Przenośne DVD - polecisz coś? :)

Cormi

Cześć dziewczyny
Z racji częstych i bardzo długich podróży pociągiem rozglądam się za przenośnym DVD. Sporo tego jest na rynku w naprawdę różnych przedziałach cenowych i nie mam pojęcia na co się zdecydować... Oczywiście chciałabym go kupić jak najtaniej, ale też nie chcę pierwszego lepszego sprzętu nieznanej marki, który za chwilę mi się zepsuje.
Czy któraś z was ma takie DVD i mogłaby coś polecić? Lub coś odradzić? Za każdą pomoc będę bardzo wdzięczna!

owieczka

A nie lepszy byłby po prostu tablet? Ekran chyba podobnej wielkości a poza filmami na pewno przydałby się też do innych rzeczy

Cormi

@owieczka właśnie bardzo zależy mi na DVD. Miałam tablet i w sumie tak bardzo z niego korzystałam, że oddałam go bratu Niedawno kupiłam nowego laptopa, który niestety nie ma wejścia na płyty... Wiem, że można dokupić go osobno, jednak z uwagi na pociągi (i to jak mało miejsca się tam ma), raczej wolałabym wymienić laptopa na taki mały odtwarzacz. Zdecydowanie stawiam na DVD, bo mam naprawdę spoooooooooro filmów czy też ulubionych seriali na płytach, a teraz przy nowym laptopie nie mogę nic oglądać (wiem wiem, mamy XXI wiek, w internecie są filmy, jednak ja jakoś mam sentyment do tych wszystkich płyt gromadzonych latami ).

UP UP!
Wiem, że taki sprzęt to już raczej przeżytek, ale może jednak ktoś coś wie w tym temacie?

owieczka
Cormi • rok temu
@owieczka właśnie bardzo zależy mi na DVD. Miałam tablet i w sumie tak bardzo z niego korzystałam, że oddałam go bratu :P Niedawno kupiłam nowego laptopa, który niestety nie ma wejścia na płyty... Wiem, że można dokupić go osobno, jednak z uwagi na pociągi (i to jak mało miejsca się tam ma), raczej wolałabym wymienić laptopa na taki mały odtwarzacz. Zdecydowanie stawiam na DVD, bo mam naprawdę spoooooooooro filmów czy też ulubionych seriali na płytach, a teraz przy nowym laptopie nie mogę nic oglądać (wiem wiem, mamy XXI wiek, w internecie są filmy, jednak ja jakoś mam sentyment do tych wszystkich płyt gromadzonych latami ;) ). UP UP! Wiem, że taki sprzęt to już raczej przeżytek, ale może jednak ktoś coś wie w tym temacie? :)

No właśnie tak też mi się wydawało, że teraz już się odchodzi od płyt 😉 Ale jeśli zależy Ci akurat na takim sprzęcie to może nie szukaj konkretnego modelu tylko przejrzyj np olx. Ja ostatnio niedaleko siebie przypadkiem widziałam coś takiego. Wydaje mi się że ludzie mogą pozbywać się tego typu sprzętów i można coś upolować w dobrej cenie albo nawet w duchu less waste wymienić się za coś. Przepraszam jak trochę nie na temat 😉

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.