Jak przechowywać kolczyki

andzi28

Cześć dziewczyny 😉
Pokażcie jak przechowujecie swoje kolczyki a szczególnie wkręty. Obecnie przechowuję w szkatułce ale w końcu chcę je jakoś uporządkować aby można było łatwo znaleźć wybrane. 😉

domkapodomka

Ja mam dwie szkatułki, jedną dużą, a drugą małą. W małej mam te kolczyki, które akurat najczęściej noszę 😊 widziałam na allie bardzo fajne firgurki drzewek i jeleni, na które można wieszać biżuz ale to bardziej skierowane do długich kolczyków, a nie wkrętów 🤔

aneta6bk

Ja też mam je w szkatułce także też bym się chętnie dowiedziała

cami

Mam bardzo mało biżuterii i nie mam szkatułki ani miejsca na biżuterię, dlatego wkrętki założyłam na kawałek twardego papieru/tekturki ☺️

andzi28

Też kiedyś tak robiłam, ale teraz mam za dużo kolczyków

andzi28

Na aliexpress znalazłam takie pudełka, zastanawiam się nad ich kupnem. Tylko zastanawiam się nad ich jakością, może ma któraś z Was takie?

OrzechOwa235

Taki stojak jest fajny i nie drogi. Ma dużo miejsca na kolczyki i jest składany. Moja mam go ma i jest zadowolona

Lacrimosa

Tip od dziewczyny ze sklepu z biżuterią: popakowane osobno w małe foliowe woreczki (na swój prywatny użytek mam z zapięciami strunowymi), w drewnianej lub plastikowej szkatułce. Polecam coś w rodzaju takiego plastikowego pojemnika z przegródkami - ja swój mam akurat z Tigera (nie zwracajcie uwagi - mam tam mnóstwo pierdół, bo biżuterii za bardzo nie noszę to i nie ma czego przechowywać ).

Karolinnaa

Ja mam praktycznie same wkrętki, jak kupuje na aliexpress po kilka sztuk to zostawiam je w tym kartoniku, a te luzem w szkatułce z Biedronki, a to wszystko mam w szufladzie w toaletce.

Jasia

Widziałam super patent w necie, bo sama często grzebię w szkatułce w poszukiwaniu drugiego kolczyka od pary. Trzeba wziąć GUZIKI (takie zwykłe) i do każdej dziurki włożyć kolczyk i zapiąć wkrętką z tyłu. Genialnie proste!

Ewelaaxd

Ja w sumie w jakimś pojemniczku, muszę właśnie nabyć jakąś szkatułke 😊

Ewelaaxd
andzi28 • 8 miesięcy temu
Na aliexpress znalazłam takie pudełka, zastanawiam się nad ich kupnem. Tylko zastanawiam się nad ich jakością, może ma któraś z Was takie?

O super, to by mi się przydało bardzo 😍🤩

baepsaeuvu

Ja kupiłam sobie jakiś czas temu drzewko na biżuterię, ale dowiedziałam się, że takie rzeczy lepiej trzymać w zamknięciu bo jeśli ją trzymamy na wierzchu to szybciej czernieje. No i okazało się że to prawda, bo moje kolczyki grzybki zżółkły, także nie polecam wam przechowywania biżu w ten sposób.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.