Semilac firma jednak nie lakierowa?

Monarea

Witajcie!
Przepraszam jeżeli źle włożyłam temat, ewentualnie poprawicie mnie. Firma Semilac kojarzy mi się z lakierami hybrydowymi. Szło im cudownie według mnie. Co chwilę nowe serie, nowe trendy. Miałam chwilą przerwę w pazurkach. Wracam i patrzę i szlag mnie trafia.
Rozumiem marketing, chodziłam do szkoły marketingu i mam zawód związany z nim. rozumiem, że chcą dotrzeć do jak najwięcej liczby osób.
Jednak no nie.. nie podoba mi się to. Pojawienie się w ofercie produktów do makijażu. Aż mi się smutno robi.. Mam nadzieję, że Neonail czy Indigo nie pójdą w ich ślady. Nie wiem dlaczego, ale drażni mnie coś takiego. Tak jak Wibo cały czas jest w makijażu i kojarzy się z kolorówką i pojawienie się małej serii hybrydy, tutaj akurat nie mam nic przeciwko .
Ale Semilac mnie dobija. Firma robiąca szkolenia we wzorkach nagle idzie. Gdzie? W las?
Nie mówię, że to złe produkty. Mówię tylko o tym co widzę..

A Wy co o tym sądzicie?

martulla

Mają sporą konkurencję, to próbują się ratować nową opcją. Osobiście nie mam nic do tego, chociaż na swoje życzenie Semilac staje się 'zwyczajny. Może i kosmetyki będą cieszyć się popularnością, mnie osobiście nie ciągnie do ich przetestowania już w tej chwili koniecznie, ale nie mówię, że nie wypróbowałam ich.

Horsi

Mi to nie przeszkadza, ale sama nie jestem zainteresowana kolorowka Moze tylko podklad wydaje się ciekawy, ale polecają go jedynie dziewczyny z listy PR.

1 2

albo założ konto i udzielaj się na forum.