Włosowe rozterki- pomóżcie! :)

anap493

hejkaa
Piszę do was bo już tyle odpowiedzi naczytałam się tutaj na Dresscloud i to wam ufam najbardziej, zawsze doradzicie szczerze i macie jakieś doświadczenie.
Przechodzę do sedna Problem może głupi, ale ja już nie wiem co mam robić. Od jakiegoś pół roku( jak nie dłużej) chodzi za mną Ombre, niby jestem już gotowa je robić i nagle zmieniam zdanie, bo boje się jak będę wyglądać albo po prostu nie ufam fryzjerom. Sama też próbowałam się za to zabrać, ale z marnym skutkiem bo skończyło się tylko na wizycie w drogerii i oglądaniu rozjaśniaczy i farb (i w sumie chyba bardziej ufam sobie niż, fryzjerom ). Podsumowując: Podsyłam wam kilka fotek moich włosów. Jak sądzicie czy ombre (coś takiego jak na obrazku) faktycznie będzie mi pasować. Jakie widzicie wyjście z mojej sytuacji- co lepiej wybrać: fryzjera czy zrobić to sama? Dodam, że najbardziej boje się żółtego blondu, chciałam aby był on chłodny. Wszyscy mówią, że mam takie piękne włosy i żebym ich nie niszczyła- ale ja chce coś w nich zmienić.
Liczę na was kochane!

Włosowe rozterki- pomóżcie! :) Włosowe rozterki- pomóżcie! :)
monawerona

Na temat ombre, mogłabym się wypowiedzieć tylko tyle, że ja uważam, że lepiej zrobiłby to profesjonalny fryzjer szczególnie patrząc na efekt jaki chcesz uzyskać. Na temat robieniu sobie samemu nic nie wiem, bo nie mam takich pomysłów. Są dziewczyny co zrobiły sobie same i są zadowolone. Mnie się ombre nigdy nie podobało i nigdy go nie miałam. Dzisiaj co druga ma ombre i robi się jedno wielkie stado klonów z ombre.

gilgotka

Oj ja na Twoim miejscu (jeśli nigdy tego nie robiłaś ) poszłabym do fryzjera. Jeśli nie ufasz to może poszukaj opinii, albo popytaj o dobrego fryzjera w Twoim mieście i wtedy idź do takiego.
Sama raczej się za to nie zabieraj. Mieszkam w Krakowie i w bloku obok klatki mamy fryzjera, już nie raz widziałam dziewczyny po nieudanym ombre biegnące po pomoc.

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.