Disqus na blogu ? Co o tym myślicie?

frambuesa

Dziewczyny mam dylemat ! Wiem, że wiele z Was prowadzi swojego bloga i co myślicie o programie Disqus do komentarzy? Ja chciałbym go wprowadzić, bo uwielbiam, że widać jak autor nam odpisze i możemy łatwo wrócić do postu, ale z drugiej strony boję się, że stracę obecnych czytelników Nie wiem sama czy warto ryzykować. A może z drugiej strony blog na tym dużo zyska?

Wy macie go u siebie ?
Czy jesteście totalnymi przeciwniczkami ?

Wczoraj nawet zrobiłam małą ankietę na blogu, już kilka osób mi odpowiedziało noi w sumie to mało mi pomogła, bo głosy są bardzo podzielone. Z jednej strony dziewczyny piszą, ze go nienawidzą, a z drugiej , że wiele wniósł do ich bloga i uważają, że teraz jest o wiele lepiej

Jak byście chciały to też możecie wziąć w niej udział. na pewno na dniach jakoś opublikuje wyniki, bo wiem, że kilka dziewczyn też to ciekawi i wahają się czy go nie wprowadzić.
http://frambuesa-beauty.blogspot.com/2016/05/disqus-prosze-zagosuj-i-zadecyduj-czy.html

elieau

Zagłosowałam. Według mnie jest to wygodne, bo blogspot non stop włącza mi jakieś filtry antyspamowe i się baw w kliknij obrazek, kliknij na których polach jest znak itd. Ale podobno sporo osób nie lubi tego.

madziek1

Ja się długo nad nim zastanawiałam, ale jednak nie zdecyduję się. Już raz straciłam wszystkie komentarze, kiedy przeszłam na własną domenę. Teraz nie chciałabym znowu tego przechodzić. Tym bardziej, że jak odinstalujesz go z jakichś powodów, dla których nie będziesz zadowolona, to znów stracisz wszystkie komentarze. Fajna opcja jeśli chodzi o komentarze, ale sama musisz zdecydować

AnaisRoue

Ja nie lubię go. Jakoś źle mi się komentuje blogi kiedy on jest i zazwyczaj jeśli nie muszę to nie piszę na nich.

Allexa32

Ja go nie lubię, miałam jeden blog, na który lubiłam zaglądać ale odkąd ma tę funkcję, to nic nie komentuje, bo mnie to jakoś irytuje.

kamila249

Ja tez nie lubie i nie komentuje raczej kiedy widze go na blogu

nazwa001

Tez nie lubię.

eendoorfin

Jestem przeciw, nie lubię

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.