Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)

mysweet

Razem z Justyną @dastiina chciałybyśmy Was zaprosić na kolejną edycję świątecznych paczuszek na DressCloud

REGULAMIN:
1. Aby wziąć udział w zabawie musisz posiadać status "Zaufana".
2. Twój staż na DressCloud nie może wynosić mniej niż 6 miesięcy. *jednak w przypadku bardzo aktywnych Clouders, które udzielają się w innych akcjach tego typu np. Kalendarz urodzinowy Clouders, zrobimy wyjątek
3. Musisz czynnie brać udział w naszym forum - najlepiej posiadać odznakę "Babble Babble", ale wiemy, że czasami potem nabijacie komentarze na siłę, więc będziemy po prostu patrzeć czy się udzielacie.
4. Musisz regularnie dodawać zdjęcia na swój profil i mieć już na nim minimum 100 chmurek.

KAŻDY, KTO BIERZE UDZIAŁ W AKCJI ZOBOWIĄZUJE SIĘ DO DODANIA ZDJĘCIA PACZUSZKI, KTÓRĄ OTRZYMA OD INNEJ CLOUDERS!

TERMINY:
1. Zgłaszać możemy się do 7 listopada (sobota).
2. Z udziału w paczuszkach możesz zrezygnować bez powodu, pisząc maila na adres: paczuszkichristmastime@o2.pl - NIE PÓŹNIEJ NIŻ DO 6 LISTOPADA!
3. Ogłoszenie par nastąpi 9 listopada pod wieczór. (Lista par zostanie opublikowana w tym wątku, ale szansę na poznanie swojej pary dostaniecie wcześniej Szczegóły wkrótce. A jeśli chodzi o adres i inne szczegóły, to dogadujecie się już same w wiadomościach prywatnych).

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Z uwagi na obecną sytuację przyśpieszamy terminy! Zgłoszenia są do dzisiaj tj. 4 listopada do parzystej liczby Clouders. Ogłoszenie par nastąpi 5 listopada.

4. Czas na przygotowanie paczuszek macie do 4 grudnia (piątek) i do 4 grudnia (piątek) wysyłacie na maila (paczuszkichristmastime@o2.pl) zdjęcie swojej paczki wraz z nickiem i preferencjami swojej pary. My akceptujemy paczuszkę i dopiero wtedy, kiedy Wy i Wasza para macie zaakceptowane paczuszki możecie je wysyłać!!! Dlatego prosimy o niepodawanie swojego adresu przed informacją o akceptacji paczek.

Jak ma wyglądać e-mail, który do nas wysyłacie? W treści wpisujemy swój nick oraz nick swojej pary wraz ze skopiowanym formularzem naszej drugiej połówki W załączniku dodajemy zdjęcie - ważne, żeby było wyraźne. Uwzględniamy na nim głównie kosmetyki i gadżety. Nie musimy umieszczać na nim dodatków, dekoracji, czy kartonu. Będziemy mniej więcej patrzeć czy Wasze paczki są stworzone w odpowiedniej kwocie i z uwzględnieniem informacji zawartych w formularzu Waszej pary

Mamy jeszcze prośbę: jak uzgadniacie z parą jakieś warunki, to prosimy, aby taką informację napisać również do nas - np. zwiększenie budżetu itd.

ⓊⓌⒶⒼⒶ! Prosimy o jedno zdjęcie, na którym są wszystkie kosmetyki i gadżety – nie o kolaż z produktami.

W przypadku naszych wątpliwości i osób, które są nowe lub miały jakieś drobne potyczki możemy poprosić o pokazanie np. na zdjęciu z bliska, dat ważności produktów.

Ps. Moja para wysyła paczkę do zatwierdzenia na priv. do Justyny @dastiina, a para Justyny wysyła paczkę do akceptacji do mnie

5. Paczki wysyłamy maksymalnie do 10 grudnia - pamiętajcie, że to okres świąteczny i przewoźnicy często nie nadążają z dostarczaniem paczek na czas!

