Gdzie i jak reklamować bloga?

sliliie

Cześć! Od niedawna piszę bloga. Zawsze chciałam podzielić się z większym gronem swoim zdaniem nie tylko na temat kosmetyków ale i życia codziennego. Chciałabym od was dowiedzieć się gdzie i jak reklamujecie swoje blogi

alex909

Załóż sobie konto na modnej polce. + trzeba komentować inne blogi, robić rozdania i być systematycznym. W zdobyciu obserwatorów pomaga również Facebook - Fanpage
Moją uwagę najbardziej przykuwają zdjęcia. Jeśli zdjęcia są dobre, to treść schodzi na drugi plan. - Co nie oznacza, że nie jest ona ważna.

hostka92

Przede wszystkim treść, jeśli blog będzie ciekawy to czytelnicy wejdą raz i będą odwiedzać regularnie Ważn jest też aby blog czymś zapadał w pamięć. Szata graficzna, sposób pisania coś czego nie ma na innym blogach. Kolejny punkt to systematyczność. Pisz notki nawet na zapas gdy nie będziesz miała czasu abys zawsze miała coś w zanadrzu co możesz wrzucić. Ogólnie najlepiej jest dodawać post 1-2 razy w tygodniu.
Oczywiście dodanie bloga do wyszukiwarki google, udzielanie sie na blogach innych osób, bardzo czesto można poprosić kogos kto ma popularny blog aby wstawił na swój nasz baner reklamowy czy nawet napisał kilka słów. Prowadzenie Instagrama blogowego i funpage, ogólnie stron na których jest du zo osób które mają zainteresowania podobne do naszych.

pati2211

Dołącz do grup na Fb ( blogerki, promuj się, blogerzy itp) tam możesz reklamować swój blog

xooxoo
pati2211 • 5 lat temu
Dołącz do grup na Fb ( blogerki, promuj się, blogerzy itp) tam możesz reklamować swój blog

Bardzo dobry pomysł, jest tego pełno szczególnie na fejsie i będzie to generowało jakiś ruch. Tak jak mówi Alexa, warto dodać się do stron, katalogów itp. Tam wyświetlają się najnowsze wpisy, więc kogoś mogą zainteresować (poszukaj spisów blogów np. kosmetycznych).
Komentowanie bardzo dużo daje, jak prowadziłam bloga regularnie kilka miesięcy temu to właśnie główny ruch tym generowałam.

sliliie
pati2211 • 5 lat temu
Dołącz do grup na Fb ( blogerki, promuj się, blogerzy itp) tam możesz reklamować swój blog

xooxoo • 5 lat temu
Bardzo dobry pomysł, jest tego pełno szczególnie na fejsie i będzie to generowało jakiś ruch. Tak jak mówi Alexa, warto dodać się do stron, katalogów itp. Tam wyświetlają się najnowsze wpisy, więc kogoś mogą zainteresować (poszukaj spisów blogów np. kosmetycznych). Komentowanie bardzo dużo daje, jak prowadziłam bloga regularnie kilka miesięcy temu to właśnie główny ruch tym generowałam.

Ja ogólnie nie mam problemu z ruchem na stronie, bo po jednym poście i tygodniu jego widnienia tam mam ponad 3000 wejść. Ale komentarz jeden. Niestety.

babeczka24

Może jeszcze jakieś konto bloga na Instagramie, Twitterze itd.
Dodatkowo link do bloga na profilach internetowych społeczności

sailor

Nie rozumiem mody na blogi. Ale jestem ciekawa Twojego. Możesz podać adres?

1

Przepraszamy, ten temat został zamknięty.