Wszystkie zniżki w jednym miejscu

NerdyGirl

Nie wiem czy zauważyłyście, ale zaczęła działać strona internetowa Qponowej aplikacji na telefon https://www.qpony.pl i jest absolutnie genialna :3 teraz przez zniżki do zalando nie wiem, które buty kupić a nawet ze zniżkami na wszystkie kolory i modele mnie nie stać (no i szafa też jest ograniczona )

kamilja

Dobrze wiedziec

Asiuulka

O, dzięki za info

NerdyGirl

są też foldery ze zniżkami dla galerii handlowych w różnych miastach + zniżki na jedzenie , bardziej się opłacają niż zamówienia z pyszne

ove3

ooo fajnie o tej stronce nie wiedziałam

szenil

Świetne

naaatka

Dzięki, dobrze wiedzieć

kngslk

ooo, przyda sie!

carries

Nie omieszkam zajrzeć dzięki!

rolciaka

zajrzę na pewno!

BlackWitch

Dziewczyny dostalam zniżkę do Pani Torbalskiej. Sa tylko dwa dni na wykorzystanie także częstujcie się ^^. Teraz Wasza kolej na wymarzoną torbę

MartaAnna

Świetny pomysł ❤️

sorcia

Fajna opcja Aczkolwiek Pani Torbalska ma często takie promocje w trakcie roku. Tak wiec pojawiają sie praktycznie co dwa miesiące.

Ze swojej strony polecam przejrzeć sobie promocje w sklepie Dstreet. https://dstreet.pl/pol_m_Odziez-Damska_Okrycia-wierzchnie_Kurtki_Skorzane-954.html Szczególnie jeśłi chcecie rozejrzeć się za ubraniami nie tylko na zimę ale również za ubraniami wiosennymi. W sklepie obecnie jest spora kolekcja kurtek skórzanych na wiosnę. Na wiele takich ramonesek mają promocje, tak wiec mozna kupić sobie kurtkę za ok 100 zł.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.