TWORZENIE PACZUSZKI:

1. Przy tworzeniu paczuszki weź pod uwagę preferencję Twojej pary. Staraj się unikać zapachów, których nie lubi, natomiast dobieraj kosmetyki (itp.) pod jej ulubione zapachy. Pamiętaj też o rodzaju cery Twojej pary! Nie kupuj kosmetyków przeznaczonych do cery suchej, jak osoba, której robisz paczuszkę ma np. mieszaną itp.
2. Pamiętaj o tym, aby odpowiednio zapakować Twoją paczuszkę. W kartonik po butach, kosmetykach itd. Nie musisz kupować nowego pudełka, które dodatkowo narazi Cię na koszty, ale zadbaj o to, aby wszystko wyglądało schludnie W końcu ma to być prezent świąteczny Koniecznie owiń kosmetyki folią bąbelkową lub dodaj styropianowe "chrupki", aby nic nie ucierpiało w trakcie podróży.
3. Skoro to świąteczna edycja to... nie może zabraknąć świątecznego klimatu Pamiętaj o własnoręcznym liście i świątecznym papierze! Do paczki możesz wrzucić np. drewniane zawieszki na choinkę, świąteczne cukierki czy lizaki, a może nawet ciepłe skarpety lub lampki na choinkę? Ty wybierasz co znajdzie się w Twojej paczuszce, ale pamiętaj, żeby zadbać o różnorodność produktów. Nie kupuj kilku maseczek lub pięciu żeli pod prysznic. Postaw na produkty wyszukane specjalnie z myślą o Twojej parze. Gwarantujemy jej zadowolenie

DOBÓR PAR:

Pary będziemy dobierać przede wszystkim na podstawie Waszych preferencji Postaramy się, aby osoba, której będziecie robić paczuszkę miała podobne upodobania co do kolorów, zapachów i innych rzeczy, o których napiszecie w informacjach dodatkowych. Nie zawsze będzie tak, że jest do pary w każdym podrodzaju. Dlatego sprawiedliwiej będzie podobierać pary także pod innymi względami.

• WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)

• WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
*tylko dla osób, które na DressCloud mają staż powyżej roku, mają na swoim koncie minimum 300 chmurek i biorą aktywny udział w życiu DressCloud

ZGŁOSZENIE:

Wybieram: (podaj wariant paczuszki wraz z przypisaną do niego kwotą)
Możliwość wysyłki za granicę: (TAK/NIE)
Preferowana forma wysyłki: (podaj jaką formą preferujesz wysłać paczkę, napisz jeśli nie masz np. w swojej okolicy paczkomatu lub kiosku Ruchu)
Moją parą była/y już: (podaj nicki Clouders, z którymi byłaś już kiedyś w parze w podobnych akcjach)
Ulubione kolory: (podaj swoje ulubione kolory - możesz też podać te, których nie lubisz)
Ulubione zapachy: (podaj swoje ulubione zapachy - możesz też podać te, których nie lubisz)
Typ cery: (podaj typ swojej cery)
Mam już zapas: (podaj tutaj to, czego masz już za dużo)
Zawsze przygarnę: (podaj tutaj coś, co zawsze przygarniesz i zawsze zużywasz w dużych ilościach)
Informacje dodatkowe: (tutaj jest miejsce na dodanie kilku słów od siebie. Możesz napisać tutaj jaką paczuszkę chętnie stworzysz lub cokolwiek innego, na co nie było miejsca w formularzu)LISTA UCZESTNIKÓW:

WARIANT STANDARD do 45 zł (+ koszt wysyłki)


WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

1. @hangled
2. @mysweet
3. @nazwa001
4. @taktojamarta
5. @bow90
6. @Rymsia
7. @Kurczaczek80
8. @kpoperka
9. @LadyFlower
10. @ann2016
11. @niebowa
12. @aporanek
13. @ralpf
14. @domkapodomka
15. @sjemaziomq
16. @ILKA021
17. @dastiina
18. @Alicja95
19. @marcel066
20. @Malinowa92
21. @Kaamaa (wysyłka do Niemiec)
22. @arxbella
23. @icecold (wysyłka do UK)
24. @OrzechOwa235
25. @pizamka94
26. @vivix
27. @wenkka
28. @sailor
29. @Syll
30. @Kosti
31. @Nurbanu19
32. @NowWhat
33. @anap493
34. @kruszynka0
35. @Kicia124
36. @Dell
37. @doolary12
38. @smerfetka3
39. @ViolaBujak
40. @dreams1919

PARY:

@hangled ✔ + @icecold ✔ (wysyłka do UK) ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@mysweet ✔ + @LadyFlower ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@nazwa001 ✔ + @wenkka ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@taktojamarta ✔ + @aporanek ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@bow90 ✔ + @sailor ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Rymsia ✔ + @vivix ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kurczaczek80 ✔ + @sjemaziomq ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@kpoperka ✔ + @arxbella ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ann2016 ✔ + @kruszynka0 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@niebowa ✔ + @Malinowa92 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ralpf ✔ + @smerfetka3 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@domkapodomka ✔ + @pizamka94 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@ILKA021 ✔ + @NowWhat ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dastiina ✔ + @Kaamaa ✔ (wysyłka do Niemiec) 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Alicja95 ✔ + @marcel066 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@OrzechOwa235 ✔ + @Syll ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kosti ✔ + @Dell ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Nurbanu19 ✔ + @anap493 ✔ ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@Kicia124 ✔ + @doolary12 ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆ
@dreams1919 ✔ + @ViolaBujak ✔ 💰 zwiększony budżet do 100 zł ✉ MOŻNA WYSYŁAĆPrzykładowe paczuszki:

Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020) Paczuszki – Christmas Time (Edycja 2020)
hangled

Wybieram: Wariant PREMIUM 70zł + koszty wysyłki
Możliwość wysyłki za granicę: TAK
Preferowana forma wysyłki: Paczkomat, ale każda opcja wysyłki wchodzi w grę
Moją parą była/y już: @nazwa001, @aporanek
Ulubione kolory: różowy, biały, szary, złoty
Ulubione zapachy: słodkie, jak wanilia czy kakao, nie przepadam za zapachami kwiatowymi, szczególnie różanym
Typ cery: normalna
Mam już zapas: balsamy do ciała, kremy do rąk, szampony, produkty do pielęgnacji twarzy (poza maseczkami), wszelkie zapachy do ciała, peelingi do ciała, pomadki ochronne, kolorowka
Zawsze przygarnę: żele pod prysznic, produkty do pielęgnacji stóp, peeling do skory głowy, peeling do twarzy, odżywki bez spłukiwania/olejki itp

Ho, ho, ho! Bardzo się cieszę, że ktoś z Was zostanie moim sekretnym Mikołajem! Święta to dla mnie zawsze magiczny czas, a po tym szalonym roku jest szczególnie przeze mnie wyczekiwany. Bardzo się ucieszę, jeżeli do paczki wrzucisz jakąś dekorację (w typowo świątecznych kolorach bądź naturalnych), tylko nie jakieś pojedyncze bombki. Ogólnie fajnie, jeżeli paczka będzie mocno w świątecznym klimacie. Skarpet i kapci nie potrzebuję, tak samo jak wszelkich dodatków do ubrania. Muszę podziękować też za kubki, bo nie mieszczą mi się już w szafce. Nie potrzebuję tez kalendarza czy notesu. Za to bardzo chętnie przyjmę książkę, w tym roku chciałabym przeczytać jakąś świąteczną pozycję (żadnej wcześniej nie czytałam i uciesze się również z kieszonkowych wielkości). Nie używam zwykłych lakierów, nie potrzebuję też hybryd ani ozdób. Niestety nie mam wanny. Nie jadam takich kubkowych przekąsek (kisiel,budyń) herbat mam zapas, ale uwielbiam gorąca czekoladę. Słodycze jem wszystkie, nie lubię suszonych owoców. Często odpalam woski i świeczki. Moja lista jest dosyć okrojona, ale jeżeli masz jakiś kosmetyk, który naprawdę warto przetestować to podejdź do niej luźno. Jednak chciałabym jak najszybciej przetestować rzeczy z paczki, więc nie ma potrzeby bardzo dużej ilości kosmetyków, można iść w jakość. Wierzę że włożysz serduszko do paczki i będę z niej bardzo zadowolona!

mysweet
hangled • 3 miesiące temu
Wybieram: Wariant PREMIUM 70zł + koszty wysyłki Możliwość wysyłki za granicę: TAK Preferowana forma wysyłki: Paczkomat, ale każda opcja wysyłki wchodzi w grę Moją parą była/y już: @nazwa001, @aporanek Ulubione kolory: różowy, biały, szary, złoty Ulubione zapachy: słodkie, jak wanilia czy kakao, nie przepadam za zapachami kwiatowymi, szczególnie różanym Typ cery: normalna Mam już zapas: balsamy do ciała, kremy do rąk, szampony, produkty do pielęgnacji twarzy (poza maseczkami), wszelkie zapachy do ciała, peelingi do ciała, pomadki ochronne, kolorowka Zawsze przygarnę: żele pod prysznic, produkty do pielęgnacji stóp, peeling do skory głowy, peeling do twarzy, odżywki bez spłukiwania/olejki itp Ho, ho, ho! Bardzo się cieszę, że ktoś z Was zostanie moim sekretnym Mikołajem! Święta to dla mnie zawsze magiczny czas, a po tym szalonym roku jest szczególnie przeze mnie wyczekiwany. Bardzo się ucieszę, jeżeli do paczki wrzucisz jakąś dekorację (w typowo świątecznych kolorach bądź naturalnych), tylko nie jakieś pojedyncze bombki. Ogólnie fajnie, jeżeli paczka będzie mocno w świątecznym klimacie. Skarpet i kapci nie potrzebuję, tak samo jak wszelkich dodatków do ubrania. Muszę podziękować też za kubki, bo nie mieszczą mi się już w szafce. Nie potrzebuję tez kalendarza czy notesu. Za to bardzo chętnie przyjmę książkę, w tym roku chciałabym przeczytać jakąś świąteczną pozycję (żadnej wcześniej nie czytałam i uciesze się również z kieszonkowych wielkości). Nie używam zwykłych lakierów, nie potrzebuję też hybryd ani ozdób. Niestety nie mam wanny. Nie jadam takich kubkowych przekąsek (kisiel,budyń) herbat mam zapas, ale uwielbiam gorąca czekoladę. Słodycze jem wszystkie, nie lubię suszonych owoców. Często odpalam woski i świeczki. Moja lista jest dosyć okrojona, ale jeżeli masz jakiś kosmetyk, który naprawdę warto przetestować to podejdź do niej luźno. Jednak chciałabym jak najszybciej przetestować rzeczy z paczki, więc nie ma potrzeby bardzo dużej ilości kosmetyków, można iść w jakość. Wierzę że włożysz serduszko do paczki i będę z niej bardzo zadowolona!

