Open Hair Festival - Sieradz

kamilja

Kochane Clouders! Na Was zawsze można liczyć, więc i tym razem poproszę Was o poradę
W dniach 22-24.07 organizowany jest w Sieradzu OPEN HAIR FESTIVAL
http://openhair.pl/
Chciałabym się na niego wybrać głównie ze względu na darmowe KONCERTY, ale przy okazji wziąć udział w innych festiwalowych atrakcjach, kiedy już tam będę (pokaz fryzur, mody ślubnej itd.)

W związku z tym szukam NOCLEGU dla 2 osób. Czy któraś z Was mieszka w Sieradzu/okolicach i może polecić mi jakiś hostel/kwaterę prywatną/itd., w której warto się będzie zatrzymać na weekend?

EDIT: Już znalazłam, mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku, bo różnie to bywa z prywatnymi kwaterami... Ale jestem dobrej myśli

naaatka

Nie moje okolice, ale up!

Fabuleux

up !

kamilja

@naaatka @Fabuleux dziękuję za up'y

monawerona

Up

nataliaaa

niestety nie pomogę, ale podbijam.

kamilja

dzięki za up @monawerona i @nataliaaa

lubietox3

Mam tam rodzinę, mała mieścina , ale co do noclegów nie pomogę up

ajlaajk

up

kamilja

@lubietox3 @ajlaajk Dzięki za up-y!

kamilja

up. up - może ktoś jednak coś?

Czarnuuch

Ja mieszkam 30 km od Sieradza, ale niestety nie znam żadnych noclegów.

ewelem

Up

kamilja

@Czarnuuch dzięki za chęci
@ewelem jestem wdzięczna za up

kamilja

Up, up - ostatni raz, moze jednak sie uda
Jezeli nie to zamkne niedlugo temat.

koralowe

niestety ja nie pomogę, bo to ode mnie bardzo daleka miejscowość, a też nigdy tam nie byłam

vivix

jedyne co mogę zrobić to up

Alis17

Mieszkam 25 km od Sieradza Powiem tak, jeśli mieszka się blisko jakiejś miejscowości, to człowiek przeważnie nic nie wie na temat noclegów Jednak poszperałam troszkę w internecie i znalazłam taki oto hostel http://www.herohostel.pl Jest prawie w centrum Sieradza, tak więc miałabyś wszędzie blisko Niestety Sieradz nie oferuje zbytnio bogatej oferty noclegowej, ponieważ nie jest miastem turystycznym... Pracowałam przez 5 lat w tym mieście, jestem tam średnio raz na tydzień, a o tym noclegu nic nie wiedziałam Poczytaj sobie o nim, pooglądaj zdjęcia, może akurat Ci się spodoba I życzę już teraz udanego Open Hair Festival Też może się tam zjawę Pozdrawiam Saj znać czy coś znalazłaś

kamilja
Alis17 • 4 lata temu
Mieszkam 25 km od Sieradza :) Powiem tak, jeśli mieszka się blisko jakiejś miejscowości, to człowiek przeważnie nic nie wie na temat noclegów ;) Jednak poszperałam troszkę w internecie i znalazłam taki oto hostel http://www.herohostel.pl :) Jest prawie w centrum Sieradza, tak więc miałabyś wszędzie blisko :) Niestety Sieradz nie oferuje zbytnio bogatej oferty noclegowej, ponieważ nie jest miastem turystycznym... Pracowałam przez 5 lat w tym mieście, jestem tam średnio raz na tydzień, a o tym noclegu nic nie wiedziałam ;) Poczytaj sobie o nim, pooglądaj zdjęcia, może akurat Ci się spodoba :) I życzę już teraz udanego Open Hair Festival :) Też może się tam zjawę :) Pozdrawiam :) Saj znać czy coś znalazłaś :)

@Alis17 dziekuję sprawdzę sobie czy mają miejsca i jak wyglądają cenowo, bo tego nie ma na ich stronie

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.