Gdzie sprzedawać?

Karsno

Hej! Ostatnio zrobiłam trochę porządki i mam trochę rzeczy na sprzedaż. Ale tak się zastanawiam, gdzie najlepiej wystawiać, żeby coś jednak się udało, prócz vinted? Znacie jakieś ciekawe strony? Raczej szukam czegoś innego niż szafa czy vinted...

Syll

Ja sprzedaję jeszcze na olx, allegro i grupach na facebooku, ale od kilku miesięcy sprzedaż w ogóle nie idzie..

ania173

Jest wątek gdzie wrzucamy link do swojego vinted, może zróbmy wątek gdzie będziemy wrzucać link do olx?
Bo na vinted nie można wrzucać wielu rzeczy.

hostka92

Moim zdaniem na vinted można naprawdę sprzedać wszystko. Zauważyłam, że kluczem do tego aby sprzedać coś co tak naprawdę nie jest zbyt atrakcyjne czy modne jest Instagramowe zdjęcie. Kiedyś sama dałam się złapać na ten trik i kupiłam koszule która była fenomenalnie wystylizowana, a jak ja ją założyłam to myślałam, że padne ze śmiechu.

Oprócz tego oczywiście warto swoich sił spróbować właśnie na grupach na face gdzie dziewczyny kręcą live ze swoimi rzeczami czy wrzucają często zdjęcia. U mnie w mieście jest też np komis i chodzę tam i oddaje swoje ubrania i podaje cene za ile chce daną rzecz sprzedać. Oni potem sprzedają tą rzecz za jakieś pieniądze, a ja po miesiącu przychodzę odbieram pieniądze tyle ile chciałam za to co się sprzedało. Tylko, że tam przyjmują akurat tylko markowe i modne rzeczy.

mysia302

Szafa.pl

Kurczaczek80

No właśnie, kiedyś sprzedawałam masę ciuszków po dzieciakach, czy swoich. Terazsprzedać coś to prawdziwy sukces. Bardzo ciężko.

Sherifka89

ja sprzedaje na olx, sprzedajemy.pl , mam też cos na vinted

Fabuleux

Ja sprzedaje często na vinted choć ostatnio lepiej mi to idzie na olx

moniqueee

U mnie w mieście (Szczecin) jest grupa, gdzie dziewczyny wrzucają rzeczy i widzę, że jest tam duże zainteresowanie. Jeżeli chcesz się bawić w wysyłki, to spoko jest też vinted, chociaż ja osobiście nie lubię tam sprzedawać.

Sisi

Ja od dawna nic nie mogę sprzedać na vinted, a mam super sukienkę, która już jest dla mnie ciut za mała i niezbyt pasująca do mnie.

Silence96

Ja sprzedaje (oprócz vinted) na OLX i na Gumtree

Karsno
Silence96 • 3 miesiące temu
Ja sprzedaje (oprócz vinted) na OLX i na Gumtree

Na Gumtree udaje się coś sprzedawać?

1
albo założ konto i udzielaj się na babble-box.