@hangled Czekamy z niecierpliwością

mysweet

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki) - jakby moja para też chciała, to mogę zwiększyć budżet do 100 zł

Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: Każda oprócz kioskiem Ruchu
Moją parą były już: @icecold @lubietox3 @xkyokox oraz @anap493
Ulubione kolory: różowy, bordowy, szary, srebrny,
Ulubione zapachy: kokos, kawa, czekolada, guma balonowa, arbuz
Nielubiane zapachy: kwiatowe, morskie, zielona herbata, trawa, miód, kiwi, awokado i sztuczne, owocowe zapachy
Typ cery: normalna
Mam już zapas: żeli antybakteryjnych i innych rzeczy do dezynfekcji , kremów do twarzy, kremów do stóp, szamponów do włosów, kosmetyków do makijażu i demakijażu, lakierów do paznokci, dezodorantów, czapek, rękawiczek, zestawów pędzli, cotton ballsów, kubków termicznych, opasek na włosy

Zawsze przygarnę: kubek w motywie, który lubię , skarpetki i kapcie w rozmiarze 41, żele lub pianki pod prysznic, woski, świece, mydła w płynie np. Yope, gąbki do makijażu, maseczki w płachcie, płatki pod oczy, akcesoria do świec, róż do policzków (najlepiej w takim ciemniejszym odcieniu), rzeczy do wanny - sól, perełki czy kule do kąpieli, jedwab z kreatyną do włosów CHI

Informacje dodatkowe: Zdecydowanie wolałabym, aby w moim prezencie od Ciebie znalazło się mniej rzeczy, a konkretniejszych 😊 Kilka konkretów będzie najlepszym wyborem! Nie lubię bibelotów, które tylko zbierają kurz. Lubię rzeczy z motywem Disney’a, Princess i Queen - i nie chodzi tu o zespół Uwielbiam Hello Kitty i… jednorożce Na co dzień rzadko noszę biżuterię. Raczej nie czytam książek. Mam też w domu kalendarz na 2021 rok. Nie potrzebuję ozdób na choinkę. Nie lubię kiśli, budyniów, kaszek itd. do kubka Nie lubię też mini produktów. Nie przepadam za kosmetykami marek takich jak: Vianek, Sylveco, Avon, Joko, Oriflame, BeBeauty, Miss sporty, Marion, Bell, Isana Aaa... i wręcz uwielbiam zdrapki, które możesz dorzucić zamiast słodyczy, bo nie mogę ich jeść przez to, że noszę aparat Czasami jednak skuszę się na coś słodkiego np. czekoladki Kinder, jajko niespodzianka lub gwiazdki Milky Way, które uwielbiam Uwielbiam pić kawę

anap493

@mysweet omg ale szybko! Jeszcze wczoraj wchodziłam tutaj i nie było posta, dziś się budzę i oznaczenie! 😂

mysweet
anap493 • 3 miesiące temu
@mysweet omg ale szybko! Jeszcze wczoraj wchodziłam tutaj i nie było posta, dziś się budzę i oznaczenie! 😂

@anap493 Ruszamy szybciej, żeby było więcej czasu na przygotowanie paczuszki Teraz są te ograniczenia w sklepach, godziny dla seniorów. A nawet wysyłki z Internetowych sklepów też mogą się opóźnić przez kwarantanny pracowników itd. Swoją drogą rok temu ruszałyśmy 25 października

