Iphone 6s czy 7 plus

Horsi

Hej!

Mam pytanie odnośnie tych dwóch modeli iphonów - 6s i 7 plus. Wiem, że to już dinozaury, ale może to lepiej bo jest szansa, że ktoś ma porównanie obu Co sądzicie o przeskoku jakości zdjęć pomiędzy nimi? Mam pecha i zawsze przy zmianie telefonu wybieram ostatecznie takie, które mają tragiczne aparaty

Zagmatwana

@frambuesa możesz coś poviedzieć ?

frambuesa
Zagmatwana • rok temu
@frambuesa możesz coś poviedzieć ? :)

O prosze jak wie jaki mam telefon !

Jeśli zależy Ci na lepszym aparacie to zdecydowanie brałabym 7plus , jest na pewno różnica między nimi w jakości. I wydaje mi się, że 7 plus ma już zdjęcia portretowe? Za to kompletnie nie opłaca się wybierać między 7 a 8 , bo praktycznie aparaty są takie same.

Horsi
Zagmatwana • rok temu
@frambuesa możesz coś poviedzieć ? :)

frambuesa • rok temu
O prosze jak wie jaki mam telefon ! :serce: Jeśli zależy Ci na lepszym aparacie to zdecydowanie brałabym 7plus , jest na pewno różnica między nimi w jakości. I wydaje mi się, że 7 plus ma już zdjęcia portretowe? Za to kompletnie nie opłaca się wybierać między 7 a 8 , bo praktycznie aparaty są takie same.

Właśnie tak slyszałam, że te nowsze nie mają jakościowej przepaści. Dziękuję

brunkowa

Ja kilka dni temu kupiłam 7 plus. Jest to mój pierwszy iPhone i pierwszy telefon z tak fantastycznym aparatem.
Trafiłam w dziesiątkę i jestem meeega zadowolona.

rolciaka

Ja mam 6 i jestem bardzo zadowolona ze zdjęć jakie robi, polecam A co do 7 to nie wiem jakie robi zdjęcia, ale pamiętaj, że tam jest tylko wejście na ładowarkę, zwykłych słuchawek sobie nie podłączysz - muszą być Applowskie albo bezprzewodowe. Ja bym tego nie zniosła, mam swoje ulubione słuchawki przewodowe, wiem, istnieją przejściówki, ale np. na raz nie można ładować telefonu i słuchać przez słuchawki, gdy są przewodowe. Dla mnie 6 jest w zupełności wystarczająca pod każdym względem.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.