawać chmurki (przynajmniej dwie w miesiącu - ODŚWIEŻENIA SIĘ NIE LICZĄ!), komentować wątki na babble-box i przede wszystkim udzielać się w naszym urodzinowym wątku

ZASADY:
• Po otrzymaniu paczuszki urodzinowej wstawiamy tutaj jej zdjęcie (miło będzie też jeśli będzie to osobna chmurka)
PAMIĘTAJMY, że to szansa na podziękowanie osobie, która o nas pamiętała w tym ważnym dla nas dniu!

UWAGA!
• Jeśli solenizantka trzykrotnie nie wstawi zdjęcia i nawet nie napisze zwykłego "dziękuję", wtedy usuwamy tę osobę z naszej urodzinowej listy i trafia ona na naszą specjalną "czarną listę" To samo w przypadku np. brania adresu i niewysłanie paczuszki; umawiania się na wymianę paczuszkami i nie wywiązanie się z umowy itd.
TUTAJ POTRZEBUJĘ WASZEJ POMOCY - PROSZĘ WAS O ZGŁASZANIE DO MNIE TAKICH SYTUACJI!
• Jeśli Clouders po tym jak zapisze się do kalendarza nie wyśle nikomu żadnej kartki po upływie 3 miesięcy, automatycznie usuwamy tę osobę z listy!
• Jeśli Clouders po tym jak zapisze się do kalendarza przestaje być aktywna (nie dodaje minimum dwóch chmurek w miesiącu lub jest offline od ponad miesiąca), automatycznie usuwamy tę osobę z listy!
• Osoby, które zostały usunięte mają oczywiście możliwość ponownego zapisania się do kalendarza, gdy spełnią warunki opisane w regulaminie + NIE PRZYWRACAMY ODZNAK. Na wszystkie odznaki trzeba na nowo zapracować.

STYCZEŃ

6 @Natosu
17 @paulaa99
20 @Olala
21 @frambuesa i @Seasoned

LUTY

3 @Zakochana
6 @Ageczii
10 @ralpf i @szmincia
11 @lubietox3 i @icecold i @Fabuleux
12 @jusstinkaa
14 @ewelkaa02 ♡ ★
17 @bow90
18 @mysia302
26 @brunkowa

MARZEC

8 @smerfetka3
9 @szylwi
15 @Torii
16 @dori
17 @Brill
18 @wenkka
20 @mysweet
23 @ilovedots i @kkosarska

KWIECIEŃ

2 @gilgotka
5 @doolary12
9 @lichee
16 @ldidil
21 @Chloreek
26 @Dell

MAJ

8 @ViolaBujak
20 @luna898
22 @nostami
26 @kateja
27 @sailor

CZERWIEC

2 @terii
5 @niebowa
14 @margaret19
16 @gosche
26 @Jednafiga
29 @kamilja

LIPIEC

5 @claoos
11 @agyness
13 @Malamii862
14 @Monarea
23 @Sonrisaa
27 @Kasia789
29 @martulla

SIERPIEŃ

12 @gulonica
23 @candysmile

WRZESIEŃ

8 @vivix
9 @megianto
11 @Ysiakova97
20 @Alicja95
21 @xkyokox

PAŹDZIERNIK

6 @madziek1
15 @Kicia124
20 @LadyKala
31 @Karolinnaa

LISTOPAD

5 @TheDream
16 @sufcia72
23 @Venus300

GRUDZIEŃ

2 @NowWhat
9 @chocolata
22 @carlax
27 @Janettt
28 @ove3
29 @dastiina
30 @Kasia7212


★ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek brała AKTYWNY udział w Akcji Urodzinowych Listów do Clouders i/lub stara się często rozpieszczać Clouders urodzinowymi niespodziankami (wysłanie do Clouders przynajmniej ośmiu urodzinowych paczuszek)
- użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek dodaje chmurki ze zdjęciami otrzymanych przez nią paczuszek urodzinowych (dodanie przynajmniej pięciu chmurek ze zdjęciami paczuszek urodzinowych)
♡ - użytkowniczka, przy której nicku został umieszczony ten znaczek chętnie pomaga przy funkcjonowaniu kalendarza
Jak ją zdobyć? Po pierwsze weryfikacja Clouders - ja nie zawsze mam czas, aby to sumiennie sprawdzać w każdym miesiącu, więc jeśli zauważysz, że ktoś nie spełnia już warunków , to napisz do mnie lub oznacz Clouders tutaj w wątku. Po drugie nowe pomysły - co dwie głowy, to nie jedna. TY też możesz wskazać swoje pomysły, prośby i zażalenia. WY tworzycie ten kalendarz, więc WASZA aktywność jest jak najbardziej wskazana Po trzecie dodawanie zdjęć - sama dodawaj zdjęcia otrzymanych paczuszek, ale też sprawdzaj czy osoby, którym Ty wysłałaś paczki wstawiły zdjęcie chociażby w naszym wątku. Koniecznie zgłaszaj braki w tym temacie! Po czwarte przydzielanie odznak. Jestem człowiekiem, czasami też mi coś umknie. Jeśli zauważysz, że komuś należała się odznaka, a jej nie przyznałam pisz! Sprawdzę i wszystko wyjaśnimy. Po piątek udzielaj się i odpowiadaj na pytania nowych uczestniczek naszego kalendarza. Ja nie zawsze jestem online. Jeśli uznam, że Twoja pomoc nie jest jednorazowa i bardzo mi się przydaje, to przyznam Ci taką odznakę, a więc... do dzieła!

CZARNA LISTA - trafiają na nią Clouders, które w akcji "list do Clouder" - urodziny (https://dresscloud.pl/babble-box/czas-wolny/5364-AKCJA-List-do-Clouder--URODZINY-edycja-caloroczna-koniec-akcji-31122016) dostały wiele kartek i listów, a od siebie nie dały nic - czasem nawet zwykłego "dziękuję" dotyczy też Clouders, które poza akcją również otrzymywały kartki, paczuszki i "odwdzięczyły" się tym samym zachowaniem

@Syll
@SylwciaSha
@ksiezycova
@kami24
@annael

✩ Kalendarz urodzinowy Clouders ✩
jusstinkaa

super pomysł! 12.02

Marudziara

15 lutego

kitekatu

Fajna sprawa 19 lutego

Indelove

wspaniały pomysł 9 stycznia

Justinnka

aa to można było tu napisać a ja wysłałam PW hihi ale już wszystko jasne @mysweet

mysweet
Justinnka • rok temu
aa to można było tu napisać :D a ja wysłałam PW :D hihi :D ale już wszystko jasne @mysweet :)

@Justinnka można tu i tu Nie robi mi to problemu

bow90

17 luty

niebowa

5 czerwca

niebowa

a nie lepiej by bylo, by jedna osoba miala wszystkie adresy i podsysała chetnym? dzieki temu bedzie niespodzianka, ze sie dostało cos

GlamRock

19 sierpnia

ralpf

10 luty!!
Niedługo zaspamuję Was tutaj moimi niespodziankami!

mysweet
niebowa • rok temu
a nie lepiej by bylo, by jedna osoba miala wszystkie adresy i podsysała chetnym? dzieki temu bedzie niespodzianka, ze sie dostało cos :D

@niebowa rok temu tak było Po pierwsze jest z tym dużo pracy, a po drugie wtedy Twój adres ląduje u kilkunastu osób, które niekoniecznie wyślą Ci list. Zaś w ten sposób odzywa się do Ciebie tylko osoba, która chce Ci zrobić prezent. A to, że będziesz wiedziała, że dostaniesz coś od niej i tak moim zdaniem nie psuje niespodzianki

PS. Jak już np. w tym roku powymieniamy się adresami, to będą na przyszły rok

ksanaru

29 lipiec

vivix

8 września.

Alicja95

20 września

beaflame

Fajna akcja! Do moich daleko 10.01 ale cały rok przed nami

paoleandra

Październik

emyla

Kwiecien

kngslk

4 listopad
też tak myślę, że pisanie na priv o adres wcale nie psuje niespodzianki

ann2016

30 lipiec

1 2 3 4 5 6 239
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.