Mamy nadzieję, że w tym roku też weźmiesz udział

Marynata

Z racji tego,że mieszkam w Niemczech i brakuje mi polskich kosmetyków, a wiem, że są dziewczyny, które lubią niemieckie kosmetyki chciałabym zapytać o taką możliwość do pary. Oczywiście z możliwością wysyłki za granicę (ewentualnie wysyłka na polski adres,ale paczka zostanie przekazana mi z opóznieniem-to już kwestia do gadania się)😊. Co prawda jestem z Wami od 3 miesięcy, ale bywam tu po 50 razy dziennie 😁. Dajcie znać czy jest taka możliwość i któraś z Was byłaby zainteresowana 🤗

mysweet
Marynata • 3 miesiące temu
Z racji tego,że mieszkam w Niemczech i brakuje mi polskich kosmetyków, a wiem, że są dziewczyny, które lubią niemieckie kosmetyki chciałabym zapytać o taką możliwość do pary. Oczywiście z możliwością wysyłki za granicę (ewentualnie wysyłka na polski adres,ale paczka zostanie przekazana mi z opóznieniem-to już kwestia do gadania się)😊. Co prawda jestem z Wami od 3 miesięcy, ale bywam tu po 50 razy dziennie 😁. Dajcie znać czy jest taka możliwość i któraś z Was byłaby zainteresowana 🤗

@Marynata Jest taka możliwość - nawet w formularzu dodałyśmy opcję możliwości wysyłki zagranicę Tylko niestety w tym roku nie spełniasz warunków zapisania się do akcji. Wyjątki robimy tylko w przypadku osób, które biorą udział w innych akcjach tego typu na DressCloud

nazwa001

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

Możliwość wysyłki za granicę: NIE

Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT (jeśli chodzi o Pocztę Polską to jest u mnie czynna w godzinach od 9 do 15 czyli w czasie, kiedy ja jestem w pracy, a więc wolałabym uniknąć takiej formy wysyłki, aczkolwiek jeśli u Ciebie nie byłoby paczkomatu mogę poprosić kogoś o wysyłkę w moim imieniu, nie ma u mnie kiosku RUCH)

Moją parą była/y już: @dreams1919, @vivix, @kamilja, @hangled

Ulubione kolory: różowy, biały, szary, czarny i typowo świąteczne (np. czerwień ze złotem)

Ulubione zapachy: kokos, cytrusy, kawa, malina, typowo świąteczne (cynamon, imbir, goździki, piernik itp.), nie lubię wiśni i wanilii

Typ cery: mieszana ze skłonnością do przesuszania

Mam już zapas: balsamów/maseł do ciała, olejków, odżywek, szamponów i masek do włosów, kremów do rąk i stóp, rozświetlaczy, róży, bronzerów i paletek cieni, cotton ballsów i innych świecących łańcuchów, figurek, mam już w posiadaniu kalendarz na 2021 rok, jednorazowych maseczek w saszetkach, próbek itp.

Zawsze przygarnę: żel pod prysznic, kule do kąpieli, umilacze do wanny, skarpetki

Informacje dodatkowe: jestem totalną świąteczną świruską, uwielbiam święta i całą świąteczną otoczkę – smaki, zapachy, ozdoby – wszystko! Ubieram choinkę jedynie w drewniane i naturalne ozdoby, więc dziękuję za szklane, plastikowe, porcelanowe ozdoby, za figurki i łapacze kurzu również. Nigdy nie pogardzę skarpetkami i kapciami (38/39). Jestem kubkomaniaczką, lubię kubki złocone, fikuśne, ozdobne, właściwie wszystkie oryginalne Nie palę świeczek ani wosków. Uwielbiam gotować, piec ciasta i ciasteczka. Lubię intensywne kolory szminek (choć używam tylko matowych, nie lubię nude i jasnych). Czytam dużo książek (kryminały, romansidła, horrory, new adult, a na ten czas zwłaszcza książki okołoświąteczne). Nie używam zwykłych lakierów ani odżywek do paznokci, hybrydy robię sama, w domu. Nie używam również mydła oraz innych produktów w kostkach. Nie noszę naszyjników, bransoletek, tylko małe kolczyki i to tylko srebrne, lubię ozdobne spinki do włosów, opaski (a szczególnie te zimowe), mam krótkie włosy więc nie potrzebuję gumek/frotek. Dziękuję za kosmetyki Avon, Oriflame i inne podobne, nie używam ich. Uwielbiam gorzką czekoladę, orzechy, pierniczki, zieloną herbatę liściastą i kawę. Lubię zimowe czapki, szaliki i rękawiczki w różnych kolorach. Chętnie przygarnę paczuszkę 100% świąteczną, ale nie jest to warunek konieczny. Z chęcią przygarnę mniej konkretnych rzeczy niż więcej mniejszych.

kpoperka

Wieczorami i ja napiszę zgłoszenie.

