Woski YC

alexaxsnow

Cześć, chciałabym rozpocząć przygodę z woskami. Kominek już mam, teraz brak wosków. Czy polecacie jakieś zapachy i strony skąd zamawiacie?
Dziękuje z góry

jusstinkaa

kosmetykomania.pl
goodies.pl
mintishop.pl
a zapachy przeróżne i każdemu co innego przypadnie do gustu, ale mi najbardziej się podobają summer scoop, strawberry buttercream, pink sands, black coconut, soft blanket, peony, vanilla, honey blossom, fresh cut roses

gilgotka

Jeśli lubisz słodkie zapachy to polecam Summer Scoop Pink Sands I moje nowe odkrycie Angel's Wings

Lacrimosa

Może warto przejść się do jakiegoś sklepu, gdzie stacjonarnie sprzedają woski?
A ja z przyjaciółką zrobiłyśmy też tak, że każda zamówiła po 5 wosków, przekroiłyśmy je na pół i się wymieniłyśmy. W ten sposób każda ma po 10 zapachów, a jak któryś się nie spodoba, to mniej szkoda wydawać połówkę, niż prawie cały Wiem też, że chyba istnieje rynek wtórny wosków, na którym ludzie odsprzedają napoczęte zapachy lub małe kawałki w woreczkach. Myślę, iż to dobry pomysł na wypróbowywanie zapachów.

alexaxsnow
Lacrimosa • 4 lata temu
Może warto przejść się do jakiegoś sklepu, gdzie stacjonarnie sprzedają woski? A ja z przyjaciółką zrobiłyśmy też tak, że każda zamówiła po 5 wosków, przekroiłyśmy je na pół i się wymieniłyśmy. W ten sposób każda ma po 10 zapachów, a jak któryś się nie spodoba, to mniej szkoda wydawać połówkę, niż prawie cały :D Wiem też, że chyba istnieje rynek wtórny wosków, na którym ludzie odsprzedają napoczęte zapachy lub małe kawałki w woreczkach. Myślę, iż to dobry pomysł na wypróbowywanie zapachów.

Nie ma nic stacjonarnie w okolicy. :C

nexttime

Wydaje mi się że były juz tego typu tematy.

AnnKa

ja zamawiałam z cocolita.pl
na razie wyprówbowałam tylko vanilia lime - jeśli lubisz zapach wanili to powinien Ci się spodobać

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.