Dylemat w sypialni..

sjemaziomq

Cześć kochane
Przychodzę z prośbą o radę. Nie mogę sobie jakoś zwizualizowac nowo powstającej sypialni na poddaszu. Docelowo ściany będą białe, lampy czarne belki zostają w naturalnym kolorze i cegła. Pytanie JAKA PODŁOGA? Jasna czy ciemna? Co jak będę kiedyś chciała zmienić kolor ścian na ciemny? Help. Poniżej zdjęcia aktualnego stanu..

Dylemat w sypialni.. Dylemat w sypialni.. Dylemat w sypialni..
aneta6bk

Mi się wydaje że poddasza na ogół są ciemne, więc nie warto używać tam ciemne kolory na ściany. Więc na podłogę tym bardziej dałabym coś jasnego 😊

aporanek

Ja bym wybrała coś ciemnego chyba, jasny jakoś nie pasuje mi do cegieł.

Marudziara

Zrób coś niejednolitego... Szarości, ale nie za ciemne. Inaczej kurz będziesz ścierać codziennie, nie mogąc znieść jego widoku

sjemaziomq

Wiecie, to jest sypialnia, ma być przytulnie i do spania, nie musi razic po oczach.. Chyba też jestem bardziej za ciemna podłoga no nie wiem.

niebowa

Jasna. Np. Szara 🥰 i zdecydowanie jasne kolory na ściany - dla mnie jasny pokój = przytulnie, nie lubię ciemnych🥰

dfbsx

Jak dla mnie tylko jasna, zdjęcie z neta, ale naprawdę wygląda przytulnie! Mam takie samo rozwiązanie u siebie w salonie, gdzie mam jasnoszarą podłogę.

sjemaziomq

Nie myślicie że będzie za duży chaos z ciemnymi belkami czarnymi meblami i jasnymi podlogami i ścianami?

unreallove

Ja też bym szła w jasność

niebowa
sjemaziomq • 15 dni temu
Nie myślicie że będzie za duży chaos z ciemnymi belkami czarnymi meblami i jasnymi podlogami i ścianami? :noniewiem:

Rozweseli wg mnie jak zrobisz wszystko ciemne to będzie krypta 😂

Dudziacam

Ja też jestem za jasną podłoga. Coś może w kolorze ścian. 🤔

domkapodomka

Jak będziesz chciała zmienić kiedyś kolor ścian to mając ciemną podłogę możesz mieć ograniczony wybór, żeby nie zrobić ciemnicy. Przy jasnej podłodze od razu będzie więcej możliwości i jeśli będzie dla Ciebie za jasno to wtedy możesz manewrować kolorami ścian - mimo wszystko.
Za pare lat panele też można wymienić, bo albo się powyginają, albo napuchną wodą, albo po prostu będziesz miała ochotę na zmianę
Ale i tak, to będzie Twoja sypialnia i pomimo rad i tylu głosów na jasną podłogę - to Twoja sypialnia i Ty tam będziesz spędzać wieczory i noce, nie my! jeśli czujesz, że jasna Ci nie pasuje to idź w ciemną!

NowWhat

Ja bym w takim wnętrzu zrobiła podłogę w kolorze jasnoszarym

hostka92

Zdecydowanie jasne ☺️ do jasnej podłogi wszystko łatwiej dopasować a jak będziesz chciała za jakiś czas zrobić ciemnej wystarczy kupić dywan w kolorze belek lub cegły. Dodatkowo jasna podłoga jest łatwiejsza w utrzymaniu, nie widać tak zarysowanan czy kurzu. ☺️

niebowa

Daj znać co postanowiłaś 🥰

sjemaziomq
niebowa • 7 dni temu
Daj znać co postanowiłaś 🥰

Heh dzisiaj właśnie wróciłam z panelami do domu, i poszłam za głosem serca te wydały mi się takie niebanalne i oryginalne. Do tego skusila też cena. Zobaczymy, może będę żałować. Narazie jestem podekscytowana . Dziękuję wam za odpowiedzi ale jednak coś mnie pchało w ciemne.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.