Marynata
Marynata • 3 miesiące temu
Z racji tego,że mieszkam w Niemczech i brakuje mi polskich kosmetyków, a wiem, że są dziewczyny, które lubią niemieckie kosmetyki chciałabym zapytać o taką możliwość do pary. Oczywiście z możliwością wysyłki za granicę (ewentualnie wysyłka na polski adres,ale paczka zostanie przekazana mi z opóznieniem-to już kwestia do gadania się)😊. Co prawda jestem z Wami od 3 miesięcy, ale bywam tu po 50 razy dziennie 😁. Dajcie znać czy jest taka możliwość i któraś z Was byłaby zainteresowana 🤗

mysweet • 3 miesiące temu
@Marynata Jest taka możliwość - nawet w formularzu dodałyśmy opcję możliwości wysyłki zagranicę :) Tylko niestety w tym roku nie spełniasz warunków zapisania się do akcji. Wyjątki robimy tylko w przypadku osób, które biorą udział w innych akcjach tego typu na DressCloud :)

Na inne akcje tego typu też nie mam szans z powodu zbyt małego stażu, a chciałam komuś sprawić radość zagranicznymi kosmetykami 😔. Szkoda, nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość 😁

taktojamarta

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)

Możliwość wysyłki za granicę: NIE

Preferowana forma wysyłki: Każda opcja jest dla mnie ok. Blisko mam paczkomat, ale również cały czas ktoś jest w domu jeśli przyszłaby paczuszka kurierem lub pocztą.

Moją parą była/y już: biorę udział pierwszy raz w Paczuszce świątecznej, aktywnie biorę udział w Kalendarzu urodzinowym

Ulubione kolory: typowo świąteczne, szary, czarny, biały, brązowy, bezowy - raczej stonowane

Ulubione zapachy: cytrusowo-kwiatowe, lubię zapach świeżego prania. Ogólnie lubię świeże zapachy. W dodatkach lubię też typowo świąteczne zapachy. W kosmetykach nie lubię zapachów korzennych, kokosu, wanilii.

Typ cery: mieszana

Mam już zapas: balsamów do ciała, kremów do twarzy oraz balsamów do ust.

Zawsze przygarnę: Ostatnimi czasy stawiam bardziej na pielęgnację niż na make up. Zawsze z chęcią przygarnę maseczki w płacie, żele/pianki/olejki pod prysznic, odżywki/maski do włosów (i te bez spłukiwania i do spłukiwania), szampony oraz suche szampony, -
(jeśli chodzi i włosy nie lubię ciężkich produktów, ponieważ moje włosy mają tendencję do oklapywania), produkty do oczyszczania twarzy (mydła/żele, pianki,płyny micelarne) mydła w płynie, skarpetki (rozmiar 37), kubki oraz wszelkiego rodzaju świece/woski/olejki zapachowe oraz akcesoria z nimi związane. Jeśli chodzi o peelingi do twarzy/ciała/ust to moja skóra jednka woli peelingi cukrowe (a wyjątkiem są BodyBoom)

Informacje dodatkowe: Bardzo lubię herbaty smakowe. Moja cera niestety nie lubi się zbytnio z kosmetykami z Avon, Oriflame, BeBeauty i Cien. Niestety nie posiadam jeszcze wanny, ale po nowym roku na nowym mieszkaniu już będę miała, dlatego też jeśli w paczuszce znalazłyby się różnego rodzaju umilacze do kąpieli również będę zadowolona. Jeśli chodzi o kolorówkę nie używam zbyt dużo produktów. Jeśli chciałabyś mi coś jednak dorzucić z kolorówki to najchętniej przyjmę tusz do rzęs, coś do brwi (niezbyt ciemnego) lub bronzer w chłodnym odcieniu. Nie używam ozdób do włosów (opasek czy spinek) za to bardzo często związuję włosy gumkami. Nie jestem osobą noszącą zbyt dużo biżuterii jeśli już drobna srebrna bransoletka lub delikatne srebrne kolczyki. Posiadam już torebkowy kalendarz na 2021 rok, a ściennych nie używam.
Lubię duże kubki na kawę czy herbatę. Nie jestem fanką gadżetów, które stoją na półce/biurku i się kurzą.
Wolę słodycze czekoladowe niż żelki itp. oraz tak jak @mysweet uwielbiam zdrapki

domkapodomka

Dziewczyny, a jak ja teraz przez długi czas nie dodawałam chmurek, bo zbierałam zapasy na odznakę (i zamierzam walczyć o nią właśnie jutro) to mogę się zgłosić?

OrzechOwa235

Ja mam pytanie czy kwalifikuje się do premium? Bo niestety jestem tu ponad 11 miesięcy

Dell

Idę zrobić przegląd zapasów 🤭

bow90

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)


Możliwość wysyłki za granicę: NIE

Preferowana forma wysyłki: PACZKOMAT ( ostatecznie mogę zrobić wyjątek i wysłać PP ale kładę nacisk na paczkomat)

Moją parą były już: @Laraine @ann2016 @sjemaziomq

Ulubione kolory: różowy, jasny szary, srebrny, beżowy, niebieski, pastelowe odcienie np miętowy

Ulubione zapachy: kokos, wanilia, owocowe np jagoda, morela, mango czy owoce leśne, kwiatowe szczególnie bez , ciasteczkowe, słodkie

Nielubiane zapachy: cytrusy, pomarańcza, truskawka, świąteczne wszelkie goździki itp, morskie, kawa, herbata, miód

Typ cery: mieszana/dojrzała

Mam już zapas: wszystkiego do paznokci, pomadek i szminek, kolorówki do twarzy, kremów do rąk, stóp, do twarzy i pod oczy, perfum i mgiełek, peelingów do twarzy i ciała, wszystkiego do włosów, próbek, odlewek, świec, toników, mydeł, biżuterii i wszelkich olejków, płynów do kąpieli

Zawsze przygarnę: maseczki do twarzy na tkaninie, balsamy, mleczka, masła do ciała, żele pod prysznic , sole, kule i inne umilacze do kąpieli oprócz płynów, tusze do rzęs , hydrolaty, pianki i żele do twarzy z pompką (bez SLS), płyny do demakijażu, kubki z motywami zwierzęcymi ale nie świąteczne i w większej pojemności, skarpety z motywami zwierzęcymi ale nie świąteczne, tace ozdobne w fajnych kształtach np liść, owoc czy jakiś zwierzak, woski YC, KK, WW, pędzel do pudru, różu, bronzera lub rozświetlacza.

Informacje dodatkowe: Jeśli chodzi o motyw świąteczny może on się znaleźć ale nie w gadżetach. Lubię motywy słodkich zwierzaków takich jak koty nr 1, psy, lisy, lamy, jednorożce, sowy). Nie chciałabym dostać kalendarza ani żadnych biurowych dodatków. Nie czytam książek. Uwielbiam herbaty ale pijam tylko liściaste i najbardziej lubię zieloną. Moje ulubione słodycze to te z firmy Kinder oraz Milka ale nie chcę ich dostać dużo wolę herbatę . Chętnie przygarnę magnes z miasta, w którym mieszkasz jeśli nie mam go w kolekcji .

Jeśli chodzi o kosmetyki używam tylko tych z dobrymi składami bądź naturalnymi. Nie używam więc kosmetyków typu Nivea, Avon, Oriflame, AA itp.

Marki , które biorę pod uwagę: Alterra, Isana (ale nie chce paczki tylko z tych dwóch pierwszych marek), Yope, Nacomi, Eo Laboratorie, Botanic Skin Food, Lirene Natura, Kneipp, Bomb Cosmetics, Polka, Bielenda serie Vegan Muesli, Eco Nature, Botanical Clays, Botanic Spa Rituals, Cannabidiol, Monster, Bakuchiol, Beauty Milky, Balea (tylko żele pod prysznic, sole i maseczki), maseczki z Actiona, Vianek itp, tusze z firm Wibo, Lovely, Miss Sporty oraz Eveline. Mogą też być inne firmy jak moją dobre składy

hangled
domkapodomka • 3 miesiące temu
Dziewczyny, a jak ja teraz przez długi czas nie dodawałam chmurek, bo zbierałam zapasy na odznakę (i zamierzam walczyć o nią właśnie jutro) to mogę się zgłosić? :)

Ja myśle ze jesteś na tyle aktywna ogólnie że dziewczyny nie będą mieć problemu

hangled

Dziewczyny, ile tak mniej więcej wychodzi za paczki za granice?

Rymsia

Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki)
Możliwość wysyłki za granicę: NIE
Preferowana forma wysyłki: Paczkomat, ostatecznie wysyłka kurierem
Moją parą była/y już: nie brałam jeszcze udziału
Ulubione kolory: ulubione kolory: róż (ale jasne i delikatne kolory), czerwony, szary
Ulubione zapachy: słodkie, ciasteczkowe, delikatne owocowe poza cynamonem, goździkami
Typ cery: mieszana
Mam już zapas: cieni do powiek, szminek, błyszczyków, kosmetyków do paznokci, balsamów do ciała, rozświetlaczy, broznerów, kolczyków, róży, kosmetyczki,
Zawsze przygarnę: kosmetyki do pielęgnacji włosów, skarpetki (rozmiar 39), maseczki, lubię kosmetyki Balea i Isana (ale nie chciałabym żeby paczuszka składała się tylko z tego), świeczki, woski,
Informacje dodatkowe: nie mam wanny, więc nie będę miała możliwości ich wykorzystania. Nie jem słodkiego, jak już to troszeczkę. Nie lubię typowo świątecznych rzeczy, są mało praktyczne, ani "kurzołapów" brakuje mi już na nie miejsca. Lubię książki ale mam już spory zapas, czytam głównie kryminały i thrillery (mam już sporą kolekcje więc mogę podesłać co mam). Nie lubię produktów do stylizacji brwi. Uwielbiam gumki do włosów, ale nie sprężynki. Zimom lubię usiąść przy dobrej herbacie więc będzie mile widziana poza tymi z cynamonem, goździkami czy imbirem.

taktojamarta
hangled • 3 miesiące temu
Dziewczyny, ile tak mniej więcej wychodzi za paczki za granice?

Też się nad tym zastanawiałam, ponieważ chętnie bym wysłała za granicę, ale nie chciałabym wydawać na przesyłkę tyle co za jej zawartość. 🙈😔

mysweet
taktojamarta • 3 miesiące temu
Wybieram: WARIANT PREMIUM do 70 zł (+ koszt wysyłki) Możliwość wysyłki za granicę: NIE Preferowana forma wysyłki: Każda opcja jest dla mnie ok. Blisko mam paczkomat, ale również cały czas ktoś jest w domu jeśli przyszłaby paczuszka kurierem lub pocztą. Moją parą była/y już: biorę udział pierwszy raz w Paczuszce świątecznej, aktywnie biorę udział w Kalendarzu urodzinowym Ulubione kolory: typowo świąteczne, szary, czarny, biały, brązowy, bezowy - raczej stonowane Ulubione zapachy: cytrusowo-kwiatowe, lubię zapach świeżego prania. Ogólnie lubię świeże zapachy. W dodatkach lubię też typowo świąteczne zapachy. W kosmetykach nie lubię zapachów korzennych, kokosu, wanilii. Typ cery: mieszana Mam już zapas: balsamów do ciała, kremów do twarzy oraz balsamów do ust. Zawsze przygarnę: Ostatnimi czasy stawiam bardziej na pielęgnację niż na make up. Zawsze z chęcią przygarnę maseczki w płacie, żele/pianki/olejki pod prysznic, odżywki/maski do włosów (i te bez spłukiwania i do spłukiwania), szampony oraz suche szampony, - (jeśli chodzi i włosy nie lubię ciężkich produktów, ponieważ moje włosy mają tendencję do oklapywania), produkty do oczyszczania twarzy (mydła/żele, pianki,płyny micelarne) mydła w płynie, skarpetki (rozmiar 37), kubki oraz wszelkiego rodzaju świece/woski/olejki zapachowe oraz akcesoria z nimi związane. Jeśli chodzi o peelingi do twarzy/ciała/ust to moja skóra jednka woli peelingi cukrowe (a wyjątkiem są BodyBoom) Informacje dodatkowe: Bardzo lubię herbaty smakowe. Moja cera niestety nie lubi się zbytnio z kosmetykami z Avon, Oriflame, BeBeauty i Cien. Niestety nie posiadam jeszcze wanny, ale po nowym roku na nowym mieszkaniu już będę miała, dlatego też jeśli w paczuszce znalazłyby się różnego rodzaju umilacze do kąpieli również będę zadowolona. Jeśli chodzi o kolorówkę nie używam zbyt dużo produktów. Jeśli chciałabyś mi coś jednak dorzucić z kolorówki to najchętniej przyjmę tusz do rzęs, coś do brwi (niezbyt ciemnego) lub bronzer w chłodnym odcieniu. Nie używam ozdób do włosów (opasek czy spinek) za to bardzo często związuję włosy gumkami. Nie jestem osobą noszącą zbyt dużo biżuterii jeśli już drobna srebrna bransoletka lub delikatne srebrne kolczyki. Posiadam już torebkowy kalendarz na 2021 rok, a ściennych nie używam. Lubię duże kubki na kawę czy herbatę. Nie jestem fanką gadżetów, które stoją na półce/biurku i się kurzą. Wolę słodycze czekoladowe niż żelki itp. oraz tak jak @mysweet uwielbiam zdrapki

@taktojamarta Jesteś aktywna w kalendarzu, więc TAK

1 2 3 4 5 6 55

albo założ konto i udzielaj się na forum.