Drogeria internetowa z darmową dostawą SZUKAM

ooizaoo

Cześć dziewczyny, szukam drogerii internetowych z darmową dostawą. Jak wiadomo, kosmetyki online są tańsze niż stacjonarnie, ale zawsze powstrzymuje mnie opłata za przesyłkę :/ Czy znacie jakieś drogerie, gdzie można jej uniknąć? Chodzi mi o zawsze darmowe dostawy, a nie od jakieś kwoty.
Od siebie mogę zaproponować tylko makeup.pl

Lacrimosa

Na empik.com mają kosmetyki, dostawa do salonów jest darmowa.
A oprócz tego to wiele sklepów ma darmową dostawę bez kwoty minimalnej. Przez jeden dzień w roku: dzień darmowej dostawy . No trudno, jak się chce przycebulić, to czasem potrzeba dużo cierpliwości.
A myślałaś o zbiorczym zamówieniu z kilkoma koleżankami? Przy czterech osobach za wysyłkę wychodzi już niecałe 3 zł, da się przeżyć.

doughnut

Czasami ta przesyłka nie wychodzi wcale tak drogo, często paczka do kiosku kosztuje ok. 8zł, tanie też są paczkomaty, odebrać paczkę trzeba, ale te parę groszy zostaje w kieszeni A jak się robi duże zamówienie i podzieli się tą kwotę na zamawiane produkty, to i tak często wychodzi korzystniej niż stacjonarnie

ooizaoo

No tak ja to wszystko wiem, ale w momencie kiedy interesuje mnie jeden czy dwa kosmetyki to te 8zł to już dużo, a nie chcę zamawiać więcej na siłę, bo właśnie próbuje walczyć z nałogiem kupowania na "kiedyś się przyda" @Lacrimosa a wiesz może kiedy mniej więcej wypada dzień darmowej dostawy?

Lacrimosa
ooizaoo • 2 lata temu
No tak ja to wszystko wiem, ale w momencie kiedy interesuje mnie jeden czy dwa kosmetyki to te 8zł to już dużo, a nie chcę zamawiać więcej na siłę, bo właśnie próbuje walczyć z nałogiem kupowania na "kiedyś się przyda" :D @Lacrimosa a wiesz może kiedy mniej więcej wypada dzień darmowej dostawy? :)

@ooizaoo Mniej więcej na przełomie listopada i grudnia. Przynajmniej w zeszłych latach tak było.

ooizaoo

dziękuje za odpowiedź

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.