hostka92

Potrzebuje pomocy

Hej kochane,
Wiele z Was prowadzi różnego rodzaj blogi czy zna się na grafice komputerowej. Od pewnego czas chciałam załozyć bloga i tak sie czaiłam, czaiłam, aż w końcu stwierdziłam, że to zrobie, ale czytanie o prowadzeni bloga, a praktyka to 2 rózne rzeczy i nie do końca potrafie ogarnąc całego tego blogspota i całe to zaplecze wydaje mi sie strasznym bajzlem. Mam też problem ze stworzeniem ładnego szablonu. Dostepne w internecie mi się nie podobają za bardzo, bo są zbyt wyszukane, a ja bym chciała coś subtelnego, ale z klasa.
Dlatego jeśli któraś z Was potrafi robić szablony i z chęcią by stworzyła taki na mój blog to będę bardzo wdzięczna Dodatkowo z przyjemnością posłucham jakichś rad odnoście blogowania i całego prowadzenia bloga by był uporządkowany i przyciągający wzrok.
http://cherryskyblogg.blogspot.com/

Villemo

a jakaś strona z szablonami? masa tam tego, sama ostatnio znalazłam ciekawy

choć rozumiem, że chcesz stworzyć coś swojego, też próbuję. o ile umiejętności jakieś mam, to nie mam chęci na szukanie takiej podstawy szablonu, czyli co koniecznie musi w nim być. no nie chce mi się, lenistwo max:/

a rady? systematyczność przede wszystkim. co nie znaczy, że trzeba walić posty codziennie - to bardziej odstrasza, bo mało kto ma czas przejrzeć codziennie kilkanaście postów. i kreatywność w komentarzach - rozpiszesz się u innych, to oni chętniej wrócą do Ciebie z równie długą wypowiedzią na temat Twojego wpisu.
kiedyś polecali zblogowanych, ale spędziłam tam trochę czasu, a korzyści żadnych - zaledwie 6 wejść z 2 tygodni, to usunęłam.

1

albo założ konto i udzielaj się na forum.