Nicole500

Akcja Napisz do mnie. !!

A teraz nieco o listach, o których jeszcze niedawno prawie zapomniano w tej erze Internetu, ale na szczęście pisanie listów znów staje się czymś fajnym. Uwielbiam pisać i otrzymywać listy. Można powiedzieć, że to taka moja mała pasja do której zawsze chętnie powracam. Pisanie listów pozwala mi na chwilę się oderwać i porozmyślać, o tym co mogę napisać i opowiedzieć, o co chcę spytać.
Jestem Nicole z bloga http://nicole-500.blogspot.com/ Chcę zorganizować Akacje - NAPISZ DO MNIE !! Myślę że to świetna sprawa na poznanie się każda napisze trochę o sobie i o swoich zainteresowaniach możemy wysyłać do siebie list, pocztówki , paczki . Oczywiście odpowiadam na każdy list. Chciałabym wziąć udział w akcji ? Napisać do mnie , poznać mnie bliżej. ??? Jeśli tak to się odezwij. Podam ci mój address. Pozdrawiam kochane.

Akcja Napisz do mnie. !! Akcja Napisz do mnie. !! Akcja Napisz do mnie. !!
joannazof

Fajna akcja, ale po co te reklamy bloga?

Asiuulka

też trochę nie rozumiem co pozostałe zrzuty wnoszą do tematu . ? akcja może fajna, ale w sumie chyba nie wziełabym udziału. nie miałabym za bardzo o czym korespondować

monawerona

Listy ludzie pisali i będą pisać w szczególności ludzie starsi, którzy niekoniecznie umieją posługiwać się w tej ''erze internetu'' ja też czasami wysyłam pocztówkę swojej babci - pomimo, że mogłabym ją wysłać przez internet, bo go posiada. Nie zapominajmy, że internet to na prawdę świetna rzecz - bo wysyłamy wiadomości elektroniczne do siebie za darmo i zazwyczaj dostajemy odzew od RAZU. A tak musielibyśmy czekać dzięki naszej poczcie polskiej kilka dni i jeszcze płacić za wysłanie tego listu. Wiele ludzi tak znalazło swoje drugie połowy i przyjaciół. Może i fajna akcja, ale nie dla mnie. Ja chętnie porozmawiam, ale elektronicznie

kaktus

ja tu widzę niestety tylko reklamę bloga

goldenmiu

Nie chcę by to było odebrane jako hejt, ale wyczuwam tu tylko i wyłącznie reklamę a na to są inne wątki
Logiczniejsze byłoby napisać o tym w notce na swoim blogu, bo tam są osoby znające Twojego bloga, tu nie bardzo.

chloramina

Niestety nie przekonuje mnie ten pomysł i ten post. Wygląda mi to po prostu na reklamę Twojego bloga Może nie miałaś takich intencji, ale ja tak to odbieram.

Fabuleux

Reklama bloga -,-

Maartaxde

Trochę Ci to nie wyszło :/

without

Reklama, od tego sa inne działy.

patricia01

Może i pomysł fajny, ale ta reklama jakoś mnie zniechęciła

natrishia

To byłoby ciekawe gdyby pozostał bez zdjęć

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.