Szkice i co dalej

elieau

Co jakiś czas wracam do Was z twórczością własną. Tym razem z paroma pytaniami, ponieważ nie raz mi pomogłyście. Rodzina pcha mnie ku grafice, znajomi mówią "zostań tatuażystą", mi bliżej tej drugiej opcji, ale myślę co mogę zrobić już teraz. Niestety portfolio co wysyłałam do firm to po paru mailach kontakt się urwał, myślę jednak gdzie jeszcze mogę uderzać, aby jakoś to rozwinąć. Myślałam rownież o sprzedaży printów czy oryginalnych szkiców, jednak czy jest sens? A może Wy macie jakieś inne pomysły co można z tym szkicowaniem zrobić?

Szkice i co dalej Szkice i co dalej Szkice i co dalej Szkice i co dalej Szkice i co dalej Szkice i co dalej Szkice i co dalej Szkice i co dalej Szkice i co dalej
ruduu

Nie umiem pomóc ale wielkie up za talent! Świetne są te prace

Lacrimosa

Jeśli mnie miałby kto spytać, czy nosiłabym koszulki/bluzy'trampki z Twoimi szkicami, odpowiedziałabym, że chciałabym. I w sumie tylko tyle mogę powiedzieć, bo jestem ziemniakiem i na niczym się nie znam.

nazwa001

Wow wow wow ❤ również nie umiem pomóc, ale myślę że powinnaś coś z tym zrobić bez wątpienia, ale to już wiesz. Może wypróbuj swoich sił właśnie w tatuażu, myślę, że sprawdziłabyś się idealnie. Może znajdź jakieś forum dla grafików/tatuażystów i tam zapytaj o radę osób które już w tym siedzą?

elieau

@nazwa001 mam kolegę, którego mogę podpytać w tym temacie (jeszcze trafiłam, że akurat u mnie w mieście jest tattoo fest), trochę już orientowałam się w temacie, próbuje też ćwiczyć z maszynką, ale do grawerowania. Jednak to jest dobry pomysł, aby po forach poczytać

naaatka

Świetne szkice! Masz talent!

wera1903

Po pierwsze - masz ogromny talent, szkice są piękne! Myślę, że pomysł z printami na koszulki byłby świetny, wyglądałoby to naprawdę ciekawie

Smutnataka

Prace są świetne
Wielkie UP

elieau

Dziękuje Wam @wera1903 póki co muszę znaleźć firmę, z jedną polską niestety nie miałam co dyskutować - jakość była słaba + dużą prowizję sobie naliczali, na pojedynczych egzemplarzach nie opłacało się z nimi współpracować, firma ta miała sens jeśli ma się kanał na yt czy dużą stronę na fb.

normalnie

Niestety nie pomogę. Jedyne co mogę to... wielkie WOOOOOOOOOOOOOOOW! Coś pięknego! Niesamowity talent masz dziewczyno

elieau
normalnie • 4 lata temu
Niestety nie pomogę. Jedyne co mogę to... wielkie WOOOOOOOOOOOOOOOW! *.* Coś pięknego! Niesamowity talent masz dziewczyno :)

Dziękuje

ksanaru

podziwiam i troszeczkę zazdroszczę talentu. Jeśli interesujesz się tatuażem to uderzaj w ten kierunek, dla mnie praca marzeń.

Kikunia

o kurcze, jakie te szkice są piękne!

Martina94

Dziewczyno wielki szacun ! Cudo
Aż chciałabym mieć tatuaż zaprojektowany przez Ciebie.

elieau

Dziękuje @Martina94 zawsze możesz śmiało pisać, jak mam czas to spokojnie za szkice się biorę

czikka

Jejku! To sie nazywa talent cudowności

Sonrisaa

Według mnie będziesz świetną tatuażystką

elieau

To jeszcze się Was zapytam, bo zaproponowano mi, abym może kanał na youtube założyła z procesem jak to wygląda, co o tym myślicie?

kinxi

Ojej, ale świetne! Zazdrosne talentu

elieau

podbijam

hostka92

Moim zdaniem idz w stronę tatuażu, bo te grafiki są naprawdę świetne jeżeli o to chodzi. Możesz wysyłaś portfolio do większych studiów i np liczyć na zlecenia na konkretne projekty. W tym czasie dodatkowo się rozwijac w tym kierunku.

1 2

albo założ konto i udzielaj się na forum.