Pralka 🛒

niebowa

Dziewczyny, szukam fajnej pralki w rozsądnej cenie, bo ta moja mnie do szału doprowadza. 🙅🏼‍♀️

Wymagań nie mam zbyt wysokich - ma dobrze prac, nie kosztować kroci i przede wszystkim wymiary.

W tym momencie moja pralka ma wymiaryGxSxW) 42 x 59,5 x 85 cm. I ta nowa nie może być absolutnie większą ❌, bo miejsca w mojej łazience brak.

Myślałam nad czymś "od góry", ale rozwaze każda wasza propozycje, bo jestem zdesperowana. 🤦🏼‍♀️

Kaamaa

Ja i pół mohej rodziny mamy ten model. Jak dka mnie pralki samung są najlepsze ❤ Ma 7 kg wsadu, wywarza sobie pranie i pobiera tyle wody ile potrzebuje, dobrze pierze, programy pranin są idealne dla mnie, tylko muzyczka mnie denerwuję😂 dlatego ją wyłączyłam.

niebowa
Kaamaa • 4 dni temu
Ja i pół mohej rodziny mamy ten model. Jak dka mnie pralki samung są najlepsze ❤ Ma 7 kg wsadu, wywarza sobie pranie i pobiera tyle wody ile potrzebuje, dobrze pierze, programy pranin są idealne dla mnie, tylko muzyczka mnie denerwuję😂 dlatego ją wyłączyłam.

Jest dla nas totalnie za duża musiałabym pozbyć się chyba prysznica by mi weszła 😅 potrzeba czegoś kompaktowego, może być mniejsza pojemność 💁🏼‍♀️

ralpf

https://www.euro.com.pl/pralki/whirlpool-tdlr-70210.bhtml Bardzo polecamy tą.. Mamy ją i my i moi rodzice i wszystkim bardzo odpowiada. Nie jest za duża, a mieści sporo prania.

Bolebcia

Ogólnie dobrej jakości są samsungi. Myślę, że w tych czasach, jeśli oczywiście pozwalają na to finanse to zaopatrzyć się z funkcją suszenia. W tym tygodniu byłam zmuszona zakupić nową i na taką właśnie się zdecydowałam. Na penwo nie są już tak drogie jak dawniej 😊

kamilja

Ja mam tą, obecnie niedostępna, ale są podobne modele o takich wymiarach
https://m.euro.com.pl/pralki/candy-gvs4-137thn3-1-s.bhtml

Mi też zależało na wymiarach, szczególnie głębokości.
Jest BARDZO BARDZO cicha, przy zamkniętych drzwiach łazienki w ogóle jej nie słychać, jedynie trochę przy wirowaniu. Powiadomienie o zakończeniu też jest ciche.
Jak się włoży za dużo, szczególnie pościeli, która się pozwija w jeden duży kokon, to nie wywiruje, bo sobie tego dobrze równomiernie nie rozłoży, ale to nie wina pralki - to nawet dobrze, że tego pilnuje, żeby bęben kręcił się równo obciążony, bo się tak szybko nie zepsuje. Teraz już wiem ile mogę włożyć i takich problemów już nie mam. Polecam, od roku działa mi bez zarzutów, wciąż tak samo cicho pracuje.

frambuesa

A to moja : https://www.euro.com.pl/pralki/samsung-addwash-slim-ww60k42109w.bhtml - też miałam mało miejsca ale uparłam się juz dawno temu że chce tą z okienkiem na dodwanie prania w trakcie i powiem Ci, że bardzo mi się to sprawdza!

niebowa
frambuesa • 3 dni temu
A to moja : https://www.euro.com.pl/pralki/samsung-addwash-slim-ww60k42109w.bhtml - też miałam mało miejsca ale uparłam się juz dawno temu że chce tą z okienkiem na dodwanie prania w trakcie i powiem Ci, że bardzo mi się to sprawdza! :)

Ta mi się niestety nie zmieści - mam miejsca na styk już na obecną, a tutaj aż 5cm więcej